سناتور جان مکین پدر معنوی تروریست ها ، با رفتن خود تمامی تروریست ها را عزا دار کرد !

مریم قجر برای از دست دادن یکی از بزرگترین حامیان امریکائی عزا دار شده است . سایتی که به اسم مریم قجر است و توتئر و دیگر سایت های فرقه سوزش ازدست دادن این حامی اصلی خود دارند سوزه گدار می کنند .
سناتور جان مکین پدر معنوی تروریست ها ، با رفتن خود تمامی تروریست ها را عزا دار کرد !
کم و بیش خوانندگان گرامی از سناتور جان مکین شنیده اند . و خدماتی که نام برده بر گروه های معروف تروریستی رساند . سوالی که پیش می اید این است ، ایا ملاقات های که سناتور جان مکین با تروریست های مانند القاعده ، داعش، تروریست های لیبی ، دیدار با سران گروه نازیسم در اوکرائین ، دست اخر هم سرراغ فرقه تروریستی رجوی امد . ایا این دیدار ها و ملاقات ها با این خونخواران یک اتفاق بود ؟!

یا اینکه این سناتورجنگ طلب با هدف مشخصی سراغ این جانوارن می رفت . با تروریست های دولتی مانند عرب ستان سعودی یا دیگر همجواران ان ها کاری نداریم . * یا با گروه های تروریستی که در دیگر کشور ها بوجود اوردند هم کاری نداریم . الان می خواهیم به فرقه تروریستی رجوی که جان مکین یکی از حامیان سرسخت این جنایت کاران بود اشاره کنم .
در سال 2016 که جان مکین کاندید مجلس شده بود فرقه رجوی تمام تشکیلات خود و هواداران را بسیج این امر کرده بودند . که این جناب سناتور در رسیدن به کرسی سناتوری در این دوره مدیون مجاهدین بود! چرا که کل تشکیلات فرقه رجوی در آمریکا در ایالت آریزونا بسیج شده بودند و خانه به خانه طبق گفتۀ خود سناتور جان مکین و سناتورجوزف لیبرمن که در سخنرانی بعد از پیروزی چنین اشاره می کنند.که برای به دست اوردن کرسی سنا این دوستان عزیزم به درب خانه ها مراجعه کرده و برای این دو سناتور تبلیغ نموده و رأی جمع کردند. آن دو به زبان های مختلف به این موضوع اذعان کرده و از سران این فرقه تشکر کردند. جان مکین می گفت نمی تواند به اندازۀ کافی از مجاهدین تشکر کند. در برنامۀ نوروزی که فرقه در واشنگتن راه اندازی کرده بود مجددا مکین در سخنرانی خود از این جماعت تشکر کرد، زیرا می خواست هر طور شده این بدهی خود را جبران کند.

از سوئی دیگرجان مکین کینه و نفرت عجبی نیصبت به کشور های اسیائی داشت ، که بر می گشت به زمانی که در ویتنام اسیر جنگی بود. بشدت هم ضد ایران و ایرانی بود .در سخنرانی که در سال 2007 در ایالت کارولینای جنوبی زمانی که کاندید ریاست جمهوری شده بودداشت در آن جلسه با ریتم آهنک می خواند: بر روی ایران بمب بمب بمب بریزیم .که این موضعگیری وی مورد انتفاد مخالین جنگ قرار گرفت . اما او مرد واین ارزو را باخودش به گور برد که بمب باران ایران را ببیند.
بعد از به درک واصل شدن این جنایت کار که رهبر و راهنمای گروه های تروریستی بود، الان همه انها عزا دار شده اند . بخصوص فرقه رجوی که مریم قجر برای از دست دادن یکی از بزرگترین حامیان امریکائی عزا دار شده است . سایتی که به اسم مریم قجر است و توتئر و دیگر سایت های فرقه سوزش ازدست دادن این حامی اصلی خود دارند سوزه گدار می کنند . و از سوئی دیگر حسن داعئ اسلام یکی از سران فرقه در امریکا سوزش خودش را نتوانست پنهان کند. در دنیای مجازی شروع کرد به تخلیه کردن خود و تعریف از این جنایت کار .
جای تبریک دارد که جهان از دست یکی ازخونخواران رها شد ویک فتنه کمتر شد.

نگاه دلربایانه این دو با لبخند عاشقانه نقش بسته بر لب هر دو است
البته این موضوع برای مریم قجر عضدانلو هیچ مسئله ای نیست چون وی یک فاحشۀ سیاسی می باشد و برای به قدررت رسیدن با هر کس و ناکسی و عرب و عجمی می رود. ولی باز صد رحمت به روسپی ها چون آنها فقط جسم خودشان را می فروشند اما مریم قجر عضدانلو به اسم ایران و زنان ایران و… دارد این اقدام وطن فروشی را در نهایت رذالت انجام می دهد.

*https://www.youtube.com/watch?v=x-M-OVraOH0
محمد کرمی oyanyoldash@yahoo.com

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s