غلامرضا خسروی آخرین قربانی اهداف مریم رجوی نخواهد بود

چه کسی در ساعت 002.30 شب با سعید در تماس است؟ چه کسی است که خبر را در ان واحد به سعید ماسوری رساند که الان ماموران امدند غلامرضا را ببرند ؟ کی برای سعید تعریف کرد که به زرو مرفین به او تزریق کردند که نتواند شعار بدهد ؟ ساعت 004.30 اذان داده شد، ان هم اذان مؤذن و همزمان غلامرضا اعدام کردند .چه کسی اطلاع داد که سایعت 004.30 غلامرضا اعدام شد؟ ساعت 005 گزارش می نویسد که تو دیگر الان در میان ما نیستی و خبر اعدام را صبح به مردم ایران دادند که وی اعدام شده . کدام رسانه این خبر را صبح اول وقت اعلام کرد؟

قسمتی از مصاحبه با تلویزون مردم تی وی
یکی از هموطنان سوال کرده که شما که در خارجه دارید فعالیت می کنید و می پندارید که فعال حقوق بشر هستید چرا در رابطه با اعدام غلامرضا خسروی هیچ گونه عکس العملی نشان نداده اید . در حالی که خیلی ها موضع گیری کردند او یک قهرمان بود .
در جواب این دوست هموطن باید بگویم من به نوبه خودم با هرگونه اعدام در هرکجا که باشد مخالفم فرق نمی کند ایران باشد یا فرانسه یا امریکا متاسفانه در خیلی جا ها الان اعدام وجود دارد . اعدام از نظر من نقطه ضعف یک دولت را نشان می دهد که توان حل و تحمل یک مشگل را ندارد و این طور از میان برمی دارد که از نظر من به هر شکلی که باشد محکوم است . اما به این موضوع از چه دیدگاهی نگاه می کنید که لقب قهرمان می دهید
راستی چه کسانی باعث و زمینه ساز اعدام غلامرضا خسروی شدند
غلامرضا خسروی آخرین قربانی اهداف مریم رجوی نخواهد بود
غلامرضا کی بود از هواداران مجاهدین بود که در سال 1360 به 5 سال زندان محکوم شده بود بعد از ازادی مجدد به خاطر فعالیت هایش و کمک مالی کردن به سازمان مجاهدین دستگیر شد طبق ادعائی که از وی مقدرای سند و عکس مناطق نظامی … گرفته اند . در نوشته های که سازمان مجاهدین الان دارند انتشار می دهد به نام نامه های که غلامرضا برای سازمان ارسال کرده بوده برای سازمان عکس و …. ارسال می کرده .برای بار دوم چند بار دادگاهی شد و حکم دیگر به وی دادند . سوال اینجا است که سازمان مجاهدین که این همه با وی طبق اسنادی که الان انتشار داده در ارتباط بوده ، آنهم از درون زندان جمهوری اسلامی و تمامی اخبار هر دو طرف بخوبی اشراف داشتند چرا سازمان مجاهدین یک ماه قبل دست به بسیج افکار عمومی نزد که با فشار مجامع بین المللی و حقوق بشری جلو اعدام وی را بگیرد . اما مکاتباتش با وی را ادامه داد ؟ ایا این از قبل برنامه ریزی شده نبود ؟ مگر همگان نمی دانند که اینترنت و و ایمیل ها در همه جا کنترل می شود بخصوص زندانیان سیاسی که زیز ذره بین هستند . پس با چه هدفی سازمان مجاهدین نامه نگاری می کرده است . به چه دلیلی سازمان مجاهدین از وی نامبرده که به سازمان کمک مالی کرده ؟ ایا سازمان مجاهدین با کمک مالی وی سرپا است یا با کمک مالی صدام حسین و الان با کمک مالی عربستان سعودی در دیگر شیخ های خلیج فارس؟ 1211131415قبل از اعدام انعکاسی در رسانه سازمان مجاهدین خلق نیست وقتی که اورا به کشتن دادند تمامی رسانه های رسمی و نیمه رسمی و تمامی صفحات جانبی هواداران مجاهدین پر شده از تعریف و تمجید و درست کردن قهرمان از غلامرضا خسروی چیزی که برای شو ویلپنت کم داشتند و ارزو داشتد که این اتفاق بیقتد تا پالز بازی خود را تکمیل کنند . مریم رجوی دستور داده تا عکس بزرگی از غلامرضا خسروی درست کنند که با ان سر در سالن ویلپنت و داخل سال را تازئین کنند . وقرار است کبوتری را هم هوا کند .طبق خبری که دوستمان اقای محمد علوی بیان کرده : پیمان کاران داخلی سازمان در ایران در تلاش ان هستند که فرزند یا همسر یا مادر غلامرضا خسروی را از ایران خارج کنند ، برای برنامه شو ویلپنت به فرانسه بیاورند . سازمان مجاهدین دقیقا به دنبال نابودی این خانواده است و آنها را می خواهد در دام نابودی بیندازد و در اروپا یک بعد دیگر حقوق بشر را به نمایش بگذارد . موضوع به همین جا ختم نمی شود و سازمان مجاهدین به این خون تنها بسنده نکرده است در حال مهندسی کردن برنامه های دیگری است که خون های دیگری هم بیاشامد که با طرح و برنامه دارد روی مسله علی معزی وسعید ماسوری کار می کند . البته تا به حال چندین بار در رابطه سعید ماسوری خیز برداشته که موفق نشده و این هم یک نمونه دیگر ان . ما اعضا جدا شده که باشگرد سازمان اشنا هستیم می دانیم که چی در سر می پرواند نامه ای که به نام سعید است تماما دروغ است
نامه ای که به اسم سعید ماسوری نوشته شده ، سوژه بعدی که مریم رجوی انتخاب کرده که کشته شود سعید ماسوری است که تا بحال چندین بار مریم رجوی سعید ماسوری را انتنی کرده بود که او کشته شود اما به هر حال تا به این لحظه موفق به اجرای شوم ان نقشه پلیدشان نشده اند . مدتی است به طور خاص سازمان مجاهدین دارد به نام سعید نوشته بیرون می دهد که مجدد وی دادگاهی شود و کشته شود . سازمان مجاهدین به شدت به خون نیاز دارد تا بتواند زندگی حیوانی خود را طی کند . این هم نامه جدیدی است که به نام سعید نوشته شده :16
( نامه ای به برادر م غلامرضا خسروی ساعاتی قبل از پرواز 1393. 03 . 14
با سلام و درودي به بلنداي تاريخ،
ساعت دو و نيم شب است، يكشنبه ١١ خرداد ٩٣، اي كاش كه تو اين نامه را براي من مي نوشتي، اي كاش.
مي دانم كه هنوز زنده اي و احتمالا ايستاده به نماز، بدون ذره اي تزلزل و بي هيچ شك و ترديدي، همانطور كه حسرت يك كلمه تاسف و پشيماني را حتي در ازاي جانت، علي رغم همه اصرارهايشان، بر دل آنها گذاشتي و طبق معمول ميخواني که .
راستش غلامرضا تمام شب رابه ياد تو و براي تو به درگاه صاحب تقدير دعا كردم و استغاثه، و باز دعا كردم و استغاثه، و ازتو چه پنهان من و خيلي هاي ديگر از همبنديان سابقت بسيار گريه كرديم، آري بسيار گريه كرديم، نه براي تو كه براي خودمان واوضاع ميهنمان و اينكه اين سرزمين و آن شهر ياران را به چه ماتمكده جهنمي….
همين الآن خبر رسيد كه تيمي از جلادان براي اعدامت به زندان آمدند و همچنين شنيديم که براي اينكه در لحظه اعدامت هشيار نباشي و توان شعار دادن را نداشته باشي به زور مقداري مرفين به تو تزريق كرده اند و باز گريه كرديم و خون گريه كرديم كه هيچ از دستمان نمي آيد و دست و پاي بسته مجبوريم به مسلخ بردن عزيزانمان و فرزندان همين آب و خاك را بهت زده نظاره كنيم. آري بسيار گريه كرديم و گريه مي كنيم كه همه اينها را هم به نام اسلام گره زده و مي خواهند ريشه اسلام و تشيع را با همان نام از بيخ بركنند و اين تويي كه امروز با خون خود پرچم افتخار ،شرف و آزادگي اين ملت اسير را يك تنه بر دوش مي كشي و اينگونه مصداق و بيّنه اين مي شوي تا فرزندان و نسلهاي آينده از ايراني بودن يا مسلمان بودن خود شرمسار نباشند. راستي الآن با خود و خداي خود چه ميگويي ؟ شايد با خود مي خواني و تواكنون و تا لحظاتي ديگر از صف منتظرين به صف وفا كنندگان به عهد و ميثاق در مي آيي. » (اي كاش من هم با تو بودم). و رستگار مي شدم كه رستگاري ما جز در سرافراز و سربلند نگه داشتن ملت و آيين مان نبوده و نيست ، تا آنچه كه از مردممان دريغ شده به آنها برگردانيم.
دوست و برادر ناديده ولي آشنايم، ذره ذره به اذان صبح نزديك مي شويم ولي علي رغم انتظار مشتاقانه عاشقان به فرا رسيدن وقت اذان ، امروز اما همه ما در آرزوي فرا نرسيدن آنيم كه اعدام ها را در آستانه اذان صبح انجام مي دهند و اينگونه اذان و صلات را هم به جاي احيا گري و عشق به جنايت و خون آغشته كرده اند …
حال ديگر چهار ونيم صبح است و مؤذن اينبار اِذن جاودانگي تو را اذان داد. عروجت مبارك باد كه اينگونه خونت در شريانهاي تاريخ جاري گشت. خاصه كه در سالگرد ميلاد سرور آزادگان به ديدار او شتافتي. به او بگو كه اين ساليان چه بر سر ما و مردم ما آورده اند… اعدام تو سر آغاز سلسله اي از اعدام ها و يا اقدامات جنايتكارانه ديگر خواهد بود و زندانيان هم در صف انتظار اين اقدامات ، ولي اين همه شايد هزينه اجتناب ناپذير راند آخر اين مصاف طاقت فرساست، براي آزادی و سعادت مردممان.
ساعت هم اكنون پنج بامداد است و حال مي دانم كه ديگر در ميان ما نيستي و من هم از زنده بودن خود شرمسارم… اي ننگ بر همه انهايي كه در قتل تو دستي داشتند و يا رضايت دادند حتي با سكوتشان…
برادر عزيزم غلامرضا! ديگر مطمئن شدم كه هرگز اين نامه را نخواهي خواند چون اخبار خبر اعدام تو را به عنوان يك «منافق» و «جاسوس بيگانه » خبر داد. خوشا به سعادتت كه همان اتهاماتي را بر تو زدند كه به مولايمان علي و سرورمان حسين مي بستند و بر فراز پل بغداد بر پيشوايمان امام موسي كاظم و خلاصه بر همه انسانهاي آزاده و آزاديخواه.
سعيد ماسوري
١١ خرداد ١٣٩٣
زندان رجايي شهر گوهردشت )
چه کسی در ساعت 002.30 شب با سعید در تماس است؟ چه کسی است که خبر را در ان واحد به سعید ماسوری رساند که الان ماموران امدند غلامرضا را ببرند ؟ کی برای سعید تعریف کرد که به زرو مرفین به او تزریق کردند که نتواند شعار بدهد ؟ ساعت 004.30 اذان داده شد، ان هم اذان مؤذن و همزمان غلامرضا اعدام کردند .چه کسی اطلاع داد که سایعت 004.30 غلامرضا اعدام شد؟ ساعت 005 گزارش می نویسد که تو دیگر الان در میان ما نیستی و خبر اعدام را صبح به مردم ایران دادند که وی اعدام شده . کدام رسانه این خبر را صبح اول وقت اعلام کرد؟ که این رسانه هم به دست سعید رسید؟ و چرا فقط در زندان سعید ماسوری شنید . بعد با مولای متقیان و امام حسین و سپس با امام موسی کاظم مقایسه کردند . این یک شمع ای دیگر از حقوق بشر خانم مریم رجوی است که در 10 ماده ای که بیرون داده فراموش کرد این شیوه کلاشی را دران به عنوان یک بند قید کند. مریم رجوی نیاز به خودن دارد تا بتواند چرخه سازمان مجاهدین را بچرخاند . قبلا در عملیات ها نفرات را به کشتن می دادند ! زمانی در معادین مین ! الان که دستشان از همه جا کوتاه شده به اسیران در زندان های جمهوری اسلامی رسیده اند .
لینک به مصاحبه با تلویزون مردم تی وی :

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s