رابطه ارگانیک سازمان مجاهدین با داعش قسمت پنجم .عملکردهای مشترک سازمان مجاهدین خلق با دولت اسلامی عراق وشام ( داعش )

قوانین وضع شده در سازمان مجاهدین خلق :
استفاده از هرگونه ادکلن برای آقایان ممنوع است
استفاده از هرگونه مواد آرایشی برای خانم هاممنوع است
پوشیدن هرگونه شلوار جین برای خانم ها و اقایان ممنوع است
هرگونه آرایش که چهره خانم ها مقداری زیبا نشان داده شود ممنوع است
قوانین وضع شده توسط دولت اسلامی عراق وشام( داعش)
پوشیدن شلوار جین برای زنان حرام است .
کشیدن سیگار و قلیان ممنوع بوده و در صورت مشاهده دو انگشت سبابه و میانی شخص خاطی قطع خواهد شد و در صورت تکرار حکم شخص خاطی به اعدام افزایش خواهد یافت .
کلیه آرایش‌گاه های مردانه تعطیل شده و در صورتی که کسی موی خود را کوتاه کند اعدام خواهد شد.
مردان اجازه ورود به مغازه خیاطی لباس زنانه را ندارد.
تبلیغات و نصب تابلو برای آرایش‌گاه‌های زنانه ممنوع است.
…….
لینک به مصاحبه:

عملکردهای مشترک سازمان مجاهدین خلق با دولت اسلامی عراق وشام ( داعش )
– سازمان مجاهدین خلق از بنیان گذاری بدنبال خشونت طلبی بوده است که از سال 1350 عملیات نظامی خود را شروع کردند تا سال 1355 و پس از پیروزی انقلات سال 1357 تا 1360 سازمان مجاهدین به اصطلاح کار سیاسی می کردند . اما هدف اصلی مسعود رجوی رسیده به قدرت به هر صورت بود که در سال 1360 مجدد عملیات های نظامی خود را شروع کردند و خشونت و خون ریزی را تا جائی که می توانستند گسترش دادند طبق اطلاعیه های سازمان مجاهدین بیش از هفتاد هزار تن را کشته اند . این سازمان فقط با خون ریزی زنده است . در حال حاضر هم که نزدیک 2800 نفر را در کمپ موقت لیبرتی در عراق نگه داشته و هدف فقط به کشتن دادن این نفرات است که بتواند به حیات خود ادامه بدهد .
دولت اسلامی عراق و شام ( داعش ) از زمان شکل گیری به دنبال خونریزی و کشتار بوده است ، در این ضمینه تا جائی که می توانند وحشی گری می کنند و مردم عادی از دم تیغ می گذرانند ، با ایجاد ترس و وحشت کار خود را ادامه می دهند. وبه عمد عکس و فلیم های کشتار مردم را در دنیای مجازی انتشار می دهند تا وحشی گری خود را بیشتر تبلیغ کنند به این شیوه ترس در دل مردم عادی بیندازند .
سازمان مجاهدین خلق از سال 1351 وابسته بودن به هر اجنبی را می پذیرد . از سال 1359 وابسته به صدام حسین بودند تا سال 1381 که صدام حسین سقوط کرد . در این زمان سرسپردگی خود را به صدام حسین بارها وبارها ثابت کردند. در سال 1365 به دستبوس پادشاه عربستان سعودی شتافتند بعد از سقوط صدام حسین سر سپردگی به پادشاه سعودی را جدی تر گرفتند و از حمایت مالی انها برخوردار شدند . از سال 1380 خودشان را به اسرائیل فروختن که تا به همین امروز با اسرائیل همکاری تنگاتنگی دارند هیچ سازمان یا گروه ایرانی حاضر نشد آنچه اسرائیل می خواهد انجام بدهد بجز سازمان مجاهدین خلق ، منظور پخش اخبار جاسوسی سیستم هسته ای جمهوری اسلامی بود که اسرائیل اطلاعات را در زمانبدی های مشخص می دهد و سازمان مجاهدین با برگزاری کنفرانس مطبوعاتی آن را انتنی می کنند و سپس رسانه های صهیونیستی آنها را پوشش می دهند و فضائی که نیاز دارند را به وسیله این وطن فروشان درست می کنند و از طرفی هم در همین رابطه شروع به تخلیه اطلاعاتی در داخل ایران می کنند. پس از سقوط صدام حسین با ارتش امریکا ودولت امریکا رابطه حسنه برقرار کردند به طوری که مانند یک غلام حلقه به گوش برای آنها شدند ، در عراق انواع گشت ها و و شناسائی را برای ارتش امریکا انجام می دادند . تا جائی پیش رفتند که زنان جوان برای سربازان امریکائی کنسرت اجرا می کردند و تعدادی هم از آنها پذیرائی می کردند( شرم می کنم که بخواهم به طور ریز بیان کنم که با ناموس مردم ایران که در کمپ اشرف سابق بود برای بدست آوردن دل امریکائی چه کارهائی که نکردند ). سپس تبدیل به دستمال یک بار مصرف برای دولت های عربی در خلیج فارس شدند.
دولت اسلامی عراق و شام ( داعش) تمامی هزینه و پشتیبانی های خودر را از کشور های عربی خلیج فارس ، ترکیه و چند کشور غربی می گیرند . ایده تشکیل این گروه وحشی توسط امریکا، انگلیس ، و اسرائیل بود. زیر نظر افسران اسرائیل اموزش دیده اند
مسعود رجوی در سال 1364 وقتی که با مریم قجر عضدانلو ازدواج کرد خودش را با حضرت محمد مقایسه می کرد، که با همسر پسر خوانده خودش ازدواج کرده بود
– مسعود رجوی در سال 1368 ادعا می کرد که مسیح زمان است، در بحث صلیب 2 روز از انجیل روضه خوانی می کرد و آیه می آورد ، ادعا می کرد هر با من است باید صلیب خود را برداشته و پشت سر من بیاید . اگر قرار است به صلیب کشیده شویم اول من وبعد مریم به صلیب کشیده می شویم وبعد اعضایمان ! اما دیدیم که اتفاقی نیافتاده 4 ماه قبل مریم در پاریس بود و خودش هم معلوم نشد از کی غیبت صغرا پیدا کرد ؟
– در بحث دیگری در سال 1368 موسی زمان شده بود و از تورات آیه می آورد ، مریم قجر را با هارون برادر موسی مقایسه می کرد که خود مسعود رفته مانند موسی سر قرار با خدا چرا ماها اعضا سازمان که باقی مانیدم بدنبال شرک رفتیم .
در سال 1370 و 1371 بحث امام زمان را می کرد وادعا داشت نایب امام زمان است و مستقیم رابطه دارد و به وی وحی می شود در وسط بحث امام زمان که مسعود رجوی هرچه آیه می آورد و حدیث می خواند کسی پا نمی شد شهادت بدهد که وی امام زمان است . تا اینکه مریم رجوی از مسعود رجوی اجازه خواست و شروع به دشنام و توهین به نفرات شرکت کننده در سالن که شما ها خیلی نامرد و …. هستید خاکش را دارید ( منظور قرارگاه سابق اشرف بود) لباسش را پوشیده اید، نانش را میخورد لباسش را بر تن دارید ، در مقابل چشمان تان است اما شما ها کور هستید که بخواهید ببینید و لال هستید که بخواهید زبان باز کنید و شهادت بدهید ای نامردان عالم. در این بحث ها بود که مسعود رجوی خودش را امام وقت می خواند و کلی حدیث و کتاب قطار میکرد کرد اخرین امام وقت در بغدا د بوده و بعد از فوت وی دیگر به کسی این امام وقت بودن وحی نشده است که الان وی امام وقت است ( امام وقت یعنی فردی که بالغ تر و جامع تر و پرهیزکارتر اگاهترین ، کاملترین فرد است که با خدا بصورت وحی در تماس است )
– در تمام سخنرانی های که مسعود رجوی از سال 1364 به این سوداشت ، مریم رجوی ( قجر عضدانلو) از خمره رنگرزی یک شبه بیرون آوردهمردیف خودش کرد،با مریم عذارء مادر حضرت مسیح مقایسه می کرد.
– همه می دانند که مسلمانان 4 نفر خلیفه داشتند یعنی ابوبکر، عمر، عثمان، حضرت علی بودند . الان سرکرده دولت اسلامی عراق وشام (داعش ) ادعای خلیفه بودن را کرده و خود را خلیفه تمام مسلمانان جهان می داند ، خود را امام وقت می خواند( امام وقت یعنی فردی که بالغ تر و جامع تر و پرهیزکارتر اگاهترین ، کاملترین فرد است که با خدا بصورت وحی در تماس است )
نتیجه این دو هیچ کس را بجز خودشان قبول ندارند ، فقط خودشان را قبول دارند و هردو هم ادعا دارند فرمان خدا را میخواهند پیاده کنند. بجز خدا به کسی هم پاسخگو نیستند.
– سازمان مجاهدین از سال 1360 با مغز شوئی نفرات ، آنها را آماده برای عملیات های انتحاری می کرد.یا برای پیش بردن خط سازمان خود مردم بیگناه را می کشتند و بمب گذاری می کردند . خمپارباران های که در تهران انجام می دادند و مردم عادی را می کشتند . اسرای جنگی را در صحنه می کشتند بخصوص در عملیات به اصطلاح فروغ و عملیات مروارید که به دستور مسعود رجوی با نفربر زرهی روی اکراد( پیشمرگان کرد ) می رفتند که مهمات را برای پاسداران ان طرف مرز نگه دارند .
– همین کاری است که الان داعش دارد انجام می دهد در هرکجا که گیر می کنند و نمی توانند پیشروی کنند با عملیات انتحاری و خودرو های انفجاری مردم عادی را می کشند . شهرهای را که تصرف کردند برای ایجاد رعب و وحشت مردم عادی را به رگبار می بندند . اسیران نظامی تماما می کشند، طایفه یا قوم ایزدی را قتل عام کردند ( 22-33 )
– سازمان مجاهدین با شستشوی مغزی به نوعی نفرات را می فرستاد برای عملیات انتحاری و خودسوزی کردن، نفرات در کمپ اشرف سابق خود را زیر خودرو ، لودر پرتاب می کردند . داعش هم به نوعی دیگر نفرات خودش را شستشوئی مغزی کرده که برای تهاجم ، عقب نشینی ، ضربه زدن و از عملیات انتحاری دارد استفاده می کند و نفرات خودش را منفجر می کند .
– مسعود رجوی در سال 1364 زن نزدیک ترین دوستش را مصادره کرد. از سال 1368به بعد تحت عنوان انقلاب ایدئوژیک تمامی زنانی که در کمپ اشرف بود مجبور کرد که از شوهران خود طلاق بگیرند.از سال 1368 به دستور مسعود رجوی هیچ زنی حق نداشت بچه دار شود .از سال 1372 تمامی زنان در سازمان مجاهدین را به عقد خود در آورد. سپس رقص رهائی زنان را در سازمان ابداع کرد، بدستور مسعود و مریم رجوی در سازمان مجاهدین خلق رحم بیش از 100 در آوردند .
– داعش در حمله به سنجار بیش از 5000 زن ایزدی را به اسارت خود در آرود .و به عنوان برده و غنائم جنگی برد .شروع به برده فروشی کرد و تعدادی را هم برای سران خود به عنوان برده یا غنائم جنگی برداشتند . سازمان مجاهدین خلق مطلقا در این رابطه موضع گیری نکردند .
– بعد از انقلاب ایدئولوژیک سال 1370 مسعود رجوی اجبار کرد که اقلیت های مذهبی و لائیک ها باید دین خود را عوض کنند وکسانی که به هر نوع مقاومت کردند مانند برده با آنها رفتار می کردند.
– دولت اسلامی عراق و شام داعش، در حمله به موصل و دیگر مناطق که اقلیت های مذهبی و شیعه ها وجود داشتند بخصوص مسیحان را مجبور کردند که دین خود را تغیربدهند یا کشته خواهند شد و این جنایت را انجام دادند .
– سازمان مجاهدین از سال 1351 حتی اعضاء خودش را شکنجه می کرد، **محمد جواد سعیدی اولین نفری است که حکم اعدام وی توسط رضا رضائی صادر شد ، کاظم ذالنواراز زندان حکم اعدام او را تاکید کرده بود در سال 1352 پس از انکه او را پیدا کردند به خانه های امن بردندو بهرام آرام او را کشت و مثله کردند و سوزاندن . از آن تاریخ به بعد در سازمان مجاهدین نزدیک 100 نفر حذف فیزیکی شدند . و حکم اعدام مخالفین سازمان بخصوص اعضا ء جدا شده بارها و بارها توسط مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو صادر شده است . از سال 1363 سازمان مجاهدین زندان و شکنجه گاه داشت که اعضاء مخالف خودر را زندانی و شکنجه ومی کرد.
– دولت اسلامی عراق و شام ( داعش ) اعضاء خود که بخواهند جدا بشوند یا مخالف آنها باشند را اعدام می کنند ، اعضائی هم که توانسته اند ازدست آنها بگریزند توسط ابوبکر البغدادی حکم اعدام آنها صادر شده است .
سازمان مجاهدین خلق اعضاء خودش را از خانواده و پدر ومادرها قطع کرده است ، نزدیک 3 سال خانواده برای دیدار با فرزندان خود در مقابل کمپ سابق اشرف به تحصن نشستند.بدستور مسعود رجوی و مریم رجوی همان فرزندان، خانواده ها را سنگ باران کردند و اجازه نداد که کسی با خانواده اش ملاقات کند. مسعود رجوی کاری کرد که خیلی از پدر و مادر ها در این چند سال آرزو به دل از این دنیا رفتند .
دولت اسلامی عراق و شام ( داعش) در بعضی موارد اجازه ملاقات به خانواده داد ، در خیلی موارد اجازه نداد که خانواده ها که برای دیدار فرزندان خود رفته اند ملاقات کنند .
سازمان مجاهدین خلق تمامی اعضاء خود رابلحاظ ذهنی درون غار نگه داشته است ، چند دهه است که با دنیای اجتماعی بیرون قطع رابطه کرده اند. در واقع هر فرد از زمانی که وارد تشکیلات سازمان شد از دنیای اجتماع دیگر قطع شد. این افراد لان جز اجتماع نیستند مانند اصحاب کف در غار زندگی می کنند . با دنیای مدرن بیگانه هستند ، به هیچی در این دنیا دسترسی ندارند . از تکنولوژی به آن اندازه استفاده می کنند که در راستای هدف خودشان باشد .
دولت اسلامی عراق و شام ( داعش ) افرادی که به آنها می پیوندند را از هرگونه رابطه داشتن با دینای آزاد منع می کند و اجازه ندارند که خارج از کادر تشکیلات تماس یا رابطه ای با دنیای بیرون داشته باشند . از تکنولوژی فقط در راستای هدف خود می توانند استفاده کنند نه خارج از ان کادر .
در سازمان مجاهدین خلق: فرد بیمارمردباشد، اگر در حال مرگ باشد اجازه ندارد دکتر زن در سازمان وی را معاینه کند .به هیچ وجه یک مرد اجازه ندارد به یک زن که در حال مرگ است کمک کند . به عنوان نمونه زمانی که زنده یاد الان محمدی در برج دیدبانی خودزنی کرده بود، بالابر در دسترس نبود . فرمانده قرارگاه اجازه نداد که حتی با طناب وی را به پائین برج بیاوریم هرچند که گفتیم طناب را زنان به دور او ببندند. گفتند شما نامحرم هستید بیش 3 ساعت در همان وضعیت درون برج باقی ماند .
دولت اسلامی عراق و شام ( داعش) قانون صادر کرده زنان بیمار فقط به دکتر زن مراجعه کنند و با فرد خاطی برخورد خواهند کرد
سازمان مجاهدین خلق از کودکان با پوشش محمل خانواده در تردد ها و پایگاه های خود در ایران استفاده می کرد.که در درگیری های که بود بعضا کشته شدند ، بعضا اسیر شدند سر از زندان ها درآوردند تا پدر مادارن یا خانواده هایشان مراجعه تحویل گرفتند. در اروپا تحت عنوان کودکان بی سرپرست ،به اسم کودکان انجمن درست کردن که در واقع برای پولشوئی و جمع اوری پول استفاده بود . در عملیات فروغ در سال 1367 در عملیات نظامی استفاده شرکت داد که تعدادی کشته شدند.
دولت اسلامی عراق وشام ( داعش ) به کودکان آموزش های نظامی می دهد ، آموزش عملیات انتحاری یاد می دهد ، سر بریدن یاد می دهد . سرهای بریده را میدهد که کودکان با آنها بازی کنند از الان خشونت و کشتار و نابود کردن را به آنها یاد می دهد .
سازمان مجاهدین خلق پس از ثابت کردن سر سپردگی به صدام حسین از نفت عراق سهمیه روزانه داشت که بصورت کوپن ها نفتی یا دلار تحویل می گرفت . رجوی از سال 70 تا 75 یعنی 1991 تا 1996 روزی 50 هزار بشکه سهمه داشت از سال 1996 تا 2000 روازنه 70 هزار بشکه افزایش یافت و در شهریور سال 79 یعنی سپتامبر سال 2000 در آخرین دیدار رجوی با صدام حسین سهیمه نفت به روزی 100 هزار بشکه یعنی در ماه 3 میلیون بشکه به قیمت در ماه 93 میلیون دلار با قیمت نفت در آن موقع افزایش یافت. در اکتبر سال 2012 یعنی شش ماه قبل از شروع جنگ به علت اینکه جنگ پیش بینی می شد ، طبق نامه ای که به وزیر نفت فرستادند درخواست سهیمۀ شش ماه آینده را در یک جا یعنی 18 میلیون بشکه به صورت کوپن کردند و آن را هم در عرض یک ماه گرفتند که مقداری به صورت کوپن و مقداری به صورت دلار بود.
دولت اسلامی عراق وشام ( داعش ) هم پالایشگاه های نفتی که تسخیر کرده اقدام به فروش نفت آن می کند ، هر چه در توان دارد سعی می کند بیشتر بفروشد واستفاده کند .
قوانین وضع شده در سازمان مجاهدین خلق :
استفاده از هرگونه ادکلن برای آقایان ممنوع است
استفاده از هرگونه مواد آرایشی برای خانم هاممنوع است
پوشیدن هرگونه شلوار جین برای خانم ها و اقایان ممنوع است
ارایش موی سر، باز کردن فرق سر ، بلند یا کوتاه کردن موی سر بیش از حد ممنوع است ( مابین 2 الی 5 سانتیمتر مجاز است)
هرگونه آرایش که چهره خانم ها مقداری زیبا نشان داده شود ممنوع است
هرگونه لباس شیک و مرتب پوشیدن ممنوع است
استفاده از لباس های رنگی و شاد برای خانمها و آقایان ممنوع است
زنان اجازه ندارند مطلقا مقداری لباس تنگ بپوشند باید دو شماره بزرگتر از خود بپوشند که یک زمانی باد وزید هیچ گونه برجستگی از آنها دیده نشود.
گوش کردن هرگونه موسیقی ممنوع است ( فقط آهنگ های که سازمان درست کرده مجاز می باشد ) استفاده از هرگونه رادیو، ضبط صوت،تلویزون در هر شکل آن ممنوع است ( فقط مجاز به دیدن برنامه های عمومی تلویزون سازمان در زمانبدی های مشخص مجاز است .( درون تشکیلات سازمان مجاهدین نفرات چیزی به اسم : ام پی 3، سی دی من ، تابلت، گوشی موبایل ، ای پت و…. نامی نا اشنا است برای انها وفارق ازاین حرف ها هستند.)
در انبارهای تدارکات مردانی که در انجا کار می کنند، مطلقا حق ندارند به قسمتی که لباس زنان است تردد کنند .
مردان به هیچ وج حق ندارند بر روی صندلی های که مربوط به قسمت زنان است بنشینند . حتی اگر کسی استفاده نمی کند.
مردان که بخواهند با زنان صحبت کنند مردان باید 3 نفرباشند ، زنان 2 نفر . در موقع صحبت کردن با زنان حق ندارید به صورت زنان نگاه کنی باید زمین یا آسمان را نگاه کنی
استفاده از عینک افتابی بطور کل ممنوع است بخصوص برای زنان
ورزش به صورت فردی مطلقا ممنوع است و با فرد خاطی برخورد می شود
زنان تونیک که می پوشند باید در جیب بالائی که روی سینه قرارمی گیرد دفترچه قرار بدهند که برجستگی سینه ها را از بین ببرد
راننده خودرو که زن باشد ، سوار کردن مردان مطلقا ممنوع است .همچین برعکس سوار شدن زنان در خودروئی که مردان راننده هستند. مطلقا ممنوع است .
استفاده از پمپ بنزین فقط در زمانبدی های که مخصوص زنان بود مجاز بودند مراجعه کنند ، در آن زمانبدی هیچ مردی حتی مسئول پمپ بنزین حق ندارد در آن محدوده باشد.
تردد مردان به منطقه پمپ اب کشاورزی زنان ممنوع است ، همین طور برعکس ان
……………
قوانین وضع شده توسط دولت اسلامی عراق وشام( داعش)
داعش پس از تسلط بر رقه، قوانینی را وضع کرد که عدول از آنها مستوجب مجازات سنگین می‌باشد:
*** لیست اعمال ممنوعه به صورت زیر اعلام شده بود
پوشیدن شلوار جین برای زنان حرام است .
کشیدن سیگار و قلیان ممنوع بوده و در صورت مشاهده دو انگشت سبابه و میانی شخص خاطی قطع خواهد شد و در صورت تکرار حکم شخص خاطی به اعدام افزایش خواهد یافت .
کلیه آرایش‌گاه های مردانه تعطیل شده و در صورتی که کسی موی خود را کوتاه کند اعدام خواهد شد.
نمایش لباس‌های زنانه در ویترین مغازه ها ممنوع است و مردان نمی توانند در مغازه های فروش لباس زنانه کار کنند.
مردان اجازه ورود به مغازه خیاطی لباس زنانه را ندارد.
تبلیغات و نصب تابلو برای آرایش‌گاه‌های زنانه ممنوع است.
استفاده از کلمه داعش جرم بوده و شخص خاطی محکوم به 70 ضربه شلاق خواهد شد .
مراجعه زنان به دکتر زنان و زایمان به قصد مداوا ممنوع است و با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
شانه کردن موی سر و قرار دادن هرچیز اضافه برروی سر برای مردان ممنوع بوده و خاطی محکوم به 70 ضربه شلاق خواهد شد.
مردانی که کمرشان باریک است اجازه پوشیدن شلوار جین را ندارند.
نشستن زنان بر روی صندلی حرام است.
پوشش اسلامی برای مردان عبارت است از لباس بلند پاکستانی و عرق‌چین
دانش آموزان دختر را ملزم به رعایت پوشش اسلامی شامل دستکش، نقاب و چادر مشکی کرده است ، متخلفین از حضور در مدرسه منع خواهند شد……
https://www.youtube.com/watch?v=evRbeWv1bL4 *
https://mohamadkarami.wordpress.com/2013/05/28/%D9%82 **
http://onib.ir/News/Item/15551/28/15551.html

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s