وضعیت لیبرتی که آینده آن لرزه بر اندام سازمان مجاهدین خلق انداخته است .

هموطنان عزیز ، مدافعین حقوق بشر ، ازادی خواهان ایران زمین باهر مرام و مسلکی که دارید .هر چه در توان داریم تلاش کنیم و کمک کنیم که 3000 هموطنی که در کمپ لیبرتی اسیر فرقه رجوی هستند با فشار اوردن از طریق جوامع بین المللی سرا ن این سازمان را مجبور کنیم که قبول کنند عراق را ترک کنند به هر کشوری در اروپا یا امریکا می خواهند بروند تنها خواسته ما این باشد که فقط عراق را ترک کنند .
هموطنان عزیز خواهشا کمک خود را دست کم نگیرید حتی با نوشتن یک نامه به ارگان مسئول و ذیربط مانند سازمان ملل، کمیساریای عالی پناهندگی ، یونامی

قسمت دوم مصاحبه با تلویزون مردم تی وی
آخرین باری که مسعود رجوی ( یا فردی که ممکن است خود را به جای او قالب می کند) از نفرات لیبرتی تعهد کتبی گرفت ، تا پایان سال 1392 رژیم آ خوندی را سرنگون خواهیم کرد . چون که تعداد زیادی از نفرات قبلا اعلام کرده بودند که در بن بست قرار گرفته ایم ، راه حلی وجود ندارد. در خواست خارج شدند از سازمان مجاهدین را کرده بودند . اخرین تعهدی که گرفته بودند مهلت ان تا پایان سال 1392 که پشت سر گذاشتیم ، رژیم جمهوری اسلامی هم سرجای خودش است . رهبری سازمان مجاهدین مدت ها بود بدنبال این معضل بود که به نوعی سرهم بیاورد . که آنهم با کمترین بهای سیاسی و نیروئی برای وی تمام شود، شروع به زمینه سازی های برای ترساندن نفرات در لیبرتی کردند به عنوان نمونه:
– یک ماه قبل یعنی در 4 اسفند ماه 1392 در اطلاعیه ای به عنوان هتل مهاجر در بغداد پايگاه وزارت اطلاعات ، شروع به ترساندن نفرات کرده که هرکس بخواهد از لیبرتی برود نفر وزارت اطلاعات است .
– سنگ اندازی ومانع درست کردن سر راه مصاحبه های که کمیساریا ی عالی پناهندگی با نفرات لیبرتی می خواستند انجام بدهند. تابه حال در چند گزارشی که در نشست مجامع بین المللی بوده به ان اشاره کرده اند ( گزارش مارتین کوبلر در شورای امنیت سازمان ملل – گزارش نیمه اول سال 2013 یونامی )
– در یکی از پیام های که به مسعود رجوی انتصاب می دهند که برای نفرات لیبرتی پخش شده در جائی رجوی بیان می کند. در انتخابات جدید عراق ائتلاف العراقیه که حامیان سازمان مجاهدین هستند در انتخابات پیروز می شوند . در صورت برنده شدن آنها بر می گردند دوباره به کمپ سابق اشرف ( آن کمپ به زباله دان تاریخ پیوست و رجوی باز در رویاء های خودش دارد و با ان نفرات را گول میزند ).
– موضوع بعدی با دامن زدن به خبر های دروغ به داستان کمپ البانی : به دروغ مطرح می کنند که کمیساریا دیگر هزینه محل و هزینه مخارج نفرات در البانی را نمی خواهد بپردازد .کمیساریا عالی پناهندگی پاسپورت نمی دهد ؟ کمیساریا که کشورنیست که بخواهد پاسپورت بدهد . در حالی که کمیساریای عالی پناهندگی یک ارگان بین المللی است وهر کشوری که پناهنده می پذیرد هزینه آن افراد را کمیساری عالی به آن کشور می پردازد . با علم کردن این مسائل می خواهد موضوع لیبرتی را کمرنگ کنند.
– موضوع بعدی که در اروپا شدیدا سازمان مجاهدین دارد برای ان هزینه وحشتناک می کند ،ملاقات های پولی است که مریم رجوی ( مریم قجر عضدانلو) با خریدن یک سری از سیاست بازان از دور خارج شده می روند یک سالن را کرایه می کنند در یکی از مجالس کشورهای اروپائی ( کرایه کردن سالن ها به این شکل است که یک لابی یا پارتی در یکی از این مجالس کشور های اروپائی داشته باشید می توانید از طریق ان دلال برای چند ساعت یکی از سالن های جانبی که برای تشکیل کنفرانس است کرایه کرد که هر کسی پول داشته باشد می تواند این محل ها را کرایه کنند ).تعدادی مواجب بگیر ثابت هم تشکیل دهنده اصلی ان هستند که اکثرا هم سناتور های امریکائی هستند که در خود امریکا پرونده های قضائی دارند .
جالب است که این خانم از انجائی که ریشه خودش هم در همین نوع دلالی ها گره خورده با ان خو گرفته است . زمانی در مصرف مهدی ابریشمچی بود بعد یک معامله ای انجام شد به مصرف مسعود رجوی رسید .طبق گفته خودمریم رجوی به خاطر اینکه با مسعود رجوی نامحرم نباشد با وی ازدواج کرد . خوب الان هم بخاطر اینکه در این کنفرانس های که دائم با تعداد نفرات ثابت در ان بالا می نشیند نامحرم نباشد الان به مصرف آنها رسیده است . اخر این چه اپوزسیونی است که دائم به درب کون امریکائی چسبده و ول کن انها نیست ایا این زن مایه ننگ نیست که بخواهیم بگویم وی ایرانی است .
– نمونه بعدی مسله خانواده ها بود یکی از شرط های که به سازمان ملل تحمیل کرد این بود که نباید خانواده ها مانند کمپ سابق اشرف بیایند در مقابل کمپ ترانزیت لیبرتی چادر برپا کنند و تحصن کنند.
چرا سازمان مجاهدین تلاش می کنند با ترفند های که اشاره کردم موضوع لیبرتی را کم رنگ و به فراموشی بسپارد .
اقای مسعود رجوی یا فردی که به نام مسعود رجوی پیام دادی و تعهد سرنگونی 92 گرفتی . سال 1392 تمام شد الان با آن تعهدی که گرفته بودی که سرنگون می کنی و اگر اگر اگر سرنگون نتوانستید بکنید شماها آزاد هستید بروید !
آیا درب را باز می کنید نفرات آزاد هستند که برای آینده خود تصمیم بگیرند که چگونه زندگی کنند . ایا شما به تعهد خود پای بند هستید الان با این نفرات چه کار می خواهید بکنید ؟
سازمان مجاهدین خلق و شخص رهبری آن از چه چیزی ترس و واهمه دارد ؟
چرا سازمان مجاهدین اجازه ملاقات به این اسیران با خانواده هایشان نمی دهد ، کدام زندان در دنیا وجود دارد که ملاقات به زندانی ندهد انهم عزیزانی که بیست الی سی سال است خانواده های خود را ندیده اند .
چرا سازمان اجازه نمی دهد نفرات در البانی با خانواده هایشان ملاقات داشته باشند از چی می ترسد ؟
اگر این اعضا گوهران بی بدیل زمان هستند، پس ترس از چی است که تلفن موبایل ، خدمات تلفنی در هیچ یک از کمپ ها یا اردوگاههای مرگ که درست کرده اند ، چه دراروپا چه در عراق در دسترس این گوهران بی بدیل زمان قرار نمی دهند .
چرا دائم سازمان مجاهدین اطلاعیه می دهند که امکان حمله به لیبرتی وجود دارد .خوب اگر چنین است پس چرا اصرار ماندن در عراق را دارید ؟
چرا با ارگانهای بین المللی همکاری نمی کنید که این نفرات سریع تر از عراق خارج شوند؟
به جای اجرای انواع کنفرانس ها و ملاقاتهای که فقط با پولهای اغشته به خون است اقدام عملی نمی کنید که نفرات از این اردوگاه مرگ خارج شوند در عرض 11 سال گذشته مقدار پولی که سازمان مجاهدین هزینه کرده که خانم مریم قجر عضدانلو یا همان مریم رجوی را به عنوان ملکه غالب کنند ( باور کنید با 100 برابر ان پولی که تابه حال هزینه شده ، نمی شود یک دیو خون خوار را بجای پریا اسمانی غالب کرد ) .
اگر ان هزینه خرج همان نفرات سازمان شده بود نه تنها هیچ خونی به ناحق ریخته نمی شد .(تا الان نزدیک 110 نفر کشته و هزاران نفر زخمی شده اند ) بلکه سازمان مجاهدین با ان نیروها در خارج چندین برابر قوی تر و کارامدتر بودند .
اما چرا سازمان مجاهدین و در راس ان رهبری این فرقه چنین بهائی را دارد می پردازد ، اصرار دارند که در عراق بمانند ؟
چون که خرابی وضع سازمان چیزی که من و دیگر اعضاءجدا شده از آن می دانیم و بیان می کنیم ،یک هزارم آن چیزی است که رهبری این سازمان با گزارشات دقیقی که بدست اش رسیده و می رسد . خوب میداند که ترک کردن عراق یعنی زدن تیر خلاص فروپاشی کل تشکیلاتی که به نام سازمان مجاهدین خلق بوده .
به این دلیل این رهبری فرقه می خواهد به هر بهائی که شده بپردازد که بتواند خودش را سرپا نگه دارد .
پس هموطنان عزیز ، مدافعین حقوق بشر ، ازادی خواهان ایران زمین باهر مرام و مسلکی که دارید .هر چه در توان داریم تلاش کنیم و کمک کنیم که 3000 هموطنی که در کمپ لیبرتی اسیر فرقه رجوی هستند با فشار اوردن از طریق جوامع بین المللی سرا ن این سازمان را مجبور کنیم که قبول کنند عراق را ترک کنند به هر کشوری در اروپا یا امریکا می خواهند بروند تنها خواسته ما این باشد که فقط عراق را ترک کنند .
هموطنان عزیز خواهشا کمک خود را دست کم نگیرید حتی با نوشتن یک نامه به ارگان مسئول و ذیربط مانند سازمان ملل، کمیساریای عالی پناهندگی ، یونامی …
لینک به مصاحبه:

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s