نقد و برسی پیام شما ره 11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت دوم )

از این اماده باش ها در این 37 سال خیلی زیاد ما دیدیم و شنیدیم و بیش از  هزار ساعت در این باب سخن شنیدیم اما هیچ چیز در ایران تغیری نکرد. اما درون فرقه چرا بنیانگذرا این شعر وشعار رفت و خیلی نفرات راهم سر این شعار ها به کشتن دادند و خونشان بهدر رفت….

نقد و برسی پیام شما ره 11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت دوم )

برنامه از گفتاری به نوشتاری تبدیل شده است

نقد پیام

پیام با این عنوان شروع میشود  :

تحت عنوان  ارتش ازادیبخش ملی ایران ؟؟

اولا ارتش تعریف مشخصی دارد ، هر کجا تعدادی که جمع شده باشند ارتش نمی گویند .با کدام شرایط سنی وامکانات این ادعا را دارند ، افراد بالای 55 سال انهم 90 درصد شان به لحاظ جسمی داغون ، دست و پا و کمر سالمی ندارد که برای راه رفتن ساده هم مشگل دارنداز این تعدادی که در البانی هستند شاید 2 در صد شان بتوانند یک کیلومتر بدوند ! بعد با کدام سلاح و از کجا ؟ گیریم که در کشور البانی هم به انها سلاح داده شود از چه مسیری میخواهند عبور کنند کدام کشور ها اجازه میدهند که از خاک انها عبور کنند. انسجام یک تیم ورزشی دست سه خیلی خیلی از این تشکیلات فکستنی فرقه رجوی بیشتر است . و منسجم تر عمل می کنند . الان درون فرقه رجوی هرکی یک سازی می زند .

 موضوع بعدی که این همه شعار میدهند یگانهای ارتش ازادی بخش در داخل کشور همه اش کشک پوشال است کدام نیرو و یگان ارتش در داخل ایران .این همه اعتصابات و تظاهرات در این یک سال گذشته ایا یک مورد بوده یک عکسی یا تراکت یا نوشته ای در این اعتراضات دیده شود .بنا بر ادعای فرقه رجوی که کلی فیلم وعکس هر روز دارند نشان می دهند چرا تا بحال یک نفر از نفرات دستگیر نشده اند در صورتی کوچکترین اعتراض زنان بدون روسری دستگیر می شوند.این همه ادم در این اعتضات دستگیر می شوند که همه شان مسالمت امیزاست اما نفرات یگانهای ادعای فرقه رجوی دستگیر نشده. یا اعتراض زنان دروغ است که دستگیر می شوند یا این نمایش های که فرقه رجوی نشان میدهد یگانهای ارتش ازادی بخش چه کارهای کردند .یا اینقدر فضای ایران بلحاظ امنیتی باز است که پاسداران  ونیروهای امنیتی فعالیت این یگان ها را می بینند و حرفی نمی زنند.!!!؟؟؟ من در برنامه قبلی واقعیت این یگانها را برملا کردم . تمام این فیلم وعکس ها در البانی درست می شود و در فضای مجازی انتشار پیدا میکند .که یک  تبلیغات کذب است.

با گسستن  بندها های مماشات و استمالت که اخوند های ضد بشر را سه دهه در ناز و نعمت فرو برده بود .وارد دوران اماده باش می شویم

دوران اماده باش شامورتی بازی است که بار اول یاسال اول نیست ، چه ان زمان که مرحوم در قید حیات بود چه حالا که توسط مریم قجر ودیگر سران فرقه . از 37 سال به این سو این دوران اماده باش سرنگونی با پس وپیچکردن بعضی از حرف دارد تکرار میشود که اسامی بعضی ها را که یادم هست معرفی میکنم .دورانانتقال قدرت در کتاب جمعبندی یک ساله مقاومت که در اوائل سال 61 انتشار داده بودندکه در سال 60 قرار بود شش ماهه دولت سرنگون بشود ..پس از ان هر ساله این دوران انتقال تمدید می شود .درزمان اتش بس بین ایران وعراق که اعلام کردند یک هقته دیگر رژیم سرنگون است و امادهحرکت به تهران شدند که بیش 1400 کشته و تقریبا هین اندازه هم زخمی دادند . بحث دکلسرنگونی ، دوران اماده باش ، مرحله سرنگونی ، فاز سرنگونی ، مرحله س ….یعنی هرسال یک اسم می گذاشتند . مسعود رجوی مرحوم شد اما جمهوری اسلامی سرنگون نشد .قرارگان استراتژیک و ناموس ایدئولوژیک فرقه رجوی به زباله دان تاریخ رفت امااخوندها باقی ماندند .پس از این اماده باش ها در این 37 سال خیلی زیاد ما دیدیم وشنیدیم و بیش از  هزار ساعت در این باب سخنشنیدیم اما هیچ چیز در ایران تغیری نکرد اما درون فرقه چرا بنیانگذرا این شعروشعار رفت و خیلی نفرات راهم سر این شعار ها به کشتن دادند و خونشان بهدر رفت . این هم عکس اخرین تعهدی که در 25 ابان ماه از نفرات قبل از انتقال به اشرف 3 ازتک تک تعهد نامه میگرفتند برای سرنگونی این فرم به نام عهد نامه سرنگونی بود ….

محمد کرمی  2018 / 11 / 24

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s