نامۀ سرگشادۀ 78 نفر از اعضای سابق و منتقدین سازمان مجاهدین خلق به رئیس جمهور فرانسه در مورد تهدیدات رجوی

arme faryad azdi
سایت فریاد آزادی ، مسعود رجوی :در یک پیام صوتی و تصویر گذاری شده با نشان دادن عکسها و اسم بیش از 40 نفر از جدا شدگان و مخالفان و منتقدان رهبری این سازمان و سیاستهای خشونت طلبانه و تروریستی آن و با بهره برداری از احساسات مذهبی برانگیخته شده به مناسبت مذکور فرمان قتل این افراد را با تأکید و عصبانیت بیش از گذشته صادر کرد و در این پیام روی ضرورت این اقدام چندین بار تأکید ورزید وحتی وصیت کرد که اگر خودشان نتوانستند، نسل آیندۀ آنها این کار را انجام دهد.نامه ترجمه شده به فرانسه – انگلیسی- عربی ضمیمه می باشد
http://www.faryade-azadi.fr/index.php?option=com_content&view=article&id=1589:-78-&cati
نامه سرگشاده اعضاء جدا شده و منتقدین سازمان مجاهدین خلق به رئیس جمهور فرانسه

جناب آقای فرانسوا اولاند رئیس جمهور محترم فرانسه؛

چندی قبل 17 شهروند فرانسوی قربانی آزادی بیان در پاریس شدند. کشور فرانسه دویست سال قبل بهای سنگینی برای آزادی بیان پرداخت . از آن تاریخ به این سو پرچم آزادی را در جامعۀ خود پیوسته برافراشته نگهداشته است .از این رو بود که فرانسه لقب مهد آزادی گرفت. ما اعضای جدا شده و منتقدین سازمان مجاهدین خلق ایران این جنایت را بشدت محکوم کرده و همدردی مان را با خانواده های قربانیان و بخصوص با جامعه روزنامه نگاران که با خون خود بهای آزادی قلم و بیان را پرداختند ابراز می داریم.

آقای رئیس جمهور؛

ما اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین خلق که هریک به نوعی توانستیم از زندان تشکیلات فرقه ای و سرکوبگر این سازمان نجات پیدا کنیم و ایرانیان مخالف و منتقد این سازمان که در کشورهای اروپائی بخصوص در فرانسه زندگی می کنیم از آن روزی که شروع به افشای واقعیت های درونی این سازمان و جنایت های جنگی و تروریستی و نقض حقوق بشر توسط رهبری آن کردیم چندین بار تا کنون به صورت قانونی و با اجازۀ مسئولین ذیربط فرانسوی گردهمایی و میز کتاب و آکسیون در پاریس داشتیم که درهر بار مورد تهاجم و ضرب شتم فدائیان مسعود رجوی قرار گرفتیم. رهبر این سازمان یعنی مسعود رجوی که سال 1986 از فرانسه به عراق نقل مکان کرد درفوریه سال 1995 رسما در چندین نشست درونی سازمان مجاهدین خلق در عراق دستور قتل اعضای جدا شده از این سازمان را صادر کرد و به تمامی افراد خود اعلام نمود به هر صورتی که می توانند و در هر کشوری باشند این دستور را اجرا کنند. از آن تاریخ تا کنون بارها بر اجرای این حکم اصرار کرده است که آخرین آن 2 نوامبر 2014 مصادف با یک روز مهم مذهبی مسلمانان شیعه بود که در یک پیام صوتی و تصویر گذاری شده با نشان دادن عکسها و اسم بیش از 40 نفر از جدا شدگان و مخالفان و منتقدان رهبری این سازمان و سیاستهای خشونت طلبانه و تروریستی آن و با بهره برداری از احساسات مذهبی برانگیخته شده به مناسبت مذکور فرمان قتل این افراد را با تأکید و عصبانیت بیش از گذشته صادر کرد و در این پیام روی ضرورت این اقدام چندین بار تأکید ورزید وحتی وصیت کرد که اگر خودشان نتوانستند، نسل آیندۀ آنها این کار را انجام دهد. این پیام که به صورت مستقیم در کمپ لیبرتی در عراق با صدای خود مسعود رجوی رهبر عالی و مادام العمر این سازمان برای افراد و کادرهای آن در کمپ مذکور ایراد شده است در تلویزیون و سایتهای رسمی این سازمان پخش و منتشر شده و هنوز در این سایتها موجود می باشد.

آقای رئیس جمهور؛

با توجه به اینکه تمامی این افراد تهدید به قتل شده توسط رهبر سازمان مجاهدین خلق ایران به صورت رسمی و قانونی در خاک اروپا هستند و تعدادی نیز در فرانسه به عنوان پناهندۀ سیاسی اقامت دارند و از آنجا که در پیام مسعود رجوی مخاطب این فرمان به عنوان مأموران اجرای آن به صراحت عناصر و مسئولان و افراد این سازمان در اروپا و مشخصا همسرش مریم رجوی مقیم فرانسه می باشد این فرمان قتل نقض آشکار حاکمیت کشورهای اروپایی بویژه فرانسه و تهدید به انجام اعمال تروریستی در خاک این کشورها از جمله کشور شما به شمار می رود.

آقای اولاند رئیس جمهور محترم فرانسه؛

متأسفانه مقر مرکزی این فرقۀ خطرناک و خشونت طلب در استان وال دواز در خاک فرانسه و نزدیک پایتخت این کشور قرار دارد. بیش از سه دهه است که این مقر تحت حمایت دولت فرانسه می باشد در حالیکه در داخل آن مناسبات به غایت قرون وسطایی با جداسازی کامل زن و مرد و ممنوعیت ارتباط آزادانۀ افراد آن با دنیای بیرون همچون تشکیلاتشان در عراق حاکم است. یک مورد از حرکات وحشناک و خشونت طلبانۀ سازمان مجاهدین خلق ایران بعد از واقعه 17 ژوئن 2003 در فرانسه بود که طی آن مریم رجوی همسر مسعود رجوی و رهبر آن سازمان در اروپا همراه تعدادی از کادرهای بالای این سازمان توسط پلیس فرانسه به اتهام داشتن طرحهای انجام اعمال تروریستی در اروپا و نیز پولشویی دستگیر شدند و به دنبال آن به دستور سران سازمان مجاهدین خلق و مشخصا مریم رجوی بیش از 10 نفر از افراد تشکیلات این فرقه خودشان را در خیابانهای پاریس و لندن و ژنو به آتش کشیدند. آنها با این اقدام وحشیانه و خشونت طلبانه شان در میان مردم پاریس وحشت انداختند تا با این شیوه بتوانند از قانون و عدالت فرانسه فرار کنند. و همچنین این سازمان از ابتدای پیشرویهای گروه تروریستی داعش در عراق پیوسته در رسانه ها و بیانیه هایش از این گروه و اقداماتش در عراق تحت عناوین «عشایر و مردم انقلابی عراق» حمایت کرده است.

آقای فرانسوا اولاند عزیز؛

تنها جرم اعضای جدا شده از این سازمان و نیز منتقدین و مخالفان آن که این همه تهدید به مرگ می شوند و مورد ضرب و شتم قرار می گیرند این است که قلم به دست گرفته اند و آنچه را که خودشان در طی سالیان متمادی حضورشان در داخل تشکیلات آن دیده اند و مشخصا اقدامات سرکوبگرانه و تروریستی آن و واقعیتهای درون این فرقۀ افراطی و بنیادگرای مذهبی را برای هموطنان خود بیان می کنند. مسعود رجوی همچون تروریستهای بنیادگرایی که روزنامه نگاران فرانسه را به جرم آزادی بیان ترور می کنند تمام تلاش خود را می کند که این قلم ها را بشکند و دهان ها را ببندد تا واقعیت وحشتناک درون این فرقه برملا نشود. ما اعضای جدا شده از این سازمان و ایرانیان مخالف و منتقد رهبری آن، بخصوص آن تعداد که بعنوان شهروند فرانسوی و یا پناهنده و مقیم فرانسه در کشور شما مهد آزادی و حقوق بشر زندگی می کنیم با توجه به تهدیدات جدیدی که توسط رهبر سازمان مجاهدین علیه جان ما انجام شده است امنیت جانی نداریم و آزادی بیان و قلم ما نیز در کشور شما همچون آزادی بیان و قلم روزنامه نگارانتان مورد تعدی قرار می گیرد.

از این رو با توجه به سخنرانیهای اخیر آنجناب که در آنها ضمن تأکید بر ضرورت حفاظت از جان شهروندان گفتید که دولت فرانسه برای مقابله با تروریسم مصمم است و اقدامات لازم برای مقابله با تروریسم در سطح اروپا اتخاذ خواهد شد درخواست داریم که دستورات لازم را برای رسیدگی به این مسألۀ خطیر و اتخاذ اقدامات ضروری برای جلوگیری از فعالیت و تهدیدات سران و کادرهای این تشکیلات مخوف فرقه ای که تحت نام سازمان مجاهدین خلق ایران در شهر اورسوراواز در استان والدواز فرانسه به رهبری مریم رجوی مستقر هستند صادر فرمایید. با تقدیم احترامات:

رونوشت به:

– وزارت کشور فرانسه

– کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد – ژنو

– رسانه های فرانسه

– سازمان عفو بین الملل

– کمیتۀ بین المللی صلیب سرخ – ژنو

– مسئول سیاست خارجی اتحادیۀ اروپا

– رئیس و نمایندگان پارلمان اروپا

– دفتر نخست وزیری عراق

– رسانه های عراق

(امضا کنندگان)

1- محمد کرمی

2- قربانعلی حسین نژاد

3- مهرداد ساغرچی

4- حمید سیستانی

5- غفور فتاحیان

6- علی جهانی

7- مجید روحی

8- احسان بیدی

9- نیاز سلیمی

10- نیلوفر سرفراز

11- بتول سلطانی

12- حمیرا محمد نژاد

13- زهرا معینی

14- نسرین ابراهیمی

15- شیرزاد جلیلی

16- حسن خلج

17- عادل اعظمی

18- علی اکبر راستگو

19- سید امیر موثقی

20- جمشید تفریشی

21- ادوارد تورنادو

22- محمود سپاهی

23- مسعود خدابنده

24- آن خدابنده

25- میترا یوسفی

26- ویشا کرمی

27- علیرضا نصراللهی

28- محمد رضا نجاریان

29- مهدی خوشحال

30- کریم غلامی

31- عبدالکریم ابراهیمی

32- فرزاد فرزین فر

33- محمد حسین سبحانی

34- میلاد آریايی

35- منصور نظری

36- مهدی سجودی

37- شهروز تاجبخش

38- احمد محمدی

39- ابراهیم خدابنده

40 – عاطفه نادعلیان

41- کریم حقی

42 مهتاب علیپور

43- داریوش مجلسی

44- حبیب خرمی

45- همایون کهزادی

46- علی قشقاوی

47- آرش صامتی پور

48- نادر نادری

49- صبا شکر بیگی

50- مجتبی رشیدی

51- سعید سلطانپور

52- حمید رضا سلیمانی

53- مهدی نیک بخت

54- میرباقر صداقی

55- رابعه شاهرخی

56- مصطفی محمدی

57- محبوبه حمزه

58- حوریه محمدی

59- محمد محمدی

60- مرتضی محمدی

61- پروین حاجی

62 – حسن عزیزی

63 – الف . مینو سپهر

64 – وحید سعیدی

65 – محمد عراقی

66 – حسن پیرانسر

67 – محمد ر….

68 – محمد رضا آرمانخواه

69 – مینا کرمانی

70 -امیدوار – ع . م

71- حسین سرابی

72 – صادق رضائی

73 – حمید یوسفی

74 – ثریا عبد العزیز

75 – ابراهیم ناصیف

76 – سعاد سمیر عبد الله

77- احمد رضا شفیعی

78- حمید رضا بی کسی

نامه به زبان فرانسوی:

Lettre ouverte à Monsieur François Hollande, Président de la République française

Monsieur le Président de la République Française,

Des citoyens français, victimes de la liberté de l’expression, viennent d’être tués à Paris. Cette liberté, la France l’a payée cher il y a deux siècles. Depuis, le drapeau de la liberté reste hissé en France, c’est d’ailleurs pourquoi elle est surnommée le berceau de la liberté. Nous, les anciens membres de l’Organisation des Moudjahidins du Peuple Iranien (l’OMPI), condamnons ce crime et exprimons notre solidarité avec le peuple français et les familles des victimes de la liberté de l’expression.

Monsieur le président de la république, nous, les anciens membres de l’OMPI qui avons réussi à nous libérer de cette secte répressive, essayons de démasquer la vraie nature de ce group en organisant des actions et des réunions en toute légalité à Paris ; nous continuons pourtant à être agressés et tabassés par les fédayins de Massoud Radjavi, le chef de l’OMPI installé en France depuis 1986 qui a publiquement demandé la mort des anciens membre de l’organisations lors des réunions tenues en 1995 en Iraq dans les base des Moudjahidins. Ses hommes ont reçu l’ordre d’assassiner les anciens membres où qu’ils se trouvent. Depuis, il n’a raté aucune occasion pour rappeler cette revendication. La dernière en date était le 2 novembre 2014 où, lors d’une fête religieuse chiite, dans un message vidéo, il a revendiqué la mort de 40 anciens membres de l’OMPI en montrant leurs photos. Diffusé dans le camp de Liberty en Iraq, ce message continue à circuler sur Internet.

Monsieur le Président de la République Française,

Ces anciens membres qui viennent de faire l’objet de la menace de mort, résident tous légalement en France. L’épouse de Massoud Radjavi et les autres responsables de l’OMPI qui sont censé d’exécuter cet ordre, résident eux aussi en France. Ce message est une violation de la souveraineté nationale française et constitue une incitation à commettre des actes terroristes.

Monsieur le Président de la République Française,

Le quartier général de cette secte dangereuse se trouve malheureusement en France, dans le département du Val d’Oise, pas très loin de la capitale. Cela fait maintenant trois décennies que le quartier général de l’OMPI est protégé par l’Etat français alors qu’au sein de cette formation sectaire la ségrégation des genres est strictement imposée et tout contacte avec l’extérieur, tout comme dans ses bases militaires en Iraq, est interdit. L’immolation des membres de l’OM, suite à l’arrestation le 17 juin 2003 de leur chef (Maryam Radjavi) et une dizaine de leurs cadres supérieurs pour terrorisme et blanchiment d’argent, n’est qu’un exemple de la violence de cette organisation. L’OMPI a essayé d’intimider la justice française en s’immolant ainsi dans les rues de Paris. L’OMPI a toujours soutenu les terroristes de l’Etat Islamique qu’elle appelle «les nomades et le peuple révolutionnaire iraquiens».

Monsieur le Président de la République Française,

Le seul crime qu’ont commis les anciens membres de cette organisation était de raconter ce qu’ils ont vécu pendant des années à l’intérieur de ce group sectaire islamiste fondamentaliste. Tout comme les terroristes qui viennent d’assassiner les journalistes français, Massoud Radjavi essaie de réprimer toute voix dissidente pour empêcher la vérité de se faire jour. Nous sommes tous citoyens français ou résidants légaux en France, nos vies et notre liberté d’expressions sont maintenant menacées par le chef de l’OMPI.

Comme vous venez de mettre l’accent sur l’engagement ferme du gouvernement à protéger la vie des citoyens et à défendre la liberté de l’expression, nous attirons votre attention sur le danger que représente cette formation sectaire installée à Auvers-sur-Oise, dans le département du Val d’Oise.

Je vous prie de croire, Monsieur le Président de la République, l’expression de notre haute considération.

CC:

Ministère de l’Intérieur la France

– Haut Commissariat des Nations Unies pour les réfugiés – Genève

– Les médias français

– Amnesty International

– Le Comité international de la Croix-Rouge – Genève

– Union l’Europe chef de la politique étrangère

– Président et les députés l’Europe

– Cabinet du Premier Ministre de l’Iraq

– Médias irakiens

1-Mohammad Karami

2-Ghorbanali Hossenjad

3-Mehrdad Sagharchi

4-Hamid Sistani

5-Ghafor Fatahian

6-Ali Jahani

7-Majid Rohi

8-Ahsan Bidi

9-Niaz Salimi

10-Nilofar Sarfraz

11-Batol Soltani

12-Homeira Mohammadnejad

13-Zahra Moeini

14-Nasrin Abrahimi

15-Shirzad Jalili

16-Hassan KHalaj

17-Eadel Asami

18-Aliakbar Rastguo

19-Seid Amir Movasghi

20-Jamshid Tafrishi

21-Advard Tornado

22-Mahmod Sepahi

23-Mseod KHodabandeh

24-Anne KHodabandeh

25-Mitra Yosefi

26-Visha Karami

27-Ali reza Nasrolrhi

28-Mohammad reza Najarian

29-Mehdi KHoshhal

30-Karim GHolami

31-Abdolkarim Abrahimi

32-Farzad Farzinfar

33-Mohammad hosin Sobhani

34-Milad Ariaiy

35-Mansor Nazari

35-Mehdi Sajodi

37-Shahroz Tajbakhsh

38-Ahmad Mohamadi

39-Ebrahim KHodabandeh

40-Eatefe Nadalian

41-Karim Haghi

42-Mahtab Alipor

43-Daryosh Majlesi

44-Habib KHorami

45-Homayon Kehrzadi

46-Ali GHashghavi

47-Arash Sametipor

48-Nader Naderi

49-Seba SHekarbigi

50-Mojtba Reshdi

51-Saed Soltanpor

52-Hamidreza Solymani

53-Mehdi Nikbakht

54-Mir Baghr Sedaghi

55-Rabeh SHahrokhi

56-Mostfi Mohammadi

57-Mahbobe Hamze

58-Horie Mohammadi

59-Mohammad Mohammadi

60-Morteza Mohammadi

61-Parvin Haji

62-Hassan Ezizi

63-ALF .Mino sephr

64-Vahid Saeidi

65-Mohammad Eraghi

66-Hassan Piransar

67-Mohammad R,,,,,

68-Mohammd reza Armankhah

69-Mina Kermani

70-Emidvar – E.M

71-Hsin Serabi

72-Sadegh Rezaei

73-Hammid Yossefi

74-Soria Ebdoleziz

75-Ebrahim Nasif

76-Sead Samir Ebdolah

77-Ahmad reza SHafiei

78Hamidreza Bikas

نامه انگلیسی

Open letter to François Hollande, President of the French Republic

Dear President of the French Republic,

Seventeen French citizens, victims of freedom of expression, have just been killed in Paris. Over two centuries, France has paid dearly for this freedom. Yet the flag of freedom remains hoisted in France; this is why it is called the cradle of freedom. We, former members of the People’s Mojahedin Organization of Iran (PMOI, aka MEK, MKO, Rajavi cult), unequivocally condemn this crime and express our solidarity with the French people and the families of the victims of upholding freedom of expression.

M. President, we are former members of the PMOI who were able to free ourselves from this repressive cult. We are trying to reveal the true nature of this group by organizing permitted activities and meetings in Paris. Yet we continue to be attacked and beaten by the Fedayeen of Massoud Rajavi (leader of the PMOI who lived in France between 1981 and 1986), who has publicly called for the deaths of former members of the organization. In meetings held in 1995 in Iraq for the rank and file members, Rajavi explicitly ordered his followers to assassinate former members wherever they are. Since then he has missed no opportunity to repeat that order. The most recent time was November 2, 2014 when, during a Shiite religious holiday, in a video message along with their photographs, he demanded the deaths of 40 former PMOI members. Released in Camp Liberty in Iraq, this message continues to circulate on the Internet.

President of the French Republic,

These former members who are subjected to death threats, reside legally in France, Europe and elsewhere. The wife of Massoud Rajavi, and other PMOI commanders who reside in France, have been tasked with executing this order. The message itself violates French national sovereignty and constitutes incitement to commit murder.

President of the French Republic,

Unfortunately, the headquarters of this dangerous cult is in France, in the department of Val d’Oise, not far from the capital. For three decades the headquarters of the PMOI has been protected by the French government. Enforced segregation, with no contact with the outside world, has allowed the PMOI to conduct sectarian indoctrination and terrorist training in this headquarters, just as in its military bases in Iraq. The self-immolation of several PMOI members following the arrest on 17 June 2003 of their leader (Maryam Rajavi) and a dozen of their senior commanders on terrorism and money laundering charges is just one example of the violence of this organization. Through these acts of violence in the streets of Paris and other European capitals, the PMOI tried to intimidate the French Judiciary to abandon its investigations. An indication of the PMOI’s ongoing violent beliefs is their support for other terrorist groups, even Islamic State which Maryam Rajavi hails as «nomadic and revolutionary Iraqi people.»

President of the French Republic,

The former members of the PMOI have not committed any crime. We have only spoken out about what we lived and suffered for years under the hegemony of this Islamic fundamentalist cult. Like the terrorists who have just murdered French journalists, Massoud Rajavi tries to suppress any dissent to prevent the truth from emerging. We are French citizens as well as residents of Europe and elsewhere. Our lives and our freedom of expression are now threatened by the head of the PMOI and his wife in France.

As you focus on the firm commitment of your government to protect the lives of French citizens and to defend freedom of expression, we draw your attention to the danger posed by this cult training base in Auvers-sur-Oise in the Val d’Oise.

Please accept, M. President of the Republic, the assurance of our highest respect and consideration.

CC:

Ministry of Interior of France
– United Nations High Commissioner for Refugees – Geneva
– The French media
– Amnesty International
– The International Committee of the Red Cross – Geneva
– European Union chief foreign policy
– Speaker and Members Europe
– Prime Minister of Iraq

– Iraqi Media

نامه عربی

رسالة مفتوحة من منشقين عن منظمة مجاهدي خلق الإيرانية ومنتقدين ومعارضين لها إلى الرئيس الفرنسي

سيادة الرئيس الفرنسي فرانسوا أولان المحترم؛

في الآونة الأخيرة راح 17 من المواطنين الفرنسيين ضحايا لدرب حرية التعبير. فقد دفعت فرنسا قبل مائتي عام ثمنا باهظا من أجل الحرية وأبقت منذ آنذاك وحتى الآن راية الحرية مرفوعة دوما في مجتمعها ولهذا السبب سميت فرنسا بمهد الحرية. نحن المنشقين عن منظمة مجاهدي خلق الإيرانية ومنتقديها ندين بشدة هذه الجريمة معربين عن مؤاساتنا مع عوائل الضحايا خاصة مع الوسط الصحفي الفرنسي الذي دفع ثمن حرية القلم بدماء أبنائه الأوفياء.

سيادة الرئيس؛

نحن المنشقين عن منظمة مجاهدي خلق الإيرانية الذين تمكن كل منهم من الهروب والتخلص بطريقة ما من تنظيمات هذه المنظمة الطائفية القمعية ونحن المعارضون والمنتقدون للمنظمة المذكورة نعيش في مختلف البلدان الأوربية خاصة في فرنسا ولكن منذ أن بدأنا بالتحدث والكتابة للكشف عن واقع ما جرى ويجري داخل هذه المنظمة وطبيعتها وجرائمها الحربية والإرهابية والانتهاكات المستمرة لحقوق الإنسان من قبل قيادتها أقمنا عدة مرات تجمعات ومعارض كتاب وقمنا بنشاطات إعلامية في باريس ولكن تعرضنا في كل مرة للهجوم والضرب والجرح والشتم من قبل فدائيين لرجوي. يذكر أن زعيم هذه المنظمة وهو مسعود رجوي الذي انتقل في عام 1986 من فرنسا إلى العراق وفي فبراير (شباط) عام 1995 أمر رسميا في عدة جلسات داخلية لمنظمة مجاهدي خلق في العراق بقتل الأعضاء المنشقين عن هذه المنظمة وأكد لجميع أفرادها وعناصرها أن ينفذوا هذا الأمر بأي طريقة يمكن لهم وفي أي بلد يعيشون فيه. ومنذ ذلك الوقت وحتى الآن قد أصر مرات عديدة على تنفيذ حكمه هذا آخرها كانت يوم 2 نوفمبر (تشرين الثاني) المصادف ليوم ديني هام للمسلمين الشيعة حيث ألقى خطابا صوتيا في شريط مرفق بصور وأسماء أكثر من 40 من المنشقين عن المنظمة والمعارضين والمنتقدين لقيادتها وسياساتها الإرهابية والداعية للعنف أصدر فيه بكل تأكيد وغضب أكثر مما مضى وباستغلال المشاعر الدينية المثارة في تلك المناسبة أصدر أوامره بقتل المنشقين عن المنظمة والمعارضين له مشددا على ضرورة تنفيذ عمليات القتل هذه وحتى قدم وصية بأنه إن لم يتمكنوا أنفسهم من تنفيذ عمليات القتل هذه فعلى الجيل القادم أن ينفذها حتما!!. إن هذا الخطاب الذي تم بثه مباشرة في مخيم الحرية (ليبرتي) في العراق بصوت مسعود رجوي نفسه أي المرشد الأعلى للمنظمة أمام كل أفراد وكوادر المنظمة تم بثه عبر تلفزيون المنظمة ومواقعها الرسمية ولا تزال موجودا على هذه المواقع واليوتيوب.

سيادة الرئيس؛

نظرا لأن كل هؤلاء الأشخاص تم تهديدهم بالقتل من قبل زعيم منظمة مجاهدي خلق الإيرانية يعيشون ويقيمون رسميا وقانونيا في أراضي أوربا وعدد منهم في فرنسا بصفتهم لاجئين سياسيين وإذ إن خطاب مسعود رجوي هذا موجه بصراحة إلى عناصره التنفيذية أيضا في اوربا وبوجه خاص إلى عناصر المنظمة ومسؤوليها وأفرادها في فرنسا بقيادة مريم رجوي المقيمة في ضواحي العاصمة الفرنسية باريس فإن مرسوم القتل هذا يمثل خرقا سافرا لسيادة الدول الأوربية خاصة فرنسا وتهديدا لتنفيذ أعمال إرهابية داخل أراضي هذه الدول بما فيها بلدكم فرنسا.

السيد أولان رئيس فرنسا المحترم؛

من المؤسف أن المقر المركزي لهذه الطائفة الخطرة والداعية للعنف يقع في محافظة والدواز الفرنسية وبالقرب من العاصمة الفرنسية باريس. ويخضع هذا المقر منذ أكثر من ثلاثة عقود للحماية من قبل الحكومة الفرنسية فيما تسود في داخله مثلما في تنظيمات المنظمة في العراق ضوابط وعلاقات متخلفة للغاية عائدة إلى العصور الوسطى حيث تم الفصل التام بين النساء والرجال ومنع الزواج وتشكيل العائلة ومنع الأعضاء من الاتصال بالعالم الخارج من التنظيم. ومن التحركات الوحشية العنيفة لمنظمة مجاهدي خلق هي ما جرى إثر أحداث 17 يونيو (حزيران) عام 2003 في فرنسا والتي قامت فيها الشرطة الفرنسية باعتقال مريم رجوي زوجة مسعود رجوي وزعيمة المنظمة في أوربا مع عدد من كبار أعضاء وكوادر المنظمة بتهمة التخطيط لأعمال إرهابية في أوربا وكذلك غسل الأموال وإثر ذلك وبأمر مباشر من قادة منظمة مجاهدي خلق وبالتحديد مريم رجوي قام أكثر من 10 من أفراد تنظيمات هذه الزمرة بإحراق أنفسهم في شوارع كل من باريس ولندن وجنيف. إنهم وبأعمالهم الوحشية والعنيفة هذه أمام أنظار المواطنين الفرنسيين والأوربيين أثاروا أجواء من الرعب في محاولة للتهرب بهذه الطريقة الوحشية من قبضة القانون والعدالة الفرنسية. كما وإن هذه المنظمة ومنذ بداية ما قام به تنظيم داعش الإرهابي من عمليات زحف في أرض العراق عبرت في وسائل إعلامها وبياناتها عن دعمها باستمرار لهذا التنظيم الإرهابي المتطرف وأعماله في العراق بوصفها إياه بأنهم «عشائر العراق الثورية» و»الشعب العراقي الثائر».

السيد فرانسوا أولان؛

إن الذنب الوحيد لأعضاء هذه المنظمة المنشقين منها وكذلك منتقديها ومعارضيها من وجهة نظر قيادتها والذي تهددهم بسببه بالموت وتعرضهم لحملات الضرب والجرح والشتم ليس إلا أنهم أخذوا القلم وكتبوا ويكتبون ما شاهدوه أنفسهم طيلة وجودهم داخل تنظيمات هذه الزمرة المتطرفة الرجعية للسنوات العجاف لاسيما في العراق من الأعمال القمعية والإرهابية ليطلع عليه مواطنوهم. إن مسعود رجوي ومثل الإرهابيين المتطرفين الذين يغتالون الصحفيين الفرنسيين بسبب ممارسة حقهم في حرية التعبير يعمل جاهدا على كسر هذه الأقلام وكم الأفواه في محاولة لمنع الكشف عن الواقع الرهيب داخل زمرته. نحن الأعضاء المنفصلين عن المنظمة والمعارضين والمنتقدين لقيادتها خاصة أولئك الذين منا يعيشون في بلدكم مهد الحرية وحقوق الإنسان بصفتهم مواطنين فرنسيين أو لاجئين ومقيمين في فرنسا نفتقر نحن أيضا إلى الأمن في حياتنا وتتعرض حريتنا في التعبير والقلم في بلدكم للتهديد والاعتداء مثلما تتعرض له حرية تعبير وأقلام الصحافيين الفرنسيين.

على ذلك ونظرا لخطابكم الأخير والذي أكدت فيه سيادتك ضرورة حماية أمن المواطنين وأرواحهم قائلا إن الحكومة الفرنسية عازمة على مكافحة الإرهاب واتخاذ الإجراءات اللازمة لمواجهته ومكافحته على الصعيد الأوربي’ فنطالب سيادتك بإصدار الأوامر اللازمة للنظر في قضيتنا الخطيرة هذه واتخاذ الإجراءات الضرورية لإيقاف ما يمارسه قادة وكوادر هذا التنظيم الطائفي الرهيب من نشاطات وتهديدات تحت مسميات منها منظمة مجاهدي خلق الإيرانية والمجلس الوطني للمقاومة الإيرانية بقيادة مريم رجوي وهم مقيمون في مدينة أوفير سور أواز بمحافظة والدواز الفرنسية.

مع تقديم فائق الاحترام؛

نسخة من الرسالة إلى كل من:

– وزارة الداخلية الفرنسية

– المفوضية العليا للاجئين التابعة للأمم المتحدة – جنيف

– وسائل الإعلام الفرنسية

– منظمة العفو الدولية

– اللجنة الدولية للصليب الأحمر – جنيف

– المسؤولة عن السياسة الخارجية للاتحاد الأوربي

– رئيس ونواب البرلمان الأوربي

– مكتب رئاسة الوزراء العراقية

– وسائل الإعلام العراقية

الموقعون:

1- محمد کرمي

2- قربان علي حسين نجاد

3- مهرداد ساغرجي

4- حميد سيستاني

5- غفور فتاحيان

6- علي جهاني

7- مجيد روحي

8- إحسان بيدي

9- نياز سليمي

10- نيلوفر سرفراز

11- بتول سلطاني

12- حميراء محمد نجاد

13- زهراء معيني

14- نسرين إبراهيمي

15- شيرزاد جليلي

16- حسن خلج

17- عادل اعظمي

18- علي أکبر راستكو

19- سيد أمير موثقي

20- جمشيد تفريشي

21- إدوارد تورنادو

22- محمود سباهي

23- مسعود خدابنده

24- آن خدابنده

25- ميترا يوسفي

26- ويشا کرمي

27- علي رضا نصراللهي

28- محمد رضا نجاريان

29- مهدي خوشحال

30- کريم غلامي

31- عبد الکريم إبراهيمي

32- فرزاد فرزين فر

33- محمد حسين سبحاني

34- ميلاد آريايي

35- منصور نظري

36- مهدي سجودي

37- شهروز تاج بخش

38- أحمد محمدي

39- إبراهيم خدابنده

40 – عاطفة ناد علي يان

41- کريم حقي

42 مهتاب علي بور

43- داريوش مجلسي

44- حبيب خرمي

45- همايون کهزادي

46- علي قشقاوي

47- آرش صامتي بور

48- نادر نادري

49- صبا شکر بيكي

50- مجتبى رشيدي

51- سعيد سلطان بور

52- حميد رضا سليماني

53- مهدي نيک بخت

54- مير باقر صداقي

55- رابعة شاهرخي

56- مصطفي محمدي

57- محبوبة حمزة

58- حورية محمدي

59- محمد محمدي

60- مرتضى محمدي

61- بروين حاجي

62 – حسن عزيزي

63 – أ. مينو سبهر

64 – وحيد سعيدي

65 – محمد عراقي

66 – حسن بيرانسر

67 – محمد ر….

68 – محمد رضا آرمانخواه

69 – مينا کرماني

70 -اميدوار – ع . م

71- حسين سرابي

72 – صادق رضائي

73 – حميد يوسفي

74 – ثريا عبد العزيز

75 – إبراهيم ناصيف

76 – سعاد سمير عبد الله

77- أحمد رضا شفيعي

78- حميد رضا بي کسي

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s