پاسخ به سوالات : قسمت سوم

دهند اما معلوم نیست که این کانون های شورشی که این فرقه ادعا می کند در توی این تظاهرات ها و اعتصاب ها و تحصن های مختلف که در کشور در طی ماه های گذشته پیش امد ، پس کجا هستند ؟ چرا یک پلاگارد محض نمونه از جانب این کانون های ادعائی در دست این جمعیت که در توی خیابان بودند دیده نشد ؟ در اینهمه اعتراضات و تحصن ها یک عدد اعلامیه یا یک تابلو در دست کسی دیده نشد ؟ دریغ از یک کسی از مریم قجر عضدانلو یا عکسی از ارم این فرقه !
پاسخ به سوالات : قسمت سوم
هموطنی سوال کرده بود که داستان این کانون های شورشی در داخل و این انجمن های خارجی فرقه چی هست و چه رابطه ای ما بین انها وجود ؟
بطور مختصر بخواهم عرض کنم، این تبلیغاتی در رابطه با داخل کشور دارند انجام می دهند ، این موضوع چند بار مصرف شده قدیمی است . مرحوم ملعون مسعود رجوی قبلا به اسم یگان های ارتش ازادی بخش مصرف می کرد . بعد از انکه از کمپ اشرف اینها را بیرون انداختن ، رجوی اسمشان تبدیل به اشرف یا همان هزار اشرف نامگذاری کرد . و حتی این انجمن های پوشالی خارج را هم با همین نام اشرف شماره … نام می برد . یعنی نام هر انجمی که قبلا مصرف میکردند این بار با نام اشرف مثلا 300 یا 310 …نام می بردند . در واقع می خواستند هزار اشرف را حتی شده روی کاغذ پر کنند. در رابطه با داخل کشورطبق همان ریل قبلی با دادن مقداری پول به افرادی که حاضر باشند برای فرقه چند تا عکس بفرستند و یا برشور تبلیغاتی یا دیوار نویسی کنند . بعد این ها را به نام کانونهای شورشی در توی بوق وکرنا قرار می دهند اما معلوم نیست که این کانون های شورشی که این فرقه ادعا می کند در توی این تظاهرات ها و اعتصاب ها و تحصن های مختلف که در کشور در طی ماه های گذشته پیش امد ، پس کجا هستند ؟ چرا یک پلاگارد محض نمونه از جانب این کانون های ادعائی در دست این جمعیت که در توی خیابان بودند دیده نشد ؟ در اینهمه اعتراضات و تحصن ها یک عدد اعلامیه یا یک تابلو در دست کسی دیده نشد ؟ دریغ از یک کسی از مریم قجر عضدانلو یا عکسی از ارم این فرقه ! در حالی که اینها ادعائی که دارند به اسم کانون های شورشی سقف اسمان را هم سوراخ کردند!! در رابطه با فرقه رجوی دیگر بحث از دروغ گفتن گذشته است . به هذیان گویی افتاده اند . این جماعت در توی کتابها خوانده اند که در انقلاب کوبا چگوارا کانون های شورشی را تشکیل داد و پشت جبهه انقلاب کوبا همین کانون های شورشی بود . حالا می خواهند به نوعی خودشان را به عمل کرد های چگوارا بچسبانند و در سایت هایشان این روز ها خیلی ازچگوار دم می زنند . چی شده خواب زده شده اند ؟ بعد چند دهه دوباره به یاد چگوارا افتاده اند . داستان کانون های شورشی که این روز ها ورد زبان فرقه رجوی شده چپ و راست ، بیست چهار ساعته کانون شورشی میخورند می گویند صیغه جدید است که دارند مصرف میکنند. در رابطه انجمن ها یا پایگاههای هزار اشرف یا به عبارتی کانونهای شورشی خارجه که اب کشیده ان را به برای اربابان خارجی مصرف می کنند به نام انجمن یا جوامع ایرانیان در قسمت بعدی کامل توضیح می دهم که چه صیغه ای است برای بیشتر تلکه کردن اربابان خود .
محمد کرمی 2018/ 06 /24

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s