نقدی بر پیام نوروزی مریم قجر عضدانلو : قسمت پایانی

توهمی بیش نیست و وجود خارجی ندارد می خواهد بگویدما روی خط نظامی مان هستیم کانونهای شورشی و باز در این کورنا مردم را به قیام فرامی خواند!!! کدام قیام مگر قیام بدون اینکه به خیابان بیایندو کرونا بگیرند امکان پذیر است؟ از یک طرف به رژیم حمله می کند که چرا قم و شهرها را قرنطینه نکرده و از اینکه مردم جلوی مسافرتها را می گیرند ستایش می کند و از سوی دیگر می گه قیام کنید به خیابان بیایید کدام را باور کنیم؟ چرا تو مردم را قرنطینه نمی کنی و پیام نمی دهی که مردم بیرون نیایید و در خانه هایتان بمانید. همچنین مهمتر و خنده دار این که از یک طرف می گوید رژیم میلیونها و میلیاردها دلار پول دارد برای سپاه خرج می کند به سوریه و عراق می دهد و آنهمه امکانات پزشکی را سپاه دارد باید بدهند به بیمارستانها و می گویدحقوق کارمندان و کارگرانی را که کار نمی کنند بدهد یعنی همان خواهش و تمنا ها یا دستورات رجوی به سپاه و به خامنه ای….

نقدی بر پیام نوروزی مریم قجر عضدانلو: قسمت دوم

در مقالات قبلی قسمت اول و دوم پیام نوروزی مریم قجر عضدانلو نقد و بررسی شد که ضمیمه است . تیتر های برجسته قسمت های از پیام است که به نقد کشیده شده است .

لینگ به قسمت اول :

https://mohamadkarami.wordpress.com/2020/03/28/%d9%86%d9%82%d8

لینک به قسمت دوم

https://mohamadkarami.wordpress.com/2020/03/31/%d9%86%d9%82%d8


اما به‌راستی چه باید کرد؟
اول این‌که باید رژیم را با فعالیت‌های اعتراضی و فشارهای بین‌المللی تحت فشار گذاشت تا امکانات پزشکی و بهداشتی … به پزشکان و بیمارستان‌ها  برگرداند.


 جدا این جماعت  علیرغم اینکه در اروپا زندگی می کنند در غار هستند اگر بیمارستان ها امکانات ندارند پس چطور نزدیک 10هزار نفر را که مبتلابه این ویروس بودند را مداوا کرده اند و نزدیک سی هزار نفر بعدی را بستری کرده و تحت معالجه دارند .مردم ایران خیلی کمبودها و عدم رسیدگی های پزشگی در همه ضمینه ها دارند اما این دیدگاه و جنگ روانی فرقه رجوی توسط ارتش سایبری و مریم قجر قابل قبول نیست و بعد سه بار دیگر این موضوعات بالا را به نوعی دیگر دارند تکرار می کنند و پیشنها می دهند که سازمان بهداشت جهانی بیاید ایران و نظارت کار بیمارستان ها بشود این هم از ان خواسته های است که مرغ پخته سر سفره به خنده می افتند  بعد یک سری خواسته و دستور های  به مجامع بین المللی میدهند که انگار درون تشکیلات فرقه است که نفرات خودشان غیر منطقی میگویند ….اما پاسخ اصلی «چه باید کرد»، آن عمل تعیین‌کننده که از دل این شر کثیر، خیر عظیم بیرون می‌کشد، برخاستن و مبارزه و مقاومت کردن در برابر رژیم آخوندی است….. برای اختناق و استبداد، یک راه حل و فقط یک راه حل وجود دارد و آن، سرنگونی تمامیت رژیم ولایت فقیه است

ادم می ماند به درک فهم این فسیل ها بخندد یا گریه کند . تمام دنیا درگیر مسله این ویروس هستند که بتوانند مهار کنند که مردم کمتر مبتلا بشوند و کمترین تلفات را داشته باشند این تهی مغز ها درخواست شان این است که مردم برخیزند و مبارزه و مقاومت کنند تا چی بشود و تاکجا یعنی دقیقا باید چکار کنند . وقتی این ویروس راگرفتن مقاومت کنند نروند بیمارستان ، در مقابل رژیم مقاومت کنند قرنطینه نروند تا بیشتر و بیشتر  مبتلا به ویروس بشوند ، مقاومت کنند همه بایند تو خیابان و تجمع کنند  . البته راه حل نهایی راگفته اند که چی است سرنگونی تمامیت این رژیم  خوب زمانی که ویروس بیداد می کند همه هم دعوت می کنند که بیایند توی خیابان رژیم را سرنگون بکنند …. جدا این سوال پیش می اید ایا کسانی که به مریم قجر عضدانلو مشاروه می دهند مانند خود وی فاقد عقل و شعور هستند ؟ ایا اصلا می فهمند چی برای وی می نویسند که او بیاید مطرح کند همین سه خط تمامی ماهیت و هویت پوچ انها را مشخص می کند ….

پرت و پلاگویی های که پایانی ندارد :

 سخنان مسعود رجوی در پیام‌های اخیر او درباره بحران کرونا، راه و راهنمای این مبارزه است:
جنگ مردم ایران با کرونا بخشی از جنگ سرنوشت با خامنه‌ای و رژیم دجال و ضدبشری ولایت فقیه است
شورش در جنگ سرنوشت با کرونای ولایت
در هر کوی و برزن فریاد اعتراض سر دهید. ایران فریاد شعله‌ور است. بگذارید دنیا ببیند و بشنود که مردم ایران کرونا و آخوند نمی‌خواهند،
لازمه پیروزی، شورش و جنگ صد برابر است


جملات بالا را اگراز این پیام خارج کنی دست هر فردی بدهید بخواند می گویند اینرا از تیمارستان نوشته اند یا فردی کودن نوشته  . اولا از کی مرده پیام رهنمود و راهنمای می کند که چگونه مبارزه کنید ؟ این مرده غیب گو از کجا می دانسته که کرونا خواهد امد و چرا دوماه قبل یا در ابان ماه که پیام صوتی داد در این باره صحبت نکرد . کدام ادم عاقلی در این شرایط که همه باید در قرنطینه باشند در خواست می کند که مردم بیایند بیرون و قیام کنند ؟

از همه مهمتر چطور شده است که فرمانده کل این فرقه که مرده و جانشین های ان و مریم قجر عضدانلو فراموش کرده اند که از سال 1370  تا 1382 که این ارتش ازادیبخش که یکی از تیپهای نور چمشی صدام حسین بود که به عنوان تانک ، توپ ، زرهی و هلی کوپتر و پشتیبانی هوایی صدام حسین مجهز بود و دائم شعار جنگ صد برابر می دادند و انواع مانورهای نظامی اجرامی کردند نتوانستند در عرض این 12 سال که در کنار مرز ایران بودند هیچ اقدامی بکنند . اما حالا از فاصله 4000 کیلومتری بدون هیچ گونه سلاحی میخواهند جنگ صد برابر راه بیندازند و سرنگون کنند!!!
این برعهده خود ما مردم ایران است که در یک همیاری ملی از طریق شوراهای مردمی و مقاومت، برای حفاظت از مردم و سلامت و امنیت آن‌ها به‌پا خیزیم. برعهده ماست که سرنوشت را به‌دست بگیریم.
این همان عید بزرگ مردم ایران است؛‌ عید آزادی و حاکمیت مردم…

  این یعنی عقب گرد به 40 سال قبل  . 40 سالی که شما بر علیه ایران و مردم ایران خیانت کردید و جوانان این مرز بوم را کشتید و ویرانی به بار اوردید شما ها اول باید در دادگاه با شاهدین بین المللی به خاطر 40 سال جرم و جنایت و خیانت و کشتار و بی خانمان کردن هزاران ایرانی و داغدار کردن ده ها هزار خانواده محاکمه شوید و پاسخگو جنایت های خود باشید و از مردم قهرمان ایرا ن معذرت خواهی کنید اگر مردم ایران شما جانیان را بخشیدند ان موقع می توانید در ایران زندگی کنید نه فعالیت سیاسی . چون شما به کارهای سیاسی سال 1358 برگشته اید که شعار می دادید حل مسائل از طریق شوراهای مردمی که سر تیتر نشریه هایتان بود الن به ان شعار ها رسیده اید و به ان دوران برگشته اید پس باید پاسخگو این 40 سال خود باشید . انموقع مردم خود می دانند که چطو از طریق شورا های مردمی  مبارزه کنند و به حق و حقوق خود برسند .شعار مبارزه از طریق شوراهای مردمی مربوط به سال 1358 است که الان شما به ان رسیده اید ….


یک سال اخیر، درخشان‌ترین و پیروزمندترین دوره مبارزه و مقاومت ایران در سال‌های اخیر بود؛‌ چه از نظر اقبال اجتماعی، چه از نظر ارتقا و انسجام تشکیلاتی، چه از نظر سیاسی و بین‌المللی و چه از بابت پیشرفت‌های خطی و استراتژیک. در داخل ایران سازمان مجاهدین خلق توانست شبکه سازمان‌یافته خود را گسترش دهد .

ایا مریم قجر از روی باد معده این حرف ها را زده است یا واقعا به ان اعتقاد دارد . در این یک سال اخیر مگر چه دسته گلی به اب داده اند که وی ادعا دارد درخشان ترین و پیروزمندترین دوره مبارزه و مقاومت انها در سال های اخیر بوده ؟ ایا بجز ان بوده که بیشتر و بیشتر به زیر قبای امریکا و سعودی عرب  رفته است . چه  دست اورد اجتماعی یا تشکیلاتی داشتند ؟ بلحاظ  اجتماعی که بین مردم ایران منفورتر شده اند شاخص ان اعتراضات ابان ماه بود که حتی یک شعار یا عکس یا نوشته ای در حمایت از این فرقه در ایران دیده نشد . به لحاظ تشکیلاتی که وضعیت انها علی رغم اینکه در کمپ اشرف 3 نفرات را  اسیر کرده اند قرنطینه کامل هستند تمامی ارتباطات با بیرون هم قطع کرده اند اگر قبلا دزدکی کسی گوشی موبایلی داشت در تردد توی شهر شارژ می کرد که بتواند مخفیانه تماسی با خانواده اش بگیرد که این امکان هم در کمپ اشرف 3 از بین رفت و علی رغم تمام این فشار ها و …. بار نفراتی که توانستند یا فرار کردند یا بعضی ها را سربه نیست کردند ….از نظر استراتژی هم که فاقد ان بودند و هستند  از نظر سیاسی با هزینه کردن های فراوان توانستند چند خبرنگاری که با جدا شده ها در تیرانا مصاحبه کرده بودند را بخرند . از بابت مبارزه با جدا شده ها در تیرانا هم که تمام توان خود را بکار گرفتند که این افراد را اخراج کنند که تنها دست اورد انها باتوجه به هزینه بالایی که کردند این بود که توانستند احسان بیدی را در یک کمپی به نوعی زندانی کنند که مطلقا نتواند با دنیای بیرون در تماس باشد بقیه توطئه هایشان بر علیه جدا شده ها به سنگ خورد . پس چه دست اوردی داشتند که این قدر برایشان مهم بوده و هست در این پیام که منتسب به ملعون مسعود رجوی است نهفته است .


مسعود رجوی گفته است:‌ بهار آزادی ایران با خود ما، در خود ما و توسط خود ما محقق می‌شود و هرگز ‌رایگان به‌دست نمی‌آید. اگر بخواهیم، می‌توان و باید آن را به‌دست آورد. این آزمایش و وظیفه و مسئولیت تک‌تک ماست.
پس بهارطبعیت به نشانه بهار محتوم آزادی را باید به مسعود رجوی تبریک گفت که مقاومت ایران را به‌سوی برپایی بهار سیاسی و اجتماعی ایران هدایت کرده است.

توهمی بیش نیست و وجود خارجی ندارد می خواهد بگویدما روی خط نظامی مان هستیم کانونهای شورشی و باز در این کورنا مردم را به قیام فرامی خواند!!! کدام قیام مگر قیام بدون اینکه به خیابان بیایندو کرونا بگیرند امکان پذیر است؟ از یک طرف به رژیم حمله می کند که چرا قم و شهرها را قرنطینه نکرده و از اینکه مردم جلوی مسافرتها را می گیرند ستایش می کند و از سوی دیگر می گه قیام کنید به خیابان بیایید کدام را باور کنیم؟ چرا تو مردم را قرنطینه نمی کنی و پیام نمی دهی که مردم بیرون نیایید و در خانه هایتان بمانید. همچنین مهمتر و خنده دار این که از یک طرف می گوید رژیم میلیونها و میلیاردها دلار پول دارد برای سپاه خرج می کند به سوریه و عراق می دهد و آنهمه امکانات پزشکی را سپاه دارد باید بدهند به بیمارستانها و می گویدحقوق کارمندان و کارگرانی را که کار نمی کنند بدهد یعنی همان خواهش و تمنا ها یا دستورات رجوی به سپاه و به خامنه ای از طرفی دیگر برای تحریمهای آمریکا کف و دنبک می زند و می گوید رژیم دیگر پول ندارد و آه در بساطش نمانده چون آمریکا دم و دسنگاههای خامنه ای را و پتروشیمی را و سپاه را تحریم کرده و نفت رژیم را بسته و پول به رژیم نمی رسد اصلا رژیم باید فقیر باشد پول نداشته باشد که به کارمندان بدهد آی دنیا رژیم را بیشتر تحریم کنید تا پول نداشته باشد بابا این ایران است یا رژیم پس تو کدوم را می گویی؟ بالاخره کی به کی پول بدهد یا ندهد؟ اگر دولت و رژیم که می خواهی به بیمارستانها خرج کند و به بیماران خرج کند و پول کارمندان را بدهد پس وقتی تحریم را تشویق می کنی و فراخوان تحریم بیشتر می دهد پول از کجا بیاورد بدهد اصلا هم خودت می گی این رژیم دیگه پول ندارد بر اثر تحریم!!! کدام رو باور کنیم. تناقضات خیلی مسخره است… یکی هم اینکه مریم رجوی که می گوید پرستاران و پزشکان خنده دار است همه اول پزشکان را می گند بعد پرستاران این اول پرستاران را می گویدچون شعور و احترام سرش نمی شود مایۀ افتخار و مباهات مقاومت ایران هستند که اینقدر فداکاری می کنند جرأت داری برو جلوشان بگو من مریم رجوی هستم ببین چه کارت می کنند؟ مگه اونا طرفدار تو هستند؟ چطور هر کس را که علیه شما حرف بزند مزدور و دشمن خطاب می کنید از کجا می گی اون دکترها و پرستارها تا کنون تو را و شوهرت را فحش نداده اند؟!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s