عملکرد متناقض سازمان مجاهدین خلق در رابطه با مقولۀ حقوق بشر ( آخرین قسمت مصاحبه)

الآن سازمان مجاهدین تمام نیروی خود را در اروپا و امریکا روی این بسیج کرده تا تمامی کنفرانس ها و شو هایی که اجرا می کند تماما تحت پوش مسأله نقض حقوق بشر در ایران شکل بگیرد . آن هم با لابی هایی که اکثرا از صهمیونیست ها هستند ! از کی صهمیونیستهای جنایتکار که فلسطینی ها را زندان و شکنجه و کشتار می کنند مدافع حقوق بشر شده اند؟!! . در واقع سازمان مجاهدین با مهره های سوخته که استخدام کرده در اروپا و امریکا می خواهد تحت پوش حقوق بشر رژیم جمهوری اسلامی را سرنگون کند. صد البته این موضوع و شو حقوق بشر برای بیرون تشکیلات است. طبق گفته مسعود رجوی باید قانون حقوق بشر را
دوباره نوشت با نگرش و دیدگاه رجویسم . (آخرین قسمت مصاحبه با تلویزون مردم تی وی )
اهداف سازمان مجاهدین از تمامی شو هایی که اجرا می کند به شرح زیر می باشند :
الف : از آنجایی که الآن نزدیک 200 نفربه آلبانی انتقال داده شده اند که از این تعداد نزدیک 100 نفر جدا شده هستند. علی رغم اینکه هزینه هنگفتی می کند که بتواند آن افراد را کماکان با خود نگه دارد یک قلم ماهی 500 دلار به آنها بابت هزینه می دهد . این افراد جدا شده نفر تشکیلاتی نیستند هرطور دوست دارند زندگی می کنند این بها را دارد می پردازد که این نفرات کامل جدا نشوند با این شیوه ترور شخصیت در اروپا که بعضا با ضرب و شتم و تهدید هم است می خواهد به آن نفرات بفهاماند که اگر جدا بشوند با آنها هم این کار را می کند.
ب : درکمپ موقت لیبرتی هم که دولت عراق دارد فشار می آورد که باید تخلیه شود سازمان از این وحشت دارد که با بیرون امدن از عراق دیگر نتواند آن تشکیلات را داشته باشد و از همان شیوه تهدید قدیم بر علیه افراد استفاده می کند و تمام این عمل کرد ها بر علیه جدا شده ها را در تشکیلات انعکاس می دهد برای ترساندن نفرات که تا انجائی که می توانند از ریزش نیرو جلو گیری کنند که سازمان مجاهدین متلاشی نشود .سران سازمان بخوبی می دانند بعد از خروج عراق نیروی چندانی برای آنها باقی نخواهد ماند و تمام نیرنگ های خودشان را در این باره به کار می گیرند .
ج : در اروپا هم عمل کرد هایشان این است که آن مدار بسته هواداران را نگه دارند و با تهدید و دورغ سعی می کنند انچه را که دارند نگه دارند و از طرفی هم تلاش می کنند که دیگر جدا شده ها را بترسانند که برعلیه این فرقه نیایند افشاگری کنند اما خوشبختانه روز بروز می بینیم که دامنه افشاگری ها دارد گسترش پیدا میکند و این شوهای آنها بی اثر مانده است .
د : با این حرکات در اروپا سازمان مجاهدین مخالفین و منتقدین خودش را بشدت می ترساند تا اجازه نداشته باشند که بخواهند به پر وبال سازمان مجاهدین بپیچند و انتقاد کنند . بر کسانی هم که مانند اقای کریم قصیم و محمد رضا روحانی به آنها انتقاد کردند تهاجم می کنند تا آنها را پس بزنند و دیگران جرأت نکنند به سازمان مجاهدین انتقاد کنند.
عمل کرد سازمان مجاهدین با مقوله حقوق بشر در صحنه سیاسی و مجامع
از انجائی که دست سازمان مجاهدین در تبلیغات سیاسی بعد از پذیرش مذکرات هسته ای توسط جمهوری اسلامی خالی شده است اگر به این دو ، سه کنفرانس اخیر افشاگری هسته ای سازمان مجاهدین توجه شده باشد . اصلا در هیچ کجا این خبر و کنفرانس ها انعکاس پیدا نکرد چونکه تماما دروغ بود بلکه برعکس از طرفی آژانس انرژی اتمی گزارش مثبت داده و از طرفی دیگر مذاکرات بر خلاف میل آنها دارد خوب پیش میرود . جالب است که هربار گزارشی دادند روزنامه های امریکائی و انگلیسی از قول مقامی ان را کذب خوانده اند به همین خاطر حالا سازمان مجاهدین سوار موج نقض حقوق بشر شده است . مریم رجوی در کنفرانس هایش دائم دارد سنگ حقوق بشر رابه سینه می زند . مانند برنامه 10 ماده ای برباد رفته وی . از آنجائی که اکنون سوار این موج شده در مجامع سیاسی با پول و کرایه کردن سالن های جانبی در مجالس سنا و مجالس ملی کشورها که هرفرد یا سازمانی می تواند این سالن های جانبی را که برای برگذاری کنفرانس ها است اجاره کند در حال برپا کردن شوها و نمایشهای مسخره می باشد. آنها از این شیوه استفاده کرده و بیان می کنند که در فلان مجلس ملی یا سنای فلان کشور کنفرانس برگزار کرده اند!! . در این رابطه تعداد مشخصی از نمایندگان باز نشسته کنگره امریکا و چند تن از همان ها را در اروپا استخدام کرده اند که آنها را در این کنفرانس ها می برند می چر خانند و نوشته مشخص سازمان مجاهدین را در یک صفحه می خوانند که بابت شرکت در این کنفرانس ها فقط پول نقدی که کادو می دهند بین 25 الی 40 هزار دلار است که بقیه مخارج جانبی آنها هم با سازمان است . ولی سران سازمان دو لابی گر اصلی خود را در انتخابات اخیر پارلمان اروپا از دست دادند. استراون استیونسون از بریتانیا از آغاز تسلیم شده و اساسا در انتخابات شرکت نکرد. آلخو ویدال کوادراس از اسپانیا اما سعی کرد تا با سوار شدن بر خواسته های راستهای افراطی در اسپانیا و با بوجود آورد حزبی جدید مجددا خود را به پارلمان برساند ولی حزب او جمعا کمتر از ۲ درصد رای به خود اختصاص داد. تاریخچه تحرکات ویدال کوادراس و بخصوص حمایت و فعالیتش در راستای منافع تروریسم از یک طرف و طمع بی اندازه وی به پول از طرف دیگر، بصورت گسترده ای قبل از انتخابات توسط مطبوعات اسپانیا افشا شده بود. هر دو نماینده از کار برکنار شده قبلا در هیئت روابط پارلمان اروپا و عراق ثبت نام کرده بودند و از این طریق اهداف گروههای “ضد مالکی” و از جمله سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در پارلمان اروپا را پیش میبردند اطلاعات رسیده حاکی از آن است که سازمان در رابطه با پارلمان اروپا به عوامل و مزدورانش اعلام “بسیج نیرو” کرده است تا هر چه سریع تر به شکار، فاسد کردن و عضو گیری نفراتی جایگزین اقدام کنند. مجاهدین امیدوار هستند که باخریدن و به فساد کشاندن نمایندگان جدیدی در پارلمان اروپا بتواننداین حفره سیاسی که برای پیش برد اهدف سیاسی برایشان مهم است را پر کنند .
الآن سازمان مجاهدین تمام نیروی خود را در اروپا و امریکا روی این بسیج کرده تا تمامی کنفرانس ها و شو هایی که اجرا می کند تماما تحت پوش مسأله نقض حقوق بشر در ایران شکل بگیرد . آن هم با لابی هایی که اکثرا از صهمیونیست ها هستند ! از کی صهمیونیستهای جنایتکار که فلسطینی ها را زندان و شکنجه و کشتار می کنند مدافع حقوق بشر شده اند؟!! . در واقع سازمان مجاهدین با مهره های سوخته که استخدام کرده در اروپا و امریکا می خواهد تحت پوش حقوق بشر رژیم جمهوری اسلامی را سرنگون کند. صد البته این موضوع و شو حقوق بشر برای بیرون تشکیلات است. طبق گفته مسعود رجوی باید قانون حقوق بشر را دوباره نوشت با نگرش و دیدگاه رجویسم .
از بد بیاری های دیگر سازمان مجاهدین این بار عراق بود که سازمان در عراق سرمایه گذاری زیادی کرده بود تا با اتکا به بحثی های سابق بتواننند مالکی را در انتخابات شکست بدهند . به همین خاطر یکی از دلایل این پا و ان پا کردن سازمان درعراق این بود که مالکی در این دوره شکست می خورد و انتخاب نمی شود و به جای ان ایاد علاوی انتخاب می شود که این طور نشد و برای بار سوم باز ائتلاف دولت قانون به رهبری مالکی بالاترین رأی را اورد و بدینگونه تحلیل آبدوغ خیاری سران سازمان مجاهدین در عراق پوشال از آب درامد.

لینک به برنامه مصاحبه

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s