آینده را باهم از شستشوی مغزی حفاظت می کنیم ( قسمت دوم )

نظر شما نسبت به مجاهدین خلق ایران و خانم رجوی که در فرانسه زندگی می کنند چیست؟
جواب: فرانسه هیچ گونه رابطه ای با سازمان مجاهدین خلق ایران ندارد. این سازمان بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.
ایدئولوژی خشونت آمیز و غیر دموکراتیک این گروه توسط بسیاری از سازمانهای حقوق بشری از جمله سازمان عفو بین الملل افشا شده است. این سازمانها مستمرا گزارش هایی از فعالیت های فرقه ای این سازمان داده اند. سازمانی که حاضر نیست بصورت علنی استفاده از خشونت را مردود اعلام کند.
ما همچنین نسبت به برنامه تبلیغاتی و دروغ پردازی این گروه هشدار می دهیم برای چندمین بار است که دولت فرانسه اعلام می کند که این فرقه غیر قانونی است .( قسمت دوم مصاحبه با تلویزون مردم تی وی ترجمه فیلم انجمن صلح فرانسه که در برنامه ویل پنت شرکت کرده بودند.از فرانسوی به فارسی تا حد مقدور تلاش کردیم به بهترین شکل ترجمه شود )

27 ژوئن 2014 سازمان مجاهدین خلق گردد همائی دارند در شهر ویل پنت ، برای گرد همائی سالانه شان. انجمن صلح که مبارزه می کند بر علیه فرقه و فرقه گرائی،چندی قبل در شهر اورسوراواز تظاهراتی داشتیم بر علیه فرقه گرائی آنها ما را متهم کرده بودند به اینکه ما مامورهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی هستیم .بعد ازاین تطاهرات بود که از طرف انجمن( ال اف اف اف) بریتانیائی که از سازمان مجاهدین حمایت می کنند دعوت شده بودیم برای گرد همائی سالانه آنها. ما برنامه تظاهرات قبلی خود را در سایت بستیم ، جواب مثبت به دعوتی که از طرف انجمن بریتانیائی شده بود دادیم تا چهره واقعی مجاهدین را نشان بدهیم ، از این کارمان پشیمان نیستیم .ما این رپرتاژ را با دوربین مخفی فیلم برداری کرده ایم ، به علت اینکه ما را تهدید کردند ومقداری مورد ضرب و شتم قرار گرفتیم ، چهره دوستان ما حداقل پوشیده است ، صورت انها را نشان نمی دهیم .
ما تا به محل گردهمائی رسیدیم ما را شناسائی کردند، ما را نزد رئیس شان بردند . به ما گفتند شما دروغ گوهستید و نمی توانید اینجا باشید ، عکس و دوربین های ما را گرفتند به ما توهین کردند گفتند باید برگردید.
ایمیلی که برای انجمن صلح فرستاده شده:
خانم عزیز
مرسی از اینکه جواب ایمیل را دادید ، اینکه شما دارید اعلامیه های را انتشار می دهید انگار دولت یا رژیم ایران دارد صحبت می کند.ما نصبت به نظری که شما دارید اعتراض داریم .شما در تاریخ 27 ژوئن می توانید بیاید و شما آزاد هستید باهرکسی که خواستید صحبت کنید . از این 100000 نفری که خواهند امد ، با ایرانی یا غیر ایرانی . شما می توانید نظر خودتان را داشته باشید سر این موضوع
س – بکین هام
محقق تاریخ برای مجامع
پیرامون خانم بکین هام تحقیق کنیم ببینیم کی است ؟ ایا واقعا وجود دارد؟ یا اینکه ما سر کاریم ( کلک باشد ) خانم بکین هام کی است ایا سیاه بازی ؟ ایا تله است ؟اول ما را دعوت کردند ، بعد انداختن بیرون ، چه ایده بدی و عمل بدی است .
اولین قسمت:فقط خالی بندی و پوچ بودن
ما را دعوت کردند وجلو گیری کردن در ورودی سالن ، اینها ما را نشناختن هنوز ، ما امدیم نشان بدهیم اینها همه اش کلک و فریب است .
انجمن صلح
همان طور که پاسکوا نشان داد ما دو باره تکرار می کنیم : که اینها می گویند 100000نفر توریست ما امده ایم که این دورغ را در بیاوریم .
کلی توریست از این طرف و آن طرف فقظ دعوتشان کرده اند که سرو صدا کنند . دعوتشان کرده اند که جمعیت زیادی باشد و نشان بدهند .سال ها گذشت اما متتد آنها عوض نشده است. مثل همیشه متتدشان یک جور است کلی توریست دعوت کرده اند ، ساعت 1500 است و …..
صندلی ها خالی ، توریست های که امده اند در ایستگاه قطار بلوکه هستند که نتوانند برگردند به پاریس. گفته اند قرادا د تان، قرداد است و باید باشید .
چیزی که غم انگیز وتاسف آور است این صندلی های خالی نیستند ، دلیل این صندلی های خالی است . هیچ استفاده ای نیست فقط یک دروغ بزرگ از سازمان مجاهدین است . ما امده ایم اینجا آن ده ها هزار نفری که گفته بودند هیچ کسی نیست پس اینها کجا هستند ؟
اینها فکر می کنند که ما را بیرون کرده اند ، اما ما هنوز اینجا هستیم . انجمن صلح اینجا است و ما امده ایم بر علیه تاجر ها .
خیلی تئاتر غم انگیزی است هنرپیشه هایشان را اورده اند وسط . اما هنر پیشه واقعی ما هستیم که امده ایم اینجا .( معنی دیگر که می دهد این است که هنر پیشه های بدی دارند هنرپیشه واقعی ماهستیم که انها را فریب دادیم اینجا امدیم )
گزارشگر شبکه سه فرانسه را نشان می دهد در رابطه با سو استفاده مالی خانم میشل الیو ماری ( الی و ماری) وزیر دفاع دولت سارکوزی بود که بعد از افشا ء شدن سو استفاده مالی با یک تاجر مراکشی که کادو و….گرفته بود مجبور شد استعفا بدهد . همیشه در فستیوال های فیلم که می خواهند بهترین ایفای نقش دوم را اعلام کنند این جمله را به کار می برند و بعد اسم ان فرد را می گویند ( الان هم منظورشان با خانم میشل الیو ماری دارد اجرا می شود در بهترین سخنران در دومین نقش …)
بی مزه : همینطور برنار کشنر را هم دعوت کرده اند.وی عضو حزب کمونیست بود که از ان حزب اخراج شد،سازمان پزشگان بدون مرز را بنیان گذاری کرد که به علت اختلاف با رئیس ان از ان جدا شده ، در سال 1992 -93 وزیر بهداشت بود
2003 از حامیان صدام حسین بود،در جریان انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در سال ۲۰۰۷ از خانم سگولن رویال طرفداری کرده بود،پس از شکست سگلوین رویال طرفدار راست ها شد که به حمایت از سارکوزی پرداخت، از حزب سوسیالیست اخراج شد ، 2007 تا 2010 وزیر امور خارجه فرانسه در دولت سازکوزی بود. از حزب چپ او را بیرون کردند ، طرفداری بی جا از اقای بوش کرد که یک ادم راست گرا و کله شق و خری بود، که فرانسوی ها زیاد با او حال نمی کردند . یا این احمق های جدید امریکائی یا دیکتاتور فعلی در رواندا، این تمام نمودار های است که اقای برنار کشنر و فرصت طلبی های است که او می کند . الان نه این ور است نه ان ور همه ردش کرده اند رفته . الان افتاده به دفاع از فرقه ها و دیکتاتورها
این برنامه ویلپنت شبیه یک کارناوال است ،هر کارناوال یک شاه یا یک ملکه دارد . مریم رجوی هم ملکه این کارناوال است . الان موقع ان است که ما وسط بیایم عکس العمل نشان بدهیم . برویم برقصیم که ملکه کارناوال رنگ و رویش بپرد، این کارناوال دروغ .
قسمت دوم : عمل و عکس العمل.
وقتی که باخشم با آنها برخورد کردند، ما داریم داد می زنیم : نه تروریسم نه فرقه گرائی . ما تنها شعاری که میدادیم این ها بود ، امدند دور ما را گرفتند . الان توریست ها دارند کاغذ های ما را می خوانند و فهمیدند که چه کلکی به آنها زده اند ( منظورشان شرکت کننده ها در سالن است ) خیلی از توریست ها پا شده اند دارند با ما داد می زنند .بادی گارد ها امدند ما را محاصره کردند . الان دارند چهره واقعی خودشان را نشان می دهند . این هم چهره واقعی انها است . فحش می دهند ما راضرب شتم می کنند فقط به خاطر اینکه داد می زنیم برای آزادی ، آن هم در یک گردهمائی که برای آزادی است ، داریم داد می زنیم برای آزادی ، بخاطر همین دارند ما را می زنند.به ما اجازه نمی دهند که صحبت کنیم ، ما را آوردند اینجا خیلی از ما ها را زدند ، از پشت سرمی زدند. در صورتی که ما با صلح امده بودیم برای گردهمائی صلح. ما را مثل گاو و گوسفند بیرون ریختن ، یکی از بادی گارد ها به ما دستور می دهد که بشینیم روی زمین ، این است چهره واقعی سازمان مجاهدین .ما را بادی گارد های فرانسوی که استخدام کرده اند به بیرون محوطه هدایت کردند.یک ماشین جی 9 به دنبال ما آمد که درون ان برای ما سوپریز داشتند. 10 -12 نفر از زنان و مردان سازمان مجاهدین ایستاده بودند که ما را در جائی خلوت گیر بیندازند و بزنند . یک ماشین جی 9 پر از سرباز های سازمان مجاهدین بله سرباز . ما را اوردند تا پارکینگ پ 2 که همان روبروی ان محلی است که آنها جمع شده بودند . و اینجا ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند . که یکی از بادی گارد های فرانسوی که استخدام کرده اند شروع کرد از ما دفاع کردند. ما را در مقابل بادی گردهای فرانسوی شروع کردند به زدند که سعی می کردند از ما دفاع کنند. این هم صورت جلسه شکایت نامه ای است که از دست سازمان مجاهدین انجام شده است .این خلاصه خبری 27 ژوئن 2014 است .
سوالی است که از وزیر خارجه فرانسه شده بود:
نظر شما نسبت به مجاهدین خلق ایران و خانم رجوی که در فرانسه زندگی می کنند چیست؟
جواب: فرانسه هیچ گونه رابطه ای با سازمان مجاهدین خلق ایران ندارد. این سازمان بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.
ایدئولوژی خشونت آمیز و غیر دموکراتیک این گروه توسط بسیاری از سازمانهای حقوق بشری از جمله سازمان عفو بین الملل افشا شده است. این سازمانها مستمرا گزارش هایی از فعالیت های فرقه ای این سازمان داده اند. سازمانی که حاضر نیست بصورت علنی استفاده از خشونت را مردود اعلام کند.
ما همچنین نسبت به برنامه تبلیغاتی و دروغ پردازی این گروه هشدار می دهیم برای چندمین بار است که دولت فرانسه اعلام می کند که این فرقه غیر قانونی است .


ادامه دارد
محمد کرمی oyanyoldash@yahoo.com

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s