ایا سازمان مجاهدین و شخص مریم رجوی ( قجر عضدانلو) ایرانی هستند

چرا مجریان برنامه 17 ژوئن و مسئول اجرا برنامه امریکائی است ایا یک ایرانی وجود ندارد که بخواهد مسئول ومجری این برنامه باشد ؟ چرا در بین سخنرانان یک ایرانی دیده نمی شود ؟ چرا در روی سن تمام سخنرانان خارجی هستند ؟ اکثر انها هم امریکائی هستند؟و سوال اساسی تر این است که چرا این افراد که برای سخنرانی می ایند بالای سن بیشتر روسای امنیتی هستند مانند….قسمت سوم مصاحبه با تلویزون مردم تی وی
لینک مصاحبه با تلویزون:

شاید این سوال در اول مقداری غیر مقول به نظر برسد ، اما واقعیت چی است . از عمل کرد سازمان مجاهدین در این چند سال چه نتیجه ای میتوان گرفت ! در جاهای که به سود انها باشد ایرانی نمائی می کنند . به مواردی اشاره می کنم تا بهتر مسله روشن شود که اینها واقعا ایرانی هستند؟ .
در گذشته های نه چندان دور مسئولین سازمان مجاهدین و شخص مسعود رجوی هر موقع می خواستند سخنرانی شروع کنند با نام خلق قهرمان ایران شروع می کردند. بخصوص در سال های 1358 تا 1360 که فضای باز سیاسی بود از این کلمه دائم استفاده می کردند ، خیلی از نوجوانان و جوانان را با این شعار جذب خود می کردند. کلمه خلق قهرمان در ان زمان ها همه طیف مردم ایران را جدا از رنگ ، دین ، طبقه در بر می گرفت . به نوعی من هم حرف اقای قهرمان حیدری را داشتم که وی در مقاله ای مفصل تو ضیح داده در اندر باب خلق قهرمان *«خلق قهرمان ایران»
قسمتی از ان را می خوانم(امروز و بیست سال پس از جدائی از این سازمان از خود می پرسم: چه شد آن خلق قهرمان؟
…..دو سال است که اجرا و اداره مراسم سالیانه ی شکرگزاری برای رهائی مریم رجوی از بازداشت پلیس فرانسه در 11 سال پیش، به زبان انگلیسی انجام می شود. برنامه ای که خود مجاهدین تاکید می کنند 31 میلیون بیننده در عراق و کشورهای عربی داشته است، اما حرفی از بینندگان ایرانی نمی زنند. چه شد آن خلق قهرمان؟
خودِ مجاهدین از شرکت 600 میمهان برجسته خارجی از 69 کشور دنیا در این مراسم سخن می گویند، اما از نمایندگان اقشار مختلف مردم ایران در این مراسم خبری نیست. اتکا به خلق قهرمان ایران چه شد؟ اتکا به آن زحمتکشان و دل شکسته گانی که به شعارهای مجاهدین دل سپرده و باور کرده و اعتمادشان را به رهبری آنها تقدیم کردند، چه شد؟
مجاهدین ادعا کردند این مراسم پر هزینه با شرکت صد هزار نفر از ایرانیان و « حامیان مقاومت» برگزار شده است. اما جدا ازا ینکه رقم صد هزار تا کجا واقعی هست یا نه، در فیلمی که در سایت همبستگی ورودِ شرکت کنندگان به مراسم را نشان می هد، باید با دقت به دنبال ایرانیان، این «خلق قهرمان» بود تا بتوان گاه و بی گاه تعدای از آنها را در بین جمعیتی که از اتوبوس ها پیاده می شوند، دید و تشخیص داد.

به نظر می رسد واژه «خلق قهرمان ایران»، در قاموس مجاهدین نیار به تعریف جدیدی دارد: مردمی که انگلیسی صحبت می کنند یا شاید هم نمی کنند و از کشورهای مختلف با اتوبوس و با پرداخت هزینه ی سفرشان به محل سخنرانی در پاریس آورده می شوند. در مورد وضعیت زندگی و جان و سلامتی ساکنین لیبرتی چیزی نمی دانند، شاید هم بدانند. نگران نیستند، شاید هم باشند. اما اگر هم نگران باشند، نباید آن را آنگونه که خود می خواهند علنی کنند، بلکه تنها در «کانالی» که رهبری مجاهدین تعیین می کند باید علنی شود. نباید رهبری مجاهدین را مورد سوال قرار دهند، بلکه باید هر سال برای این رهبری سوت و کف بزنند آیا اینانند آن «خلق قهرمان ایران»؟ آن دیگری «خلق قهرمان ایران» چه شد؟ )فیلم کوتاهی ازصحنه ورود ایرانی های مد نظر مریم رجوی به کارناوال ویلپنت .

راستی چرا مجریان برنامه 17 ژوئن و مسئول اجرا برنامه امریکائی است ایا یک ایرانی وجود ندارد که بخواهد مسئول ومجری این برنامه باشد ؟ چرا در بین سخنرانان یک ایرانی دیده نمی شود ؟ چرا در روی سن تمام سخنرانان خارجی هستند ؟ اکثر انها هم امریکائی هستند؟و سوال اساسی تر این است که چرا این افراد که برای سخنرانی می ایند بالای سن بیشتر روسای امنیتی هستند مانند 2ایوبونه3جمیز جونز4تام ریچ5لوئیس فری6جمیز ولسی7فرانسیس تاونزند8پورتر گاس : اقای ایوبونه ، رئیس سابق سازمان ضد جاسوسی فرانسه در زمان فرانسو میتران . جمیز جونز، مشاور سابق امنیت ملی امریکا. تام ریچ ، وزیر امنت داخلی .لوئیس فری ، رئیس اف بی ای . جمیز وولسی رئیس پیشین سیاه ، فرانسیس تاونزند مشاور رئیس جمهور در امور امنیت داخلی ، پورتر گاس مدیر سابق سازمان اطلاعات امریکا . این سخنران ها که تماما از رئیس های اطلاعات و امنیت امریکا در زمان های مخلتف بودند ، ایا فی سبیل الله به کمک مجاهدین خلق امده اند . حالا سازمان مجاهدین بیاید با این فاکت ها ثابت کند که الت دست بیگانان نیست ؟ شاید هم سازمان مجاهدین درون سازمان سیاه و اف بی ای و دیگر سازمان های امنیتی امریکا نفوذ کرده و آنها را به خدمت خود در آورده است
تیم ملی ایران به جام جهانی راه پیدا کرد ، همه مردم غرق در شادی بودند سازمان مجاهدین در سکوت مطلق بود !
بازی اول با نیجریه بود بعد ازمساوی همه مردم در خیابان جشن گرفتند، بازی دوم با تیم ملی آرژانتین ، تیمی که کلکسیونی از ستاره را با خود داشت و در جام جهانی نایت قهرمان شد تا دقیقه 91 دروازه بسته بود هر چند که در دقیقه 91 گل خوردند تمامی رسانه های خارجی و داخلی این بازی ایران را ستودند . تیم ملی ایران علی رغم باخت در ایران تا ساعت ها مردم در شهر های ایران ریخته بودند بیرون و جشن گرفته بودند. اما سازمان مجاهدین باشرمندگی سکوت مطلق کردند.
تیم بسگتبال ایران در اسیا اول شد باز با شرمندگی سکوت مطلق کردند .
تیم والیبال ایران جز 4 تیم برتر جهان شد باز سکوت مطلق
اما مریم رجوی ( قجر عضدانلو) پیروزی تیم ملی فوتبال عراق در جام ملت های اسیا را به مردم عراق و تیم ملی عراق تبریک می گویند 9 و پیروزی آنها را پیروزی خودشان می دانند!!
طبق ادعای تلویزون مجاهدین بیش از 31 میلیون نفر پخش زنده برنامه شو ویلپنت را در عراق و کشورهای عربی ببینده داشته است ! باز طبق ادعای تلویزون مجاهدین از نیمه شب جمعه تا ظهر شنبه باز پخش سخنرانی مریم رجوی از تلویزون التغیر برای کشور های عربی بود است ! یا تلویزون العربیه از صبح تا ظهر شنبه 12 بار خبر گردهمائی پاریس را پخش کرده است ‍! همگان می دانند کرایه کردن تلویزون هزینه سنگینی دارد . سازمان مجاهدین چند صد هزار دلار پول به این دو تلویزون یعنی العربیه و التغیر داده است برای پخش زنده برنامه روز جمعه ، در ادامه روز شنبه هم به این شکل برنامه را پوشش می دادند . سوال مهم تر این است که این همه پوشش تلویزونی برای کشورهای عربی و پخش زنده برنامه روز جمعه مریم رجوی که یک ساعت فارسی بلغور کرد ، این 31 میلیون بیننده که یک ساعت برنامه را نگاه کردند چی فهمیدند ؟ ایا این هزینه گزاف درحد یک اگهی تبلیغاتی یک دقیقه ای که پخش می شود برای بینندگان مفید بود.
در شوها و کارناوال های که اجرا می کنند سخنران هایشان که اکثرا امریکائی بودند ! مجری برنامه شان امریکائی بود! عمل کرد قبل از سال 1380 انها که دیگر برای همه روشن است که برای پدر معنوی خود صدام حسین چه کار ها که نکردند و چه بلاهائی که بر سر مردم وخاک ایران نیاوردند با توجه به این موارد ایا ایرانی بودن انها شک بر انگیز نیست؟
لینک مصاحبه

ادامه دارد…..
oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s