اکسیون جداشدگان وفعالین حقوق بشری در پاریس در رابطه با محاکمه مهدی ابریشمچی (بهمن تهرانی )

اتهام مهدی ابریشمچی فرماندهی و مشارکت در عملیات های تروریستی در ایران می باشد . تا به حال چندین بار بازجوئی شده است و این برای بار دوم است که در مقابل قاضی قرار می گیرد . مهدی ابریشمچی از نفرات اصلی سازمان و دست راست رجوی محسوب میشود. جایگاه ویژه ای در تشکیلات دارد. مهدی ابریشمچی در تمامی جنایتها وتصمیمات مهم مجاهدین نقش مستقیم وفعال داشته و دارد . او مسئول تمامی روابط سازمان مجاهدین با دولت عراق ، اردن و کشور های اروپائی بوده وهست . از جمله اقدامات وی در این رابطه ، ارائه اطلاعات نظامی ایران به دولت عراق و به ارگان های امنیتی آن کشور بود. همچنین به دولت اسرائیل که همکاری تنگاتنگی سر موضوع هسته ای ایران را اسرایئل دارد.
گزارش مختصری از دادگاه مهدی ابریشمچی:
روز پنجشنبه هفتم ماه می 2015 برای دومین بار بود که مهدی ابریشمچی دومین نفر از مسئولین ارشد فرقه رجوی ، که در مقابل قاضی ضد تروریسم دادگاه پاریس قرار می گرفت. اتهام مهدی ابریشمچی فرماندهی و مشارکت در عملیات های تروریستی در ایران می باشد . او تا به حال چندین بار بازجوئی شده است و این برای بار دوم است که در مقابل قاضی قرار می گیرد . مهدی ابریشمچی از نفرات اصلی سازمان و دست راست رجوی محسوب میشود و جایگاه ویژه ای در تشکیلات دارد. مهدی ابریشمچی در تمامی جنایتها وتصمیمات مهم مجاهدین نقش مستقیم وفعال داشته و دارد و مسئول تمامی روابط سازمان مجاهدین با دولت عراق ، اردن و کشور های اروپائی بوده وهست . از جمله اقدامات وی در این رابطه ، ارائه اطلاعات نظامی ایران به دولت عراق و به ارگان های امنیتی آن کشور بود.همچین به دولت اسرائیل که همکاری تنگاتنگی سر موضوع هسته ای ایران را اسرایئل دارد.
ابریشمچی در تمامی جلسات مذاکرات با صدام حسین در کنار مسعود رجوی حضورداشت و از تمامی اسرار و اطلاعات سازمان باخبر است. در نتیجه این ملاقاتها بود که میلیونها دلار پول نقد از طرف صدام حسین در اختیار سازمان مجاهدین گذاشته شد که ویدیوی این ملاقاتها، بخصوص حول چگونگی قاچاق نفت به خارج از عراق و مقدار سهیمۀ دریافتی از سود ناشی از آن و همچنین دریافت پول نقد از نمایندگان سازمان امنیت عراق در یوتیوب موجود است.
در همین رابطه اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین و فعالین حقوق بشری روز پنج شنبه همزمان با برگزاری دادگاه مهدی ابریشم چی ، در میدان سن میشل اکسیونی برگزار کردند . شاهدین زنده ای که حاضر هستند در مقابل هر دادگاهی که بخواهد به جنایت های سران سازمان مجاهدین رسیدگی کنند شهادت بدهند. تعدادی از فعالان حقوق بشر، انجمن های کانوان آوا ، زنان ، پیوند رهائی ، فریاد آزادی ، قلم ،فانوس ، انجمن یاران به نمایندگی از هزاران خانواده داغدار و مصیبت دیده و صدها عضو جداشده از این فرقه تروریستی در پاریس حضور یافتند. در این اکسیون اطلاعیه های به زبان فرانسه در بین مردم توزیع شد که مورد استفبال قرار گرفت.

نکته جالب این بود که هیچ کدام از عوامل فرقه جرأت نکردند به اکسیون تهاجم کنند و برنامه را بر هم بزنند . در یک مورد دو نفر از عوامل فرقه که مورد شک پلیس قرار گرفتند پس از کنترل کارت هویت و سین جیم کردن آنها دست از پا دراز تر صحنه را ترک کردند. در مورد دیگر یک نفر افغانی را که با 40 یورو استخدامش کرده بودند بیاید از صحنه عکس بگیرد به پلیس معرفی شد و پس از کنترل برگه هویت فرد نامبرده سریعا اعتراف کرد که از جانب فرقه برای گرفتن عکس آمده و مقدار مبلغی را که به وی داده بودند را بیان کرد.
بدون اینکه اتفاق خاصی بیفتند اکسیون فعالین و مخالفین فرقه رجوی در زمان مقرر به پایان رسید.kl
در همان زمان در مقابل کاخ دادگستری پاریس تعدادی از عوامل و مسئولین سازمان مجاهدین گله گله در نقاط مختلف ایستاده بودند که ببیند نتیجه چه می شود . از جمله چماقدارن معروف انها در یک محل مهرداد فتخی با دو نفر دیگر بود ، در یک محل محسن مشهدی با استتار خود به وسیله کلاه به همراه 3 نفر دیگر بود .
در میدان شتله در همان زمان فرقه رجوی اکسیون و میز کتاب هم برگزار کرده بود، مسئول میز کتاب پری رحیمی بود که بیش از 15 پرچم نصب کرده بودند و تعداد 3 نفر در کل بودند که در عکس با علامت دایره قرمز مشخص شده است. 07052015272
میز کتاب سازمان مجاهدین در میدان شتله
نکته که قابل توجه است این است با توجه به اینکه پاریس مقر فرماندهی فرقه رجوی می باشد عاجز هستند که هواداران خود را بسیج کنند مسئول میز کتاب آنها پری رحیمی از سران ستاد فرماندهی فرقه می باشد . در تمامی کشور ها میز کتاب و اکسیون که برگذار می کنند در بوق و کرنا می کنند . اما در پاریس به خاطر این آبروریزی ها صدایش را در نمی آورند اکسیون و میز کتاب برگذار کردند و این خود پایگاه اجتماعی فرقه را نشان می دهد .
oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s