نقد و برسی پیام شما ره 11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت چهارم )

الان تازه بعد از سالیان می خواهند عزم جزم کنند ، در این وسط تعدادی از  نفرات مسله دار هستند و از سوئی یک مشت  پیر مرد و پیر زن هستند .در این پیام دارد توصیه می کند که قبل از هر چیز باید عزم جزم کنند .برای اماده سازی ؟؟ معلوم است افراد مسله دار و مشگل دار و مریض …که نمی توانند عزم جزم کنند…

 نقد و برسی پیام شما ره 11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت چهارم )

برنامه از گفتاری به نوشتاری تبدیل شده است

ارتش ازادی قبل از هرچیز باید عزم  جزم  کند و برای اماده سازی خود در دریای شورش  وانقلاب شیرجه بزند . شمشیر ها را باید جلا وصیقل داد ….

قبلا توضیح دادم که در این 37 سال چه کارها که نکردند بخصوص زمان پدر معنوی یشان صدام حسین که همه چیز در اختیار انها قرار داده بود که هوانیروز هم تشکیل داد برایشان در مانور سیمرغ که اوج امادگی عملیلاتی انها بود طبق گفته مرحوم ان مانور درحد سرنگونی بود تمامی عزم نفرات هم جزم بود وبه قول معرف همه در اوج قله بودند کاری نتوانستند پیش ببرند .

الان تازه بعد از سالیان می خواهند عزم جزم کنند ، در این وسط تعدادی از  نفرات مسله دار هستند و از سوئی یک مشت  پیر مرد و پیر زن هستند .در این پیام دارد توصیه می کند که قبل از هر چیز باید عزم جزم کنند .برای اماده سازی ؟؟ خوب می داند یک مشت پیر مرد  و پیر زن که در تبعید گاه دورس اسیرشان کرده به زور نگه داشته که یک تعدای را با دادن باج های مختلف فقط نگه داشته اند معلوم است افراد مسله دار و مشگل دار و مریض …که نمی توانند عزم جزم کنند و خودشان را اماده کنند . فردا روزی هم که مجدد شیپور اماده باش بصدا دراید باز نفرات اماده نیستند .طبق سنت فرقه هم همیشه اشکال بر گردن نفرات پایین است که به تعهد نرسیدند و نتوانستند عزم  جزم کنند و خودشان را اماده کنند ..

نکته مهم دیگر کهبیان میکند مطرح می کند که در دیای شورش و انقلاب شیرجه بزنند .اینجمله دومعنی دارد یک معنی بیرونی است : این دیگاه اوج مفت خوری است که نیرویانقلابی پیشتاز ایستاده تا مردم شورش کنند و انقلاب راه بیندازند بعد این نیرویانقلابی پیش تاز از راه نرسیده شیرجه بزند و سکان انقلاب را در دست بگیرد . معنیدوم این جمله رو به داخل تشکیلات است که مهمترین بخش این بیانه است . ما ها کهدرون این تشکیلات بودیم با پوست و گوشت این گونه پیام ها را لمس کردیم . در واقعنفرات درون تشکیلات را سلاخی می کنند بخصوص ان دسته از افراد که مسله دار هستند ،معترض هستند ، در مقابل دستگاه می ایستند ، باید درون این انقلاب که با سسایدئولوژی شیرجه بزنند. به قول سرکرده های فرقه هرچه ناخالصی های ایدئولوژی در ایندنیای بورژواری که الان درون ان هستند، خود را دراین انقلاب ذوب کنند وصیقل یافته و جلا داده شده با یاری گرفتن ازانقلاب دست ساز مریم بیرون بیاییند . ماندد نشست های که در سال 73  که معروف به نشست های حوض بود و نفرات می بایستدران حوض شیرجه بزنند و پاک شده بیرون بیایند .یا نشست های انقلاب . و بدترین نشستکه در این پروسه 35 ساله که درون این فرقه بودم ودیدم نشست های سال 1380 به نامنشست طعمه بود .که شش ماه این نشست ها ادامه داشت که اول در ستادها و یگان ها بودو نزدیک یک ماه همه درباقرزاده جمع بودند . بطور مختصر بگویم افراد به شدیدترین وجهممکن زیر فشار هار روحی  و روانی قرارداشت.در خیلی مواقع مورد ضرب وشتم قرار میگرفت فرد سوژه ، در خیلی موارد وحوش هستیریکشده که بقیه را هم مجبور می کردند بر سر روی سوژه اب دهان پرتاب می کردند . دریککلام  ان قدر فشار بالا بود که سوژ خورد وتحقیر و بی هویت کنند ….اسم این جنایت را شیرجه زدن در انقلاب گذاشته بودندالانهم  برای افراد اسیر در اشرف 3 همینبرنامه را دارند که نسخ بکشند .

خلیفه ارتجاع در شبتاریک رژیمش خود را با  ( افول و زوال )امریکا دلداری می دهد  

در پیام مربوطه اشاره میکنند که شب تاریک رژیمشان را با افول و زوال امریکا دلداری میدهد ؟؟؟

اخر این حرف را کسی بزند که خودش اویزان به امریکا نباشد از یک سو تحت نام های مختلف به اسم انجمن های که با اخوندها مبارزه میکنند برای سرنگونی که تعداد این انجمن ها به اندازه ایالت های امریکا است دارند پول میگیرند . از سوئی دیگر با هزینه گزافی که سالانه خرج می کند که سیاست بازان از دور خارج شده امریکائی ها به مراسم و جشن های خودشان ببرند که بخواهند به نیروهایشان نشان بدهند که امریکا از این جماعت حمایت می کند از جان مکین جنایت کار تا جان بولتون خونخوار تا جولیانی که تبدیل شده به یکی از سران فرقه تا جزف لیبرمن ، نیوت گنگریچ ، یا رئیس های بازنشتسته سیا و اف بی ای  مانند جمیز ولسی ، پورتر گالس  ، تام ریچ ، لوئیس جی فر ،مایکل موکیزی ، جمیز جونز…. این وحوش را ببرند به البانی تا به نیروهایشان دلداری بدهند که ببینید امریکا ما  را حمایت میکند !! اگر بحث دلداری باشد که فرقه رجوی بخاطر اینکه این دلداری امریکائی ها بدست بیاورد مگر ما شاهدش نبودیم که چطور زنان جوان را در سال های 82 به این سو که ارتش امریکا در اشرف مستقر بود برای پذیرائی از ان وحوش چطور این زنان جوان  می بایست اهنگ می خواندن و از سربازان وفرماندهان انها پذیرائی می کردند. موضوعاتی دیگر که در برنامه های قبلی اشاره کرده ام وحتما در یک برنامه ای مجدد تکرار خواهم کرد.

در قسمت های بعدی این پیام تقریبا دو – سوم پیام  صحبت های سران رژیم را  اورده است .در زیر پوش 5 بند .  همگان این صحبت ها را شنیدند چه نیازی بود که دو- سوم این پیام که برای اماده باش سرنگونی است از نفرات رژیم نقل قول شود ؟؟ خیلی از این صحبت ها را در سال 88 بعداز انتخابات اعتراضاتی که شده بود . ان زمان مرحوم  رجوی در حیات بود  این صحبت را غرغره میکرد الان با سال 88 این تفاوت را دارد که رجوی در این وسط مرحوم شده است . والا هیچ حرف جدیدی الا اینکه یکی در قالب یا نقش مرحوم ، یا روح ان دارد تکرار میکند ….

محمد کرمی 2018 / 11 / 28

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s