نقد و برسی پیام شما ره 11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت سوم )

روضه سرنگونی را مسعود رجوی غر غره می کرد . در سال 74 هم که سری مانورهای به نام شیرو خورشید،امید ایران ، غرش شیر و اخرین مانور که به نام سیمرغ بود شخص مسعود رجوی برای بازدید حضور داشت …. در مانور اخر که تقریبا تمام سیستم نظامی شرکت کرده بودند.  از سال 1387  تا سال 1395 هر سال در عید نوروز یک سین دیگر به هفت سین اضافه می کردند و مریم همیشه تابلوی سین سرنگونی را در سال تحویل به دست می گرفت که امسال سال سرنگونی است.

نقد و برسی پیام شما ره 11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت سوم )

برنامه از گفتاری به نوشتاری تبدیل شده است

هر چقدر طول بکشد ، هرنشیب و فراز داشته باشدسرنگونی دشمن ضد بشری محتوم است .

برای درک این جملات باید فرهنگ صحبت کردن فرقهرجوی را دانست تا درک کرد این  موجودات باچه فرهنگی حرف می زنند. میگونید هر چقدر طول بکشد یعنی این 37 سالهیچ .مرحوم رجوی در همان کتاب جمع بندی یک ساله مقاومت  و مبارزه مسلحانه گفت : که جنگ ما کوتاه مدت است و این رژیم در کوتاه مدت سرنگون می شود نهدراز مدت و زمان آن را بین یک سال تا حد اکثر سه سال یعنی تا سال 64 اعلام کرد .  در ان زمان بندی که دادهبودند هیچ اتقافی نیفتاد که اقا فیلش هوای هندوستان کرد و مسله ازدواج با مریم قجرپیش امد . در سالهای بعد هم گفت اگر جنگ تمام شود یا خمینی بمیرد این رژیمقطعا سرنگون خواهد شد و قرار بود بعد از پایان جنگ یا مرگ خمینی هسته های مقاومتادارات را در تهران تصرف کنند.که همگان شاهد بودیم که هیچ اتفاقینیفتاد.بعد از ان تا زمان یکه ما درون تشکیلات بودیم هر سال که عید نوروز می شد بهاصطلاح می خواست جمعبندی یک سال گذشته را بزند و برنامه سال اینده را مشخص کند یک روضه سرنگونی را مسعود رجوی غر غره میکرد . در سال 74 هم که سری مانورهای به نام شیرو خورشید،امید ایران ، غرش شیر واخرین مانور که به نام سیمرغ بود شخص مسعود رجوی برای بازدید حضور داشت .و بعد هادر جمع بندی می گفتنداین مانور در اشل سرنگونی بوده ، در مانور اخر که تقریبا تمامسیستم نظامی شرکت کرده بودند.  از سال1387  تا سال 1395 هر سال در عید نوروز یکسین دیگر به هفت سین اضافه می کردند و مریم همیشه تابلوی سین سرنگونی را در سالتحویل به دست می گرفت که امسال سال سرنگونی است. دفتریاداشتی به نفرات میدادند  که روی دفترها چاپ می کردند ساعتسین را شما تعیین خواهید کرد یعنی وقتی محقق نمی شد تقصیر ماها بود که در آندفترها فاکتهایمان را خوب ننوشتیم

سال 90 را که خود مسعود رجوی در سخنرانی عید نوروزش رسما سال سرنگونی اعلام کرد و گفت خامنه ای تا آخر امسال سرنگون است .

اگر 200 سال دیگر هم طول بکشد پس کشیده اینها پیش بینی کرده اند که بالاخره یک زمانی این جمهوری اسلامی خواهد رفت تاریخ را که نگاه کنیم بخصوص تاریخ ایران را از 2500 سال به این سو چند صد نوع حکومت در ایران عوض شده و هیچ کسی هم منکر ان نیست و نبوده است .ان زمانی که خودش در قید حیات بود یعنی 32 سال گذشته هرچه اعلام کرد و تحلیل کرد همه اش دروغ از اب درامد و الان هم 5 سال است که کسانی دیگر دارند این نقش را به همان شکل اجرا می کنند باز هم کماکان تا امروز پوچ بوده است .با خرمرد رندی تمام به هیچ عنوان زمان نمی دهند تا بتوانند اعضا اسیر را کما کان در بند نگه بدارند . در واقع لپ کلام این است اقا معطل سرنگونی نباشید فل معطلی برای سرنگونی .

هر نشیب و فرازی داشته باشد! خوب در این 37 سال شاهدش بودیم از شهرهای ایران به کوه های کردستان پرتاب کرد ، از کوههای کردستان به دره های عراق پرتاب کرد که لب مرز بود . ازانجا به به شهرهای عراق و سپس به قرارگاه اشرف سابق پرتاب کرد . بعد از بیست سال از قراگاه اشرف به حومه بغداد پرتاب کرد .از انجا به تیرانا در کشور البانی و سپس به تعبیدگاه دورس پرتاب کرد که اخرین منزل گاه این فرقه خواهد بود . که بعد از 37 سال کماکان همان شعار های روز اول است که دارند تکرار می کنند.

نکته وجود دارد که شاید بعضی از هموطنان سوال کنند که خوب چرا کسی اعتراض نمیکند یا سوالاتی از این قبیل؟ یک واقیعت تلخی وجود دارد که درون تشکیلات فرقه انچنان خفقان شدیدی وجود دارد که زبانها را بسته است .کسی قدرت پرسش یا به چالش کشیدن استراتژیک فرقه ، بخصوص وقتی که اسم مسعود رجوی پایش باشد را ندارد. حتی به نام تناقض بخواهند بنویسند ! در واقع انچنان این مغز شوئی سفت و سخت است که فرد نمی تواند به خودش اجازه بدهد که در این رابطه سوالی به ذهنش برسد که بخواهد رجوی و خط او را زیر علامت سوال ببرد و سوال بپرسد یا تناقض بیان کند .این مرز سرخ درون فرقه است .وبه نوعی جز گناهان کبیره فرقه محسوب می شود .هرزمان افرادی به این نقطه رسیدند و استراتژی و فرقه زیر علامت سوال بردند همان کسانی هستند از بند اسارت فرقه جدا شده اند که همین جدا شده ها هستند . و دیگر در انجا نمی مانند یعنی نمی توانند بمانند مگر باز بخواهند به خودشان دروغ بگویند .

محمد کرمی 2018/11/26

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s