چه رابطه ای بین فرقه رجوی و دولت اردوغان وجود دارد ؟

. بنا بر حکم وظیفه، خودش را قاطی این بازی کرده است . در سایت های رسمی خود عکس های مظلوم نمائی ترکیه ، اینکه این ترکیه هست که از جانب هواپیما های روسی مورد تهاجم قرار گرفته انتشار می دهد . بعد این فرقه داعش صفت،( ابوبگر بغدادی ایدئولوژی ترور و ایجاد رعب و وحشت را از این فرقه ارث برده است )…. چه رابطه ای مابین فرقه رجوی و دولت ترکیه وجود دارد؟ به چه دلیل فرقه رجوی در سایت های رسمی خودش به سود ترکیه تبلیغ میکند ؟ چرا جنایت های که داعش در این مدت انجام داده بطور مشخص قتل عام زنان و کودکان این فرقه هیچ موقع موضعگیری نکرده است.؟ این هم خوانی و همزبانی را ترکیه آیا اتفاقی است….
بعد از جریانات اخیر منطقه که ترکیه در اسمان سوریه هواپیمای روسیه را مورد هدف قرار داد . تقریبا اکثر کشور ها این اشتباه بزرگ ترکیه را به نوعی مخالفت کردند و بعضا هم محکوم کردند. اما هم پیمانان ترکیه و دوستانش سعی کردند با سکوت از کنار آن عبور کنند. اما در این ربطه رسانه های هم پیمانان ترکیه تماما به سود ترکیه تبلیغ می کردند و می کنند. انگار که ترکیه مورد تهاجم قرار گرفته است. بعد از گذشت چند روز از این جریان سران ترکیه به نوعی می خواهند از این اشتباه خود کوتاه بیایند ، اما رسانه ها کماکان در بوق و کرنا کردن این مسله با انتشار عکس های که انتشار می دهند می خواهند نشان بدهند که این ترکیه هست که مورد تهاجم و ظلم قرار گرفته است . بنا بر مصالح ارباب سلفی مسعود رجوی ، وی هم بیکار ننشسته است . بنا بر حکم وظیفه، خودش را قاطی این بازی کرده است . در سایت های رسمی خود عکس های مظلوم نمائی ترکیه ، اینکه این ترکیه هست که از جانب هواپیما های روسی مورد تهاجم قرار گرفته انتشار می دهد . بعد این فرقه داعش صفت،( ابوبگر بغدادی ایدئولوژی ترور و ایجاد رعب و وحشت را از این فرقه ارث برده است ). در رابطه با جنایات و گورهای دسته جمعی مردم ایزدی در سنجار سکوت مطلق کرده است . انگار در عراق در شهر سنجار هیچ اتفاقی نیفتاده است.
سوال اینجاست : چه رابطه ای مابین فرقه رجوی و دولت ترکیه وجود دارد؟ به چه دلیل فرقه رجوی در سایت های رسمی خودش به سود ترکیه تبلیغ میکند ؟ چرا جنایت های که داعش در این مدت انجام داده بطور مشخص قتل عام زنان و کودکان این فرقه هیچ موقع موضعگیری نکرده است.؟ این هم خوانی و همزبانی را ترکیه آیا اتفاقی است ؟
تعدادی از تبلیغات فرقه رجوی در رابطه با ترکیه در سایت های رسمی فرقه :
12345678
محمد کرمی oyanyoldash@yahoo.com

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s