افراد اسیر در کمپ لیبرتی برای مریم رجوی مهم است یا کارناوال های چند ده میلیون دلاری؟

جان این افراد برای سازمان مجاهدین اهمیتی دارد ؟اگر این مسله جدی و مهم است چرا مریم رجوی در سخنرانی سالانه اش در ویلپنت به ان اشاره ای نکرد؟ مگر به قول خودشان 600 شخصیت مهم از 69 کشور جهان گرد نیاورده بودند و بیش از 31 میلیون بیننده نداشتند چرا موضوع به این مهمی را مطرح نکردند و یک فراخوان ندادند ایا بهتر از این فرصتی برای سازمان مجاهدین بود که بخواهد نفرات را از عراق نجات بدهد .(قسمت چهارم مصاحبه با تلویزون مردم تی وی)
لینک به مصاحبه:

سوالاتی که هول این شو تبلیغاتی که مریم رجوی بابت دستگیری ، زندان دو هفته ای ، سپس ازاد شدن با وثیقه ، این برنامه را که سالانه بپامی کنند . امسال یازدهمین برنامه را اجرا کردند برای هر برنامه چند ده میلیون دلار هزینه می شود ؟ این هزینه گزاف از کجا تامین می شود ؟ اگر میان پرده های که در طی سال ده ها میان پرده تحت عنوان کنفرانس با همان نفرات مواجب بگیر ثابت که استخدام کرده اند ودر همه میان پرده ها و شوها حضور دارند .به هزینه این برنامه سالانه که کاگل کار آنها محسوب میشود.با یک حساب سر انگشتی سالانه چند صد میلیون دلار بابت این برنامه هزینه می کنند.دست اورد ، پیروزی و موفقیت انها چی بوده است ؟
این درحالی است که نزدیک 3000نفر از اعضاء اسیر در کمپ موقت لیبرتی در این شرایط وحشتناک عراق اسیر این فرقه هستند . در عراق سران این تشکیلات با کمیساریای عالی پناهندگی همکاری نمی کند، بلکه مانع و سنگ اندازی هم می کنند که تا جائی که میتوانند نگذارند ریل کار مصاحبه های پناهندگی نفرات پیش برود . اما از این سو اموال و خودرو های که در زمان صدام حسین اهدائی گرفته بودند که در کمپ سابق اشرف باقی مانده دنبال هم اطلاعیه می د هند که اموال ما دارد از بین می رود و دولت عراق می دزدد 10جان این افراد ارزش دارد یا اموالی که مربوط به دولت عراق و مردم است که به زورغصب شده بود. سوال اینجا است که چرا در طی این مدت بخصوصاین شرایط خطرناک الان یک اطلاعیه نمی دهند که درخواست کمک کنند هرچه سریعتر نفرات را از عراق خارج کنند که کشته نشوند . نه تنها این کار را خودشان نمی کنند اجازه نمی دهند که خانواده با هزینه خودشان فرزندانشان را از عراق خارج کنند. در این مدت که وضعیت عراق خیلی وخیم شده است سازمان مجاهدین خلق برای رفع تکلیف خود فقط یک اطلاعیه صادر کرده است که با هم نگاهی به ان می اندازیم 1112
در یکی از سایت های فرعی سازمان مجاهدین خلق که به تازگی راه اندازی کرده اند و مراجعه کننده ای هم ندارد به نام ( اتحاد انجمن ها برای ایران آزاد ) اطلاعیه ای به اسم شورای ملی صادر شده است با این مضمون: اطلاعیه شورای ملی مقاومت: آماده سازی و اقدامهای تحریک آمیز برای یک قتل عام بزرگ در لیبرتی پس از گذشت 19 روز از تاریخ صدور این اطلاعیه در هیچ یک از سایت های رسمی مجاهدین از قبیل سایت های شورا، مریم رجوی ، همبستگی ، مجاهدین انتشار داده نشد چرا ؟
ایا این اقدام های تحریک امیز برای یک قتل عام بزرگ در لیبرتی جدی است ؟ جان این افراد برای سازمان مجاهدین اهمیتی دارد ؟اگر این مسله جدی و مهم است چرا مریم رجوی در سخنرانی سالانه اش در ویلپنت به ان اشاره ای نکرد؟ مگر به قول خودشان 600 شخصیت مهم از 69 کشور جهان گرد نیاورده بودند و بیش از 31 میلیون بیننده نداشتند چرا موضوع به این مهمی را مطرح نکردند و یک فراخوان ندادند ایا بهتر از این فرصتی برای سازمان مجاهدین بود که بخواهد نفرات را از عراق نجات بدهد . بنظر می رسد که سران سازمان مجاهدین تنها برای رفع تکلیف ودر رفتن از پاسخگوئی های اینده که ممکن است گوشه قبای انها را بگیرد که چرا فرزندان مردم را در عراق به کشتن دادی اقدام به انتشار این اطلاعیه در یکی از سایت های فرعی خود نموده اند. این درحالی است که اطلاعیه همان شورای ملی مقاوت در مورد : سرقت اموال اشرف شماره سایت شورا مانند کنتور دائم دارد شماره می اندازد چی شده است که برای سران فرقه رجوی جان اعضا اسیر در کمپ موقت لیبرتی اهمیت کمتری از اموال اسقاط شده دارد . از سوئی دیگر اگر خبر این خطر قتل عام در لیبرتی جدی است و برای انها اهمیت دارد چرا فقط خواستار اقدام فوری دولت امریکا وسازمان ملل متحد برای حفاظت از کمپ موقت لیبرتی شدهاست و چرا بر انتقال سریع و فوری انها به کشور های ثالت تاکید نمی شود .
اینجاست که یک بار دیگر سران فرقه رجوی نشان دادند که جان اسیران در لیبرتی وسیله بازی سیاسی مریم قجر و دیگر سران است و مسئولیتی در قبال جان این عزیزان اسیر ندارند و هدف تنها پیش بردن بازی های تبلیغاتی خود است .
ادامه دارد…..
oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s