راکت باران جنایت کارانۀ کمپ موقت لیبرتی را قویا محکوم می کنیم

تا زمانی که این اسیران در این اردوگاه هستند، مسعود رجوی با همدستی مریم قجرعضدانلو آنها را تا نفر آخر به کشتن خواهند داد. اگر به *پیام عاشورای 11 آبان ماه 1393 مسعود رجوی توجه کنید مهندسی این جنایت توسط مسعود رجوی در این پیام بخوبی روشن است. مسعود رجوی در زمان 1:33:06 از این پیام چنین می گوید: « پاسخ من به ابلاغیه ترک این مقدس ترین رزمگاه این است که خیر چون یاران حسین استوار و سرشار تا به آخر و همچون خودش خدا رابه زیبای ابتلائات لیبرتی شکر می کنم ونگاهم به انتهای صفوف دشمن است ….». به سادگی مشخص است که چه نقشه شومی مسعود رجوی برای اسیران لیبرتی برنامه ریزی کرده بود که سال گذشته گفت و امسال آن وعده اش را محقق ساخت.
طبق اعلام مقامات عراقی شب گذشته ساعت 1940 دقیقه کمپ موقت لیبرتی مورد اصابت 15 راکت قرارگرفته است که در جریان این جنایت تعداد 26 تن از اعضای اسیر در اردوگاه لیبرتی کشته و تعداد 22 نفر دیگر هم زخمی شده اند. همچنین تعداد 3 سرباز عراقی کشته و و 16 نفر دیگر از آنان مجروح شده اند. این جنایت از جانب هر دولت یا گروهی که باشد یک جنایت بر علیه بشریت محسوب می شود زیرا تعدادی اسیر اردوگاه را که فاقد هر گونه وسیلۀ دفاع از خود هستند هدف گرفته است.
واقعیت پشت این جنایتی که انجام شده است، مهندسی آن توسط شخص مسعود رجوی است و متهم اصلی شخص وی می باشد که به عمد این افراد را سالیان متمادی در اشرف و بعد از آن هم در اردوگاه لیبرتی به اسارت گرفته و آنها را این چنین به کشتن می دهد.
همانطور که در کشتار های قبلی هشدار داده بودم، مجددا هشدار می دهم تا زمانی که این اسیران در این اردوگاه هستند، مسعود رجوی با همدستی مریم قجرعضدانلو آنها را تا نفر آخر به کشتن خواهند داد. اگر به *پیام عاشورای 11 آبان ماه 1393 مسعود رجوی توجه کنید مهندسی این جنایت توسط مسعود رجوی در این پیام بخوبی روشن است. مسعود رجوی در زمان 1:33:06 از این پیام چنین می گوید: « پاسخ من به ابلاغیه ترک این مقدس ترین رزمگاه این است که خیر چون یاران حسین استوار و سرشار تا به آخر و همچون خودش خدا رابه زیبای ابتلائات لیبرتی شکر می کنم ونگاهم به انتهای صفوف دشمن است ….». به سادگی مشخص است که چه نقشه شومی مسعود رجوی برای اسیران لیبرتی برنامه ریزی کرده بود که سال گذشته گفت و امسال آن وعده اش را محقق ساخت.
مسعود رجوی بخوبی می داند به خاطر کشتار شیعه ها در جنوب ( جریان شعبانیه) وکرد کشی در شمال وهمد ستی اش با صدام حسین در سرکوب مردم عراق، مردم عراق به اشکال مختلف به دنبال گرفتن انتقام از این فرقه هستند. اینجا است که مسعود رجوی دست در دست رژیم و ایادی رژیم در عراق به دنبال از بین بردن این اسیران هستند. درغیر این صورت اگر دلش برای این اسیران می سوخت در اولین فرصت باهمکاری کمیساریای عالی پناهندگی این افراد را به کشور ثالث انتقال می داد.
از این رو برای نجات جان تمامی اسیران در کمپ موقت لیبرتی، وظیفۀ تمام مدافعین حقوق بشری ، سازمان های بین المللی و دولت های ذیربط است که تمام فشار خود را بر سران فرقه رجوی وارد کنند . تا راه خروج این اسیران و موانع پوشالی را که درست کرده اند کنار بگذارند و کمال همکاری را برای خروج هرچه سریع تر این اعضا از جهنم عراق با سازمان ملل به عمل آورند. محکوم کردن این جنایت توسط کشور ها و نمایندگان پارلمانها هیچ مسأله ای را حل نمی کند و باعث می شود که سران این فرقه نقشه شوم را اجرا کنند.
ضمن عرض تسلیت به خانواده های این اسیران که خونشان را به ناحق مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو در راه اهداف شوم خود ریختند آرزو می کنم که این خون ها حداقل باعث شود به طور جد مدافعین حقوق بشر و مجامع بین المللی دست بکار شوند تا این عزیزان را از جهنم لیبرتی و عراق نجات بدهند.
قابل توجه هست که در بین کشته شدگان حسین ابریشمچی ( حسین ابر ) دیده می شود . حسین ابریشم چی از مسولان مجاهدین انقلاب اسلامی بود که در سال 59 به مجاهدین پیوست . در سال 0 6 مسول بخش اطلات سازمان بود که در ربودن و شکنجه و اتو کشیدن و زنده خاک کردن 3 پاسدار در خیابان بهار در سال 61 بنام مهندسی دست داشت. به گفته مسولین سازمان از شکنجه این پاسدارها شبکه عبدالله پیا م که شناسایی شد . در این شبکه ماموران دادستانی منجمله هادی غفاری با جازدن خود به عنوان وانتی ، میوه فروش سیار و دست فروش خانه های تیمی سازمان را شناسایی می کردند .
به گفته مسولین سازمان ، انها توانستند چند تن از رهبران سازمان خفظ کنند .
هیچگاه درون سازمان مجاهدین با این مسله برخورد و نقد نشد . به همین دلیل شکنجه مخالفان رجوی بعداز سالهای 68 و شکست نظامی و ریزش نیروها به صورت سازمان یافته رسمی شد و مسولین از گفتن علنی ان ابایی نداشتند. 3 پاسدار شکنجه شده عملیات مهندسی عنوان عملیاتی است در سال ۱۳۶۱ توسط سازمان مجاهدین خلق که طی آن تعدادی از نیروهای کمیته‌های انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و یک کفاش و یک معلم به ظن سپاهی بودن ربوده و در یک شکنجه گاه مخفیانه سازمان مجاهدین در خیابان بهار تهران برای دست آوردن اطلاعات تحت شکنجه قرار گرفتند. همه این افراد تحت شکنجه کشته شده و اجساد آنان دفن شد. پس از شناسایی و دستگیری اعضای سازمان مجاهدین اجساد این افراد مجدداً تشیع و دفن شد. بنا به اظهارات دستگیر شدگان برخی از قربانیان در محل باغ فیض تهران منتقل و زنده بگور شده‌اند. برخی از این افراد بر خلاق تصور ربایندگان نظامی نبوده‌اند و برخی دیگر نیز که نظامی بوده‌اند تحت شکنجه‌ها تا حد مرگ مقاومت کردند. برای جلوگیزی از لو رفتن عملیات همه افراد در هر حال باید به قتل می‌رسیدند.
شاهرخ طهماسبی ۲۸ ساله مجرد عضو کمیته مرکزی عضویت در کمیته.[
طالب طاهری کمیته چی
محسن میر جلیلی کمیته چی
بر اساس اعترافات اعضای دستگیر شده سازمان از روش‌هایی همچون شلاق با کابل، سوزاندن با آب جوش کشیدن دندانها با انبر، سوزاندن بدن با اتو، بردین گوشها و بینی، سوزاندن آلت مردان با سیخ داغ، کندن پوست سر و صورت، بیرون آوردن چشم‌ها و … برای شکنجه افراد استفاده شده است.
نکته این کار مهندسی : پس از موشک باران و کشته شدن نفرات یک ساعت بعد در تورنتو عکس نفرات قاب شده و تظاهرات برپا کردند !!
http://www.irannewsonline.com/?p=11144*
.
محمد کرمی oyanyoldash@yahoo.com

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s