نقد و برسی پیام شما ره 11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت پنجم )

هر چقدر طول بکشد ،هرنشیب و فراز داشته باشد … در بند ششم از قیام ها نام می برد . اگر این فرقهاهل مبارزه بود و دلش برای وطن می سوخت و مسله اش مردم ایران و ایران بود در اولیناشتباهش با مردم ایران رو راست تنظیم می کرد و صحبت می کرد. نزدیک 40 سال استدارند با دروغ و نیرنگ بامردم ایران تنظیم میکنند و از پشت خنجر می زنند و با دشمن مردم ایران…….

نقد و برسی  پیام شما ره 11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت پنجم )

برنامه از گفتاری به نوشتاری تبدیل شده است

1- رژیم اخوندها در تمامیت و با تمام دسته بندی هایش بطور کیفی تضعیف شده است شرایط به عقب برنمی گردد و اتش قیام ها خاموشی نمی پذیرد

از سال 62 هرگونه اعتراض اجتماعی که در ایران رخ داده تا امروز ، رجوی ادعا کرده که رژیم به طور کیفی تضعیف شده و شرایط به عقب برنمی گردد و اتش قیام خاموش نمی پذیرد ؟؟ خوب این چطور ضیف شدن است که بعد از 37 سال باز هم در قدرت است و این اتش به قول رجوی خاموش نشده .ایا این نشان دهند تحلیل اب دوغ خیاری از شرایط نیست ؟؟

2 – این تضعیف درمان ناپذیر است و رژیم در هزار توی بحرانها در بن بست بسر می برد .  بن بست همان چیزی است که خامنه ای انرا مشگل و عیب اصلی میداند.

در این 37 سال اگر یک سخنرانی از مرحوم مسعود رجوی یا در این 32 سال از مریم قجر پیدا شد که دم از بن بست رژیم نزده باشند  که رژیم در بحران و بن بست قرار دارد .

3- واقعیت این است که در این قیام . برخلاف قیام های پیشین  . هر گونه برون رفت  جدی و واقعی چه در زمینه اقتصادی و چه در زمینه سیاسی و بین المللی . به معنی نفی پایه ها و موجودیت رژیم ولایت است .بر سر شاخ نشستن و بن بریدن است . ولی فقیه برای جمع کردن این قیام . ناگزیر از حل تضادهایی است که اگر به  ان مبادرت کند ( اعم از اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و امنیتی ) راهگشای سرنگونی خود اوست.

این صحبت های تکراری به اصطلاح یک رهبر سیاسی است که روی کره زمین شماره یک هستند یعنی برترین از همه هستند . در هر تجمع اعتراض اجتماعی دارند این را بیان می کنند اخه این چه درک وفهم سیاسی یک رهبر است که تمام تحلیل های سیاسی و استراتژیک او در این 37 سال اب دوغ خیاری بود و همه اش پوچ درامده است .و هر سری هم اشکال به یکی دیگر بوده است و این به اصطلاح رهبران بی گناه بودند. یک کارگر ساده در ایران خیلی دقیق تر و واقعی می بیند و تحلیل می کند . اگر در این دنیای مجازی خبرنگاران روزنامه های که مطالبشان انتشار پیدا میکند نگاه کنیم خیلی دقیق تر و منسجم تر و واقعی شرایط وموقعیت رژیم را تحلیل میکند و تیز وتندتر انتقاد می کنند که چند مدار از رجوی چی ها در این زمینه جلوتر هستند .

4 –  ایا رژیم در چین وضعیتی چنانکه امریکا میخواهد به مذاکره و تغییر رفتار تن می دهد ؟ به جواب خلیفه ارتجاع گوش کنید :

5- رژیم ولایت  در این بحبوحه به چه مسیری می رود ؟ واضح است که از خدا میخواهم دشمن ما عقب بنشیند و او برود  .  در اینصورت البته سریعا انطباق پیدا می کنیم اما باید بنا را بر سرکوب و انقباض گذاشت . البته جواب سوال را خامنه ای از قبل داده است

ان چه که جواب این دو سوال  اشاره میکند نظر خامنه ای است از دیدگاه خودش . نظر رجوی چی ها در این رابطه چی است ؟ چرا از دادن جواب واهمه رفته اند ؟!

6 – اینجاست کهکانونهای شورشی بعنوان جرقه و اتشزنه قیامها وارد کار می شوند. این نوک هرم قیامها و معین عمل ، سمت دهنده و راهنماست .عامل استمرار وتضمین پیشرفت و پیروزی است .از تثبیت وتکثیر وترکیب انها با یکدیگردر شهرهای شورشی یکانهای ارتش ازادی  پدیدمی اید . شوراهای مقاومت بال های مکمل صنفی ، اجتماعی وسیاسی کانون های شورش هستند.

نکته اول که در این بند ششم وجود دارد صحبت از قیام ها میکند مگر قرار است چند تا قیام صورت بگیرد خود این بیانیه نشان دهنده غیر جدی بودن این فرقه را نشان نمیدهد ؟ در اول بیانیه می گویند

هر چقدر طول بکشد ، هرنشیب و فراز داشته باشد … در بند ششم از قیام ها نام می برد . اگر این فرقه اهل مبارزه بود و دلش برای وطن می سوخت و مسله اش مردم ایران و ایران بود در اولین اشتباهش با مردم ایران رو راست تنظیم می کرد و صحبت می کرد. نزدیک 40 سال است دارند با دروغ و نیرنگ بامردم ایران تنظیم میکنند و از پشت خنجر می زنند و با دشمن مردم ایران تا دینش همکاری می کند بر علیه مردم خودش و خاک خودش…. محمد کرمی 2018/11/30

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s