تیم ترور و حشت فرقه رجوی البانی

  فرقه رجوی اول سعی کرد با تیم های جاسوسی خود نفرات را بترساند .بعد با یک سری از عوامل خود شروع به تهدید کرد به شیوههای مختلف مشگلات مالی سر  راه این افراد قرار داد…وقتی که با این شیوه ها نتوانست به هدف واقعی خود یعنی سکوت مطلق جدا شده بشوند فشارزیادی می اوردند  یا ترک کشور البانی بود یا دست کشیدن از افشاگری و روشنگری ها . الان دست به شیوه جدید زده است….

تیم ترور و حشت فرقه رجوی البانی

فرقه رجوی از انجائی در البانی از دست جدا شده ضربات زیادی خورده یعنی از یک سو ماهیت و چهره واقعی این فرقه مخوف را به رسانه های سراسری و مطبوعات البانی کشاندند و انها را افشا کردند .  فرقه رجوی اول سعی کرد با تیم های جاسوسی خود نفرات را بترساند .بعد با یک سری از عوامل خود شروع به تهدید کرد به شیوههای مختلف مشگلات مالی سر  راه این افراد قرار داد…وقتی که با این شیوه ها نتوانست به هدف واقعی خود یعنی سکوت مطلق جدا شده بشوند فشارزیادی می اوردند  یا ترک کشور البانی بود یا دست کشیدن از افشاگری و روشنگری ها . الان دست به شیوه جدید زده است .تیم تهدید ترور و شناسائی خود را راه اندازی کرده که سرگروه ان خسرو صادقی ، پسر سرلشگر صادقی که تا سال   1356وی همدم و هم تیم رضا پهلوی بود که بعد به از انقلاب به سمت مجاهدین چرخید و نام برده بیش از 30 سال است که مسئول امنیت داخلی فرقه رجوی است .

خسرو صادقی با نام مستعار فرهنگ

. دوتن از جلادان معروف فرقه که از پیدایش زندان درون فرقه رجوی یعنی از سال 1263زندانبان وشکنجه گر بودند که چندین نفر زیر ضربات این دو جانی کشته شدند . نفرچهارم حسن محصل از بازجویان اولیه این فرقه می باشد نفر پنجم همایون دیهیمتروریستی که درعراق یک پروندۀ قتل مردم عادی در زمان صدام حسین در خیابانهایبغداد دارد. محمد قارائی الان جز تیم ترور فرقه رجوی در البانی هستند کهبه دنبال شناسائی جدا شده ها هستند که مسله تعقب و مراقبت و شناسائی خانه نفرات و….داستانش به پلیس کشیده شد.وقتی پلیس از انها بازجوئی می کرد مطرح می کنند کهاشتباهی تردد کرده اند ! پلیس می گوید تو کوچه بن بست اشتباهی کجا می خواستیدبروید ؟ این جماعت فکر میکنند اینجاهم عراق است که هر شکری خواستند بخورند .

حسن محصل

البته تیم های ترور مختلف دارند که با توجه به نوع سوژه انتخاب میکنند کی را بفرستند مثلا خانواده مصطفی محمدی را تیم ترور همایون دیهیم و محمد قارائی را فرستاده بودند که همایون دیهیم در عراق هم یک شهر وند عراقی را کشته بود در زمان صدام که با پول مسله را حل کردند .

محمد کرمی 2018 / 10 / 30

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s