نقد و برسی پیام شما ره 11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت اخر )

از روزی که این بیانیه شماره11 را صادر کرده اند که به قول انها ایران هم ارام نبوده ….. بخصوص این سه چهار روز اخر که دیگر زن و بچه  کوچک و بزرگ همبه خیابان امدند . و شهر شوش  در التهاب و شورش بود بیایند جواب بدهند این کانون های شورشی و یکانها ی ارتش ازادی پس چی شد واین شوراهای مقاومت پس کجا هستند چرا پدیدار نشد و کسی ندید.  ان موقع این جانواران فرقه رجوی در اورسوراواز پاریس نشسته و برای مردم نسخه روز قیام می پیچد .و این برای چند هزارمین بار است که در اعتراضات مسالمت امیز مردم ، پوزه مرحوم مسعود رجوی توسط مردم به خاک مالیده میشود .و دروغ های انها برملا میشود که نه کانون شورشی ساختگی وجوددارد ! نه یکان ارتش ازادی ! ونه شورای مقاومت .تنها چیزی که در این روز ها خوب نمایان شد بور شده و روسیاهی مرم قجر عضدانلو و سران ایرانی – امریکائی فرقه رجوی .

نقد و برسی  پیام شما ره 11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت اخر )

برنامه از گفتاری به نوشتاری تبدیل شده است

 مگر این فرقه ادعا ندارد که در داخل ایران کانون های شورشی دارند و به عنوان نوک هرم عمل می کنند بفرمائید مگر در شوش همین دو روز پیش اعتراضات نشد و مردم در خیابان نبودند ؟چرا  این معین عمل و سمت دهند و راهنما که ادعا دارید وارد عمل نشد پس منتظر چی بودید و هستید؟مرغ پخته از دست این فرقه به خنده افتاده است .طبق فرمول این رجوی نما که این بیانیه را صادر کرده است میگوید :از تثبیت وتکثیر وترکیب انها با یکدیگر در شهرهای شورشی یکانهای ارتش ازادی  پدید می اید   درشهر شوش که کارگران نیشکر هفت تپه بیش از دوهفته است اعتصاب کرده اند  سه الی چهار روزهم می باشد که مردم یعنی زن و بچه  و مردریختند بیرون تظاهرات کردند طبق این فرمول شما دراین دوهفته  که در این شهر اعتصاب هست ایا تثبیت و تکثیر و ترکیب توانست در این شهر شورشی یکانهای ارتش ازادی بخش را در شهر شوش بوجود بیاورد

 بقول شما مگر بازاریان همدان ، تبریز، مراغه ، سندج ، استارا اعتصاب نکردند ، مگرکارگران فولاد اهواز راهپیمائی نکردند از مقابل استانداری به سمت فرمانداری رفتند پس این کانون های شورشی کجا هستند چرا وارد عمل نشدند.مگر قرار نبود که کانونهای شورشی بعنوان جرقه و اتش زنه قیامها وارد کار شوند ومعین عمل و سمت دهند باشند که بعدیکانهای ارتش ازادی پدید بیاید ! بگفته شما غرب کشور بازاریان اعتصاب کردند که به سمت جنوب هم کشیده شده است . یا این اطلاعیه های که انتشار میدهید دروغ است و درایران هیچ خبری نیست یا ان کانون های شورشی و یگانهای کذائی .البته این کانونهای شورشی و یگان های که نام می برید دروغ محض است اگر چنین چیزی بود حداقل یک عکسی ،یک شعاری از شما در انجا پخش می شد … از همین دو مورد که پس از این بیاینه شماره  11که به اسم مسعود رجوی باسمه خورده نشان داد یا ثابت کرد که کانون های شورشی و یکانهای ارتش ازادی ….یک رویای پوشالی چیزی بیش نبوده و نیست . نه دراعتراضات شوش و هفت تپه نه در همدان ، اهواز، مراغه ،تبریز، سندج، استارا حتی یک عکس یا شعاری یا اطلاعیه به اسم فرقه رجوی یا اسمی از ارتش ازادی …نبوده و نیست که دوباره روسیاهی برای شما ماند .

شوراهای مقاومت بال های مکمل صنفی ، اجتماعی وسیاسی کانون های شورش هستند .

این هم باز از توهماتهمان رویاها است . یعنی یک مشت دروغ دارد بیان می کند . گذشته هر چه دروغ گفتند دررابطه باکانون های شورشی هیچ بیایند در این 16 روز یعنی از روزی که این بیانیه شماره11 را صادر کرده اند که به قول انها ایران هم ارام نبوده بخصوص اعتصابات کارگران هفت تپه و فولاد اهواز  بخصوص این سه چهار روز اخر که دیگر زن و بچه  کوچک و بزرگ همبه خیابان امدند . و شهر شوش  در التهاب و شورش بود بیایند جواب بدهند این کانون های شورشی و یکانها ی ارتش ازادی پس چی شد واین شوراهای مقاومت پس کجا هستند چرا پدیدار نشد و کسی ندید.  ان موقع این جانواران فرقه رجوی در اورسوراواز پاریس نشسته و برای مردم نسخه روز قیام می پیچد .و این برای چند هزارمین بار است که در اعتراضات مسالمت امیز مردم ، پوزه مرحوم مسعود رجوی توسط مردم به خاک مالیده میشود .و دروغ های انها برملا میشود که نه کانون شورشی ساختگی وجوددارد ! نه یکان ارتش ازادی ! ونه شورای مقاومت .تنها چیزی که در این روز ها خوب نمایان شد بور شده و روسیاهی مرم قجر عضدانلو و سران ایرانی – امریکائی فرقه رجوی .

خوب هموطنان گرامی به خوبی دیدید و شنیدید که این فرقه رجوی تماما بر پایه و اصول دروغ و دغل وریاکاری پایه گذاری شده است

  نکته ای که باید در ادامه اضافه کنم که باز به همین موضوع درون تشکیلات فرقه ربط دارد کشتن افراد است .از زمانی که این افراد به البانی انتقال داده شدند ببینید چند نفر کشته شدن اگثرا بامرگ طبیعی نبودند سکته بوده است .چرا درون تشکیلات این قدر سکته بالا است و بعد درچه سنی هم دارند کشته می شوند .ایا فشار روی مردم ایران زیاد است یا درون فرقه ؟الان میان گین عمر درون فرقه رجوی حوالی 55 سال است این فاجعه ای است .  دولت البانی و کمیساریای عالی پناهندگی مطلقابه ان توجه ای نکرده اند .در البانی که نه تحریمی است نه محاصره ای هست .طول عمراین افراد با مردم ایران که تحت این همه فشار هستند چقدر اختلاف دارد.میخواهم  این را بگویم که درون تشکیلات فرقه به لحاظ روحی و روانی انقدر فشار زیاد است که نفرات به خاطر این فشار های طاقت فرسا سکته می کنند . با این دور جدید فشار ها که می خواهد راه بیفتد باز هم کشته شدن نفرات امارش خیلی بالا خواهد رفت .

 که الان خانواده ها نگران بچه هایشان هستند . از یک سو دولت البانی ویزا برای رفتن خانواده ها به البانی نمی دهد .تعداد زیادی از خانواده ها به کشورهای اطراف ایران به سفارت خانه های البانی مراجعه کرده اند اما سفارت البانی با بهانه های مختلف از دادن ویزا خود داری کرده است .

پیوست به :

https://mohamadkarami.wordpress.com/2018/11/21/%dقسمت اول

https://mohamadkarami.wordpress.com/2018/11/24/%dقسمت دوم

https://mohamadkarami.wordpress.com/2018/11/26/%dقسمت سوم

https://mohamadkarami.wordpress.com/2018/11/28/%d قسمت چهارم

https://mohamadkarami.wordpress.com/2018/11/30/%d9 قسمت پنجم

محمد کرمی 2018/ 12 / 02

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s