کنواسیون ازادی واشینگتن چه صیفه ای است

سوال اصلی بعد از توضیحات این است : چی شده و چرا در این پروسه زمانی که ترامپ بر سر مسله برجام دارد فشار می اورد وبا تحریم هایشان کمر مردم را خورد می کنند . جماعت این فرقه این قدر فعال شده اند . از یک سو برگذاری انواع تجمعات خیابانی ، از سوئی شرکت در جلسات سنا ، از سوئی برگذاری مراسم و متینگ های رنگارنک با یک مشت سیاست بازان جنگ طلب….


کنواسیون ازادی واشینگتن چه صیفه ای است
اگر هموطنان در طی این سالیان مسائل کمک های مالی و تسلیحاتی و تبلیغاتی که دولت امریکا که واقعا بدون هیچ چشم داشت ! در راه خدا به این گروه های دست ساز خودش میدهد را بیاد داشته باشند . می دانند امریکا اصلا و ابدا قصد دخالت در امور داخلی هیچ کشوری را ندارد . با هیچ یک از سازمان ها و جریانات تروریستی در دنیا رابطه ندارد .هیچ رابطه ای با شورشی های کننترا ها نداشتند در نیکاراگوئه.به عنوان اخرین نمونه که گند کاری کلاه سفید ها در سوریه انقدر باعث ابروریزی شد که دیگر نفرات روشن دل هم دیدند که و ناشنوایان هم شنیدند که امریکا توسط این کلاه سفید ها هر از گاهی چه گندی می زند . این اخرین مورد دیگر بوی و عمل را عالم وادم دیدند بجز خود امریکائی ها فقط از این به بعد کل هزینه انها را روی کاعذ قطع کردند تا باخواهند این جانواران را در جائی دیگر استفاده کنند .
این بار مدتی است که دولت امریکا رسما از فرقه تروریستی رجوی که دست در کشتار مستشاران امریکائی داشت . تحت عناوین مختلف به این تروریست ها با نام ها مختلف اجازه فعالیت میدهد و سیاست بازان صهیونیسم و جنگ طلب امریکائی مانند رودی جولیانی ، جان بولتون ، جان مکین ….هستند . دولت امریکا از این تروریست ها میخواهد بیشترین استفاده سیاسی را جهت فشار اوردن به اخوند ها جهت گرفتن بیشترین پوئن بر سر داستان برجام سو استفاده کنند.
دیروز این بی وطنان ، وطن فروش که ناموس و شرف دیگر در نزد انها رنگ باخته در واشینگتن جلسه برگزار کردند . چند روز قبل که جلسه استماع در سنای امریکا بود و وزیر دفاع و رئیس ستا د مشترک ومعاون وزیر دفاع ……شرکت داشتند . در این جلسه تعدادی از این تروریست ها ی فرقه رجوی که با پوشیدن لباس زرد برای شانتاژ و جو سازی در جلسه حضور داشتند . و اقای وزیر دفاع با لبخند بر لب جماعت فرقه رجوی خوش بش و خوش امد گوئی می کند .
برای فرهنگ و لغت فارسی باید واژه گان جدیدی کشف کرد برای کلماتی مانند خائن ، وطن فروش ، شرف و ناموس…. که در قاموس این فرقه و اعضای انها این کلمات بی معنی و بی هویت است.
سوال اصلی بعد از توضیحات این است : چی شده و چرا در این پروسه زمانی که ترامپ بر سر مسله برجام دارد فشار می اورد وبا تحریم هایشان کمر مردم را خورد می کنند . جماعت این فرقه این قدر فعال شده اند . از یک سو برگذاری انواع تجمعات خیابانی ، از سوئی شرکت در جلسات سنا ، از سوئی برگذاری مراسم و متینگ های رنگارنک با یک مشت سیاست بازان جنگ طلب .
ایا نام نهادن ایرانی بر روی این موجوادت که خود را جماعت این فرقه تروریستی می دانند ننگ نیست . تا چه برسد بر اینکه بخواهیم اسم ایرانی را بر جماعت بگذاریم.وقتی که رهبرشان مسعود رجوی جنایت کار باشد که ریق رحمت سر کشیده و الان مریم قجر عضدانلو سرکرده انها است نمی شود از این افراد بجز این انتظاری دگر داشت . همانا که اینان ننگ تاریخ ایران هستند . ارزانی اربابان امریکائی شان باد که همانا لایق انها را دارند .
محمد کرمی
2018 / 05 / 06

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s