آقای رضا ضرابی دست خر کوتاه

خودتان به فیلم اقای رضا ضرابی نگاه کنید از فرهنگ صحبت کردن تا دروغ های بی پایان و ادعا هائی که سقف اسمان راهم سوراخ می کند در آن می یابید. من مصاحبه اقای مصداقی در رابطه با این فرد را گوش نداده ام اما همین فیلم خودش را هم که نگاه کردم فهمیدم اقای مصداقی کم گفته که زیاد نگفته است چون کلاشی و حقه بازی و دورغ گویی از سرکول این رضا ضرابی می بارد. آن همه ادعاها داشته و دارد ولی در گوگل چیزی در رابطه با ادعای وی وجود ندارد.
در اینجا به اقای رضا ضرابی خاطر نشان میکنم که چهار مقاله انتقادی من که در آنها خیلی تیز و تند هم از اقای مصداقی انتقاد کرده ام با کلاشی وی فرق دارد. به همین دلیل می گویم اقای ضرابی دست خر کوتاه،
آقای رضا ضرابی دست خر کوتاه

آقای رضا ضرابی که خودش را حامی سلطنت پهلوی می داند فیلمی به نویسندگی و کارگردانی و بازیگری خودش تولید کرده که در واقع بیان سوزش اساسی خود از افشاگری ها و روشنگری های آقای ایرج مصداقی می باشد. وی در این فیلم با توهین و دشنام سخن می پراکند و اشاره ای نیز به اسم من می کند. از چهار مقالۀ انتقادی که من در مورد صحبتهای آقای ایرج مصداقی نوشته ام، آقای ضرابی از چهار کلمه از آن بر علیه آقای مصداقی استفاده می کند بدون اینکه به تیتر مطلب من اشاره کند یا حداقل جمله را کامل بخواند و با این شیوۀ حیله و نیرنگ از اسم من و مطلب من در این سخن پراکنی علیه آقای مصداقی سوء استفاده کرده است.
من برای اولین بار است که این موجود را در فضای سیاسی می بینم. وی در حین سخن پراکنی هایش تماما اصرار دارد که خودش را شاعر، نویسنده ، مشاور ارشد …. جا بیندازد و ادعا دارد که از هفت سالگی شعر می گفته!! و نویسنده و فعال سیاسی است!… وی اصرار خاصی هم دارد بر اینکه این موضوعات را جا بیندازد . در صورتی که من در چهار یا پنج مقاله از آقای مصداقی انتقاد های تیز وتندی کرده و نوشته هایش را مورد نقد قرار داده ام و هیچ موقع هم توهینی و هیچگونه بی احترامی به او نکرده ام و او نیز توهینی و بی احترامی به من نکرده است. اما در رابطه با اقای ضرابی ، در موقعی هم که به یک مورد دزدی مطلب من به وی انتقاد کردم و انتقادم را در زیر همان فیلم ساخته شده اش نوشتم نتوانست انتقادات مرا تحمل کند بلافاصله مرا بلوکه کرد و در صفحۀ فیس بوک خودش هم تمام کامنتهای مرا و دوستانم را که زیر تهمتها و دروغهایش و ادعاهای پوچش نوشته بودیم پاک کرده بود.
از آنجایی که رضا ضراب خیلی از خودش تعریف و تمجید کرده و می گوید هر کسی می خواهد بداند من کی هستم فقط کافی است نام من را در گوگل تایپ کند تا همۀ نوشته ها و مختصات من را ببیند من هم همین کار را انجام دادم و همین طور که هموطنان در عکس زیر می بینند در تمام صفحات گوگل فقط یک فیلم از وی دیده می شود که ان را هم از سایت خانم مینا احدی مصادره کرده است.

این هم ادرس فیلمی است که وی در صفحه فیس بوک خود انتشار داده است:

هموطنان عزیز : خودتان به فیلم اقای رضا ضرابی نگاه کنید از فرهنگ صحبت کردن تا دروغ های بی پایان و ادعا هائی که سقف اسمان راهم سوراخ می کند در آن می یابید. من مصاحبه اقای مصداقی در رابطه با این فرد را گوش نداده ام اما همین فیلم خودش را هم که نگاه کردم فهمیدم اقای مصداقی کم گفته که زیاد نگفته است چون کلاشی و حقه بازی و دورغ گویی از سرکول این رضا ضرابی می بارد. آن همه ادعاها داشته و دارد ولی در گوگل چیزی در رابطه با ادعای وی وجود ندارد.
در اینجا به اقای رضا ضرابی خاطر نشان میکنم که چهار مقاله انتقادی من که در آنها خیلی تیز و تند هم از اقای مصداقی انتقاد کرده ام با کلاشی وی فرق دارد. به همین دلیل می گویم اقای ضرابی دست خر کوتاه، اگر هم می خواهید از مطلب دیگران سند بیاورید و استفاده کنید باید منبع را کامل بیان کنید و بگویید در چه رابطه بوده است نه اینکه کلمات مورد نیاز خود را بدزدید.
محمد کرمی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s