تبریک به اعضا ، کادر ها و هوادارن سازمان مجاهدین خلق امریکا ؟؟ !

پس از بدرک واصل شدن مرحوم مسعود رجوی ، این فرقه بی صاحب که روی دست بیوه رجوی یعنی مریم قجر عضدانلو باقی مانده بود. الان صاحبی برای خود پیدا کرد. و ان شخص کسی نیست بجر رودی جولیانی امریکائی است . سمت اقای جولیانی در حال حاضر مشاور رئیس جمهور امریکا در امور امنیت سایبری است ..نکته مهمی هم که در مراسم سال تحویل 1397 وجود داشت . نوشته کلمه سرنگونی بود که در سال تحویل 1396 به سفره هفت سین مجاهدین اضافه شده بود اما بسلامتی رهبر جدید سین سرنگونی از سفره هفت سین سازمان مجاهدین پاک شده است..

تبریک به اعضا ، کادر ها و هوادارن سازمان مجاهدین خلق امریکا ؟؟ !
پس از بدرک واصل شدن مرحوم مسعود رجوی ، این فرقه بی صاحب که روی دست بیوه رجوی یعنی مریم قجر عضدانلو باقی مانده بود. الان صاحبی برای خود پیدا کرد. و ان شخص کسی نیست بجر رودی جولیانی امریکائی است . سمت اقای جولیانی در حال حاضر مشاور رئیس جمهور امریکا در امور امنیت سایبری است . این حرفی نیست که ما بخواهیم الان کنیم . اگر اعضا ، کادر ها و هوادارن سازمان مجاهدین در برنامه نوروزی دقت کرده باشند این را خود اقای جولیانی اعلام کردند . این هم سند مذبور می باشد . اقای جولیانی که در مراسم تحویل سال 1397 در جمع مجاهدین در تیرانا شرکت کرده بود همراه بیوه رجوی در تجلیل از شهدای قیام ایران در مراسم قبل از سال تحویل شرکت کرده بودند از جمعیت شرکت کننده خواستند به یاد شهیدان یک دقیقه کف بزنند . در سخنرانی که اقای جولیانی در مراسم عید تحویل سال 1397 خطاب به حاضرین ایراد کردند .چنین فرمودند : وضعیت کنونی در ایران و قیامی که در ماه ژانویه صورت گرفت تلاش های شما و دوستان شما بود . ما کسانی را در اشرف و لیبرتی از دست دادیم . افرادی را در عراق از دست دادیم . فداکاریهای صورت گرفت . حتی نمی دانیم چند نفر در ایران جان باختند اما می دانیم برای ازادی جان باختند انها در ردیف قهرمانان ازادی ایران جای دارند .
همان طور که مرحوم مسعود رجوی بارها و بارها در نشست ها میگفت مریم اینده ایران است الان اقای جولیانی می گوید خانم رجوی شما اینده ایران هستید
.
سازمانی که یک زمانی نان ضد امپریالستی ، ترور مستشاران امریکائی را میخورد و اهنگ های فراوانی در این رابطه داشت و به انها افتخار می کرد. نزدیک دو دهه می باشد که تمامی این موارد دفن کردند و از ارشیو های سازمانی محو کردند و به اغوش امریکا رفتند .اکنون بعد از مرحوم مسعود رجوی این بیوه رجوی سازمان مجاهدین را به دست اقای جولیانی سپرده است . اعضا ، کادر ها و هوادارن سازمان مجاهدین کلاه ها را به هوا پرتاب کنید و هورا اااا بکشید رهبر جدید مبارک تان باد . سازمان مجاهدین خلق امریکا هوررررااااااا .
نکته مهمی هم که در مراسم سال تحویل 1397 وجود داشت . نوشته کلمه سرنگونی بود که در سال تحویل 1396 به سفره هفت سین مجاهدین اضافه شده بود اما بسلامتی رهبر جدید سین سرنگونی از سفره هفت سین سازمان مجاهدین پاک شده است . هوووووووررررراااااا
محمد کرمی oyanyoldash@yahoo.com

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s