دست های پنهان فرقه رجوی در اعتراضات ابان ماه ایران

ببین من مادر هستم ، پسرم چهار ساله است نمی خواهم پسر یتیم بشود. مگر** مژگان دختر فامیلمان در توی مجاهدین نبود ، مگر جدا شده رفت کم به او تهمت وتوهین کردند و می کنند تو که بهتر از من مژگان را می شناسی ، من نمی خواهم زندگی ام را نابود کنم ، من زندگی ام را دوست دارم. … به خیلی از افراد زنگ زده بودند که به سراغ اعضای بازگشتی بروید جون انها باما همکاری دارند تا بدینوسیله شرایط دستگیری اعضا بازگشتی را فراهم کنند وبعد تبلیغات کنند که حکومت ایران حتی اعضای بازگشتی که مورد عفوقرارداده را هم دستگیر میکند جالبه از یک طرف به اعضای بازگشتی مزدور وزارت اطلاعات مارک می زند واز طرف دیگر همین افراد را هسته های شورشی تبلیغ میکنند.

دست های پنهان فرقه رجوی در اعتراضات ابان ماه ایران

هموطنان عزیز در این نوشته می خواهم بعدی دیگر از جنایت و خیانت فرقه تبهکار رجوی را برای شما بازگو کنم ، تا ضد بشری بودن این جانیان را بهتر بشناشید .

از چندی قبل که در ایران بخواهد اعتراضات شروع بشود، فرقه رجوی در البانی ، تشکیلات را بیسج برنامه تماس با داخل کشورکرده بود .در این رابطه  اسیران به اقوام و خویشاندان خود در ایران تماس میگرفتند اول شروع به توضیحاتی می کردند ، که اگر یک موقع موقیت پیش امد و هرگونه اعتراضات یا تجمع های صنفی و غیره دیدید بروید شرکت کنید شعارهای در حمایت ارتش ازادی بخش بدهید و یکی هم فیلم بگیرد. اگر هم امکان ان را دارید عکس های مسعود و مریم را چاپ کنید در ان محل ها پخش و نصب کنید . در این رابطه *مریم ( نام مستعار یکی از زنان است ) با دختر خواهرش چند بار تماس می گیرد و این موضوعات را تکرار می کند . دختر خواهر او نیز جواب می دهد که من اساسا سیاسی نیستم و دنبال زندگی خودم هستم و وارد این مسائل هم نمی شوم .خودت بهتر می دانی من اصلا از سیاست چیزی نمی دانم و بهتر است که دیگردر این رابطه با من تماس نگیری . در اولین روز اعتراضات ابان ماه مجددا مریم با دختر خواهرش تماس میگیرد ، میگوید ببین الان بهترین زمان است بروید در تظاهرات شرکت کنید و عکس مریم و مسعود را هم باخودتان حتما ببرید .در ان روز مریم چند بار تماس میگرد که بار اخر ساعت 20 بود که تماس گرفته می شود ، اصرار میکند که حتما برو شرکت کن حتی اگر شوهرت مخالفت کرد توجه نکن تو زنی ازاد هستی .  بار اخر دختر خواهر مریم که در این مدت دائم با اوی تماس گرفته می شده در جواب با اعتراض می گوید : ببین من مادر هستم ، پسرم چهار ساله است نمی خواهم پسر یتیم بشود. مگر** مژگان دختر فامیلمان در توی مجاهدین نبود ، مگر جدا شده رفت کم به او تهمت وتوهین کردند و می کنند تو که بهتر از من مژگان را می شناسی ، من نمی خواهم زندگی ام را نابود کنم ، من زندگی ام را دوست دارم. بعد از این تماس از طرف وزارت اطلاعات با این خانم در ایران تماس می گیرند اول شروع می کنند به اذیت کردن و اسامی فامیلش که درون فرقه رجوی هست را دائم تکرار میکنندو بعد از دوبار این طور تماس گرفتن در بار سوم وی را سوال  و جواب میکنند که موضوع  چی هست ؟ چرا این مدت با تو این قدر تماس گرفته است . این خانم در جواب نفراطلاعات میگوید خودتان که تمامی تماس های ما را شنیدید او منافق است و از من درخواست می کرد که در تظاهرات شرکت کنم برای انها شعار بدهم که من هم شدیدا دست رد به سینه انها زدم .

باید در اینجا توضیح بدهم که از اینگونه تماس ها بیش از 20 مورد خانواده های که عزیران انها اسیر درون فرقه رجوی هست . در تماس های که با من داشتند توضیح دادند . همه بدون استثناء میگفتند اینها خبر داشتند که این روز ها می خواهد داخل کشور شلوغ شود که در این پروسه این قدر با ما تماس گرفتند .

نمونه دیگری از جنایتی که سران این فرقه زالو صفت دست به اقدام زدند ،توطئه ای بود برعلیه افراد جدا شده بود که به ایران برگشته اند . که از این موارد هم از چندین شهر گزارشاتی دوستان جدا شده ای که بعضا از زمانی که به ایران برگشته اند در این چند سال هیچ گونه فعالیتی در هیچ رابطه ای نداشته اند و دنبال زندگی معمولی خود هستند رفته اند .

به موردی از شهر ماهشهر توجه بفرمائید که دوستمان اقای علی اکرامی در یکی از کامنت های برنامه تلویزونی نوشت : اقای سربی عزیز من از خوزستان وشهرماهشهر تماس می گیرم یکی از خیانت های اخیر مجاهدین درجریان اعتراصات ابانماه تماس های مستمر بااعضای جداشده درایران بود باتوجه به اینکه می دانستند که دراین شرایط امنیتی هرگونه تماس ممکن است منجر به سوظن نیروهای امنیتی گردد به خیلی از افراد زنگ زده بودند که به سراغ اعضای بازگشتی بروید جون انها باما همکاری دارند تا بدینوسیله شرایط دستگیری اعضا بازگشتی را فراهم کنند وبعد تبلیغات کنند که حکومت ایران حتی اعضای بازگشتی که مورد عفوقرارداده را هم دستگیر میکند جالبه از یک طرف به اعضای بازگشتی مزدور وزارت اطلاعات مارک می زند واز طرف دیگر همین افراد را هسته های شورشی تبلیغ میکنند.

از این موارد از شهرهای : تهران ، اصفهان ، شیراز، همدان ، تبریز ، مازنداران  و گیلان ….. از دوستان داشته ایم . همانطور که بیان کردم خیلی از این دوستان مطلقا دیگر هیچ گونه فعالیت سیاسی ندارند و دنبال زن و زندگی خود هستند  اما فرقه جنایت کار و زالو صفت و خونخوار رجوی به دنبال ریختن خون های بیشتر و نابودی خانواده های بیشتر است. از هیچ نیرنگ و توطئه ای چه برعلیه جدا شدگان و چه خانواده اسیران در ایران دریغ نمی کند .

*، ** نام های مستعاری است . این افراد یکی درون تشکیلات فرقه است و دومی جدا شده ای که به دنبال زندگی خود می باشد .خانواده در داخل ایران هم در ارتباط با ان دو نفر است که به عمد اسم واقعی انها بیان نشده است .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s