دوران اماده باش سرنگونی دروغ از آب درآمد

طبق بند شش پیام منتصب به مسعود رجوی تا اینلحظه هیچ کانون شورشی درشهر شوش و اهواز پیدایش نشد که این سیل عظیم مردم را سمتوبدهند و راهنمای عمل باشند . و از ان ترکیب که نسخه پیچیده بودند یکانهای ارتشازادی بیرون بزند در ضمن از این شوراهای مقاومت که مکمل صنفی و اجتماعی که قراربود تشکیل بشود هم خبری نیست. ان موقع این جانواران فرقه رجوی در اورسوراواز پاریسنشسته و برای مردم نسخه روزقیام می پیچد .و این برای چند هزارمین بار است که دراعتراضات مسالمت امیز مردم ، پوزه مرحوم مسعود رجوی توسط مردم به خاک مالیده میشود…

دوران اماده باش سرنگونی دروغ از آب درآمد

در تاریخ 12 آبان ماه 1397 پیام اماده باشی از قول مسعود رجوی در رسانه های فرقه رجوی پخش شد .هر چند که سالیان هست که ما میگویم که این فرقه تماما بنا شده است بر روی مشتی دروغ ، کلک ، ریا وحقه بازی شالتانی . دقیقا بعد از این پیام انتصاب شده به مرحوم  مسعود رجوی . کارگران قهرمان نیشکر هفت تپه که دست به اعتصاب زده بودند . خواستار حقوق خود بودند . در این رابطه مردم شهرستان شوش از زن و بچه و مرد به حمایت از کارگران نیشکر هفت تپه برخواستند .و در شهر تظاهرات اعظیمی راه انداختند .

بعد از دو روز هم مریم قجر عضدانلو در سایتی به نام وی است  پیام حمایت و فرا خوان از اعتصابگران  داد

در پیامی که به مرحوم مسعود رجوی منصوب می کنند ، در بند شش ان چنین نوشته شده است :

6 – انیجاست که کانونهای شورشی بعنوان جرقه واتشزنه قیامها  وارد کار می شوند. این نوکهرم قیامها و معین عمل ، سمت دهنده و راهنماست . عامل استمرار وتضمین پیشرفت وپیروزی است .از تثبیت وتکثیر وترکیب انها با یکدیگر در شهرهای شورشی یکانهای ارتشازادی  پدید می اید . شوراهای مقاومت بالهای مکمل صنفی ، اجتماعی وسیاسی کانون های شورش هستند .


به قول سایت های فرقه مردم شهر شوش بخاطر عدم پرداخت حقوق کارگران در حمایت از این کارگرانی که دیگر در سفره خانه شان چیزی باقی نمانده است و گرسنه هستند .دست به راه پیمائی اعتراض امیزی زدند .و فرقه رجوی در  دهمین بیانیه ای در رابطه اعتراضات این کارگران انتشار داده همان طور که عکس زیر رویت میکنید .دارد وظایف روز قیام را دیکته می کند.

اما طبق بند شش پیام منتصب به مسعود رجوی تا این لحظه هیچ کانون شورشی درشهر شوش و اهواز پیدایش نشد که این سیل عظیم مردم را سمت وبدهند و راهنمای عمل باشند . و از ان ترکیب که نسخه پیچیده بودند یکانهای ارتش ازادی بیرون بزند در ضمن از این شوراهای مقاومت که مکمل صنفی و اجتماعی که قرار بود تشکیل بشود هم خبری نیست.

ان موقع این جانواران فرقه رجوی در اورسوراواز پاریس نشسته و برای مردم نسخه روزقیام می پیچد .و این برای چند هزارمین بار است که در اعتراضات مسالمت امیز مردم ، پوزه مرحوم مسعود رجوی توسط مردم به خاک مالیده میشود .و دروغ های انها برملا میشود که نه کانون شورشی ساختگی وجود دارد ! نه یکان ارتش ازادی ! ونه شورای مقاومت .تنها چیزی که در این روز ها خوب نمایان شد بور شده و روسیاهی مرم قجر عضدانلو و سران ایرانی – امریکائی فرقه رجوی .

محمد کرمی 2018/11/19

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s