نقد و برسی پیام شما ره 11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت اول )

این پیام جوهره و پیامش اساسا ربطی به رژیم اخوندی و سرنگونی ندارد .این پیام اماده باش دور جدید از سرکوب و اختناق سیاه و به صلابه کشیدن اعضای اسیر در تشکیلات البانی و سپس در اروپا است….. زمزمه های فضا سازی از الان درون تشیکلات شنیده می شود که اگر امسال به تعهد مان نرسیم ….

نقد وبرسی پیام شماره11 منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت اول )

برنامه از گفتاری به نوشتاری تبدیل شده است

قبل از اینکه به نقد پیام منتصب به مرحوم مسعود رجوی بپردازم، توضیح مختصری حول این پیام بدهم .اولا وقتی که علائم در حیات بودن این مرحوم را که شاهزاده عرب سعودی ترکی الفیصل اعلام بیرونی کرد را نمی تواند در قرن بیست ویکم ثابت کنند، چطوری می خواهند به اسم مرده پیام قالب کنند ؟ دوما کسانی که دارند در نقش رجوی این سناریو یا شو را اجرا  می کنند ،بشدت از چند جانب تحت فشار هستند .یعنی بیرون و  درون فرقه.
بیرونی از بایت که تا دیروز مسعود رجوی در تمامی نشست ها میگفت نیم پهلوی ، بچه شاه ….الان در دوره ترامپ رضا پهلوی بالای انتن های سیاسی هست . خیلی جاها دعوت می کنند و سخنرانی می کند . الان نفر مطرح شده سیاسی است که با خیلی جریانات هم می رود . خوب این برای مریم قجر و سران فرقه رجوی خوشایند نیست . در دوره ترامپ با توجه به اینکه بزرگترین لابی های این فرقه در دستگاه ترامپ هستند. مانند جان بولتون ؛ مشاور امنیت ملی ترامپ است ، رودی جولیانی دوست پسر مریم قجر وکیل ترامپ ، جزف لیبرمن ، نیوت گنگریچ ، جمیز ولسی ، پورتر گالس  ، تام ریچ ، لوئیس جی فر ،مایکل موکیزی ، جمیز جونز…. بدون شک کسانی مانند جولیانی، گینگریج و بولتون، در داخل و حتی خارج از گروه همکاران رسمی دونالد ترامپ، می‌توانند برای مجاهدین سرپل‌های ارتباطی مناسبی باشند. خوب در این رابطه فرقه رجوی سفره بزرگی پهن کرده بود  . که دلیلش را در بالا اشاره شد که عمده ترین حامیان انها که بشدت ضد ایران هم هستند در دستگاه دولت هستند  . انتظار ان را داشتند که بجای رضا پهلوی ، مریم قجز عضدالو و فرقه رجوی مطرح می شدند باتوجه به سخرانی های جولیانی  چه در امریکا و چه در پاریس بیان میکرد. با این عنوان که ریئس جمهور ایران مریم رجوی است یا ایران اینده توسط رهبرانی همچون مریم رجوی هدایت خواهد شد . خوب این جماعت فرقه با توجه به پرونده خود فروشی هایشان که سر مسله داستان افشا اتمی و دست داشتن در ترور دانشمندان و خدمتان بی نهایتی که در عراق به ارتش امریکا از همه بابت انجام دادند . یعنی هر انچه که فکر کنید : اطلاعاتی ، عملیاتی ، تدارکاتی انواع اقسام …. به ارتش ودولت امریکا در همه جا خدمت کرده بودند. با امدن دونالد ترامپ انتظار داشتند که این جماعت را حلوا حلوا کنند. در حالی که دیدند عکس ان اتفاق افتاد  و رضا پهلوی روی انتن ها رفت.
نکته جالب و مهم این است که بعد از این موضع گیری جدید رضا پهلوی ومصاحبه اخیر وی با تلویزون ایران انترنشنال که سروصدای زیادی کرد یک باره پیامی به اسم مرحوم  رجوی بیرون زده می شود .
این پیام جوهره و پیامش اساسا ربطی به رژیم اخوندی و سرنگونی ندارد .این پیام اماده باش دور جدید از سرکوب و اختناق سیاه و به صلابه کشیدن اعضای اسیر در تشکیلات البانی و سپس در اروپا است. چونکه الان تشکیلات فرقه در البانی الان بشدت بهم ریخته است . به دلیل اینکه سال گذشته وقتی جان بولتون در برنامه شو فرقه رجوی در پاریس شرکت کرد در ان برنامه اعلام کرد که جمهوری اسلامی جشن چهل سالگی اش را نباید بگیرد یعنی اینکه کار رژیم تا بهمن ماه تمام است . به دنبال ان درون تشکیلات جشن و شور فتور راه انداختند،  که امریکا تا سال دیگر رژیم اخوند ها را سرنگون می کند و ما ایران میرویم  .  البته هرسال یک بهانه  یا علتی می تراشند .از انجائی که الان دیگر ان شرایط عراق نیست که بتوانند نفرات در قل وزنجیر کنند  و با توجه به ریزش های زیادی که در این هشت ماه گذشته بوده که اکثرا هم با فرار کردن اقدام کردند . از الان تا بهمن ماه تشیکلات فرقه  به حالت اماده باش در امده و مریم قجر الان بیشتر زمان ها در البانی مستقر است و تعداد زیادی از مسئولین از پاریس را به البانی انتقال داده اند .زمزمه های فضا سازی از الان درون تشیکلات شنیده می شود که اگر امسال به تعهد مان نرسیم باید باید تک به تک به مرحوم جواب بدهیم که چرا نتوانستیم سرنگون کنیم …
محمد کرمی 2018 / 11 / 21

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s