نگاهی به آخرین کار هنری! منصور قدرخواه (بی قد و قواره )هنرمند درباررجوی

زالو شما ها هستید که خودتان را این طور فروخته اید . نه ما که داریم واقعیت های درونی سازمان مجاهدین را افشا می کنیم . زالو شما هستید که باعث شدید بیش از 110 نفر از دوستان ما در عراق کشته شوند . بیش از هزار نفر زخمی و مجروح شوند . شما با پول های که می گیرید خونشان را می خورید و شعار میدهید که در عراق بمانند و بیشتر کشته شوند….. اقای قدر خواه ان مقاله که به نام شما انتشار داده شده نوشخواری است که 12 سال قبل استفراغ شده بود که شما دوباره نشخوار کردید…

قسمت اول مصاحبه با تلویزون مردم تی وی :
ازانجائی دررابطه با مقاله ای که در رابطه اقای منصورقدر خواه نوشته بودم تعدادی ایمیل رسیده بود . تعداد ی ازعوامل و هم کیشان اقای قدر خواه ، نشان ها و منصب های ویژه خانم مریم رجوی و عوام وانصار خودشان است را به من چسبانده بودند. می خواستم بگویم که در درجه اول ان منصب ها لایق امام و رهبر خودتان مریم رجوی جنایت کار و خون اشام است که دستش در خون بهترین دوستان ما مانند: سعید کیانی ،محمدعلی ملک اندی ، محمد علی شیشه گران ،فائزه اکبریان ، الان محمدی ، مهری موسوی وسعید نوروزی و صدها دوست دیگر و هزاران هموطنم آلوده است . در درجه دوم لایق خواهر و مادرنداشته خودتان است .
نگاهی به آخرین کار هنری منصور قدر خواه هنرمند نما در بار رجوی
امامنصور قدر خواه کی است . نام برده در سال 1979 به المان رفت که تا سال 2006 در المان بود . . سازمان مجاهدین وی را خیلی ارزان استخدام کرد .مصورقدر خواه در سال 2003 یک شرکت پوششی برای سازمان مجاهدین راه اندازی کرد به نام شرکت رویا در المان، با کمک همسر المانی خود به ثبت رساند.از همان نوع شرکت های پول شوئی و کلاه برداری سازمان بود که به اسم افراد مخلتف با مسولیت مجاهدین می باشد.همزمان با شرکت مذکور سایتی به نام ایران لیبرتی راه اندازی کرد.از همان ابتدا با یورش به مخالفین و منقدین سازمان مجاهدین کارش راشروع کرد، با شکایت و ارائه اسناد مختلف به دادگاه سایت ایران لیبرتی از ماه اوت 2005 بسته شد . پس ازمدتی به خاطر کلاه برداری که بانام شرکت رویا انجام شده بود ، بودن منصور قدر خواه در المان مصادف با دستگیری و افشا شدن کلاه برداری های که سازمان مجاهدین در المان انجام داده بود می شد، علی رغم اینکه وی ملیت المانی داشت به دستور سازمان مجاهدین المان را ترک کرد،و به امریکا نقل مکان کرد شرکت مذبور هم بسته شد .
در امریکا تمام وقت در اختیار سازمان مجاهدین قرار گرفت .
سازمان مجاهدین به دنبال پوشش های کاری است که بتواند از طریق آنها پول های الوده خود را سفید کند که پیگردد قانونی نداشته باشد . که در فرانسه هم زیاد به دنبال ورشکسته های اقتصادی است مطرح می کنند که شرکت یا مغازه باز کنند با سرمایه سازمان مجاهدین . الان هم برای پول شوئی در امریکا از طریق این دلال که خود را هنرمند معرفی کرده که برای پروژهای جدید پول شوئی کند . (در همین رابطه خانم مهناز قوزلو هم مقاله ای مفصل در این رابطه نوشته است .این اغا ادعا می کند که خیلی جوائز دریافت کرده است اما یک مورد نمی گوید از کدام مرجع در اینترنت هم هر چه کشتیم چیزی ندیدیم .) این هنر مند نمای درباری تحت عنوان درست کردن فیلم با مسعود اسدالهی وارد این بازی شده است . تا چند میلیون دلار را می شود در این چاه بی انتها سفید کرد و ناگفته نماند که سهم اقای منصور قدر خواه و مسعود اسدالهی از این پولشوئی کاملا محفوظ است . به همین دلیل که یک پول باد اورده ای است این اقایان هم وارد این قمار شده اند .در ههمین اسناد هم دیده می شود که اقای منصور قدر خواه برای خانم مهناز سلیمانی دبیر ارشد شورا دست ساز نوشته که مبلغ 780 دلار بابت ماه اکتبربه وی پر داخته نشده است. m1m2
در عکس شماره 2 به نوعی دارد شکوه وشکایت می کند این مبلغ که داده میشود کم است می خواهد بیشتر تیغ بزند.
حال با توجه به این اسناد و مدارک باید پرسید چه کسی مزدور است؟ خود فروخته چه کسی است این هم اسناد و مدارک ان . ایا اعضا جدا شده که طعم تلخ زندان های جمهوری اسلامی ، سازمان مجاهدین را چشیده اند وبهترین دوران عمر خود را درون سازمان مجاهدین خلق از دست دادند ، و جان خود را برداشته واز سازمان مجاهدین فرار کرده اند تعدادی از دوستانمان مانند اقایان سبحانی ، قشقاوی و… در این راه راهی زندان های پدر معنوی مسعود رجوی یعنی صدام حسین شدند تا بتوانند به آزادی خود دست بیاورند. مزدور هستند یا این پوشال های خارجه نشین که سرشان در اخور سازمان مجاهدین دارند ، پول دریافتی شان اغشته به خون است ، اغشته به خون 110 نفر از افراد سازمان مجاهدین که در عراق کشته شدند. آتش بیار معرکه اقای قدر خواه، هزارخوانی، مهدی سامع ، فیلابی …هستند. ایا منتقدین سازمان مجاهدین که همان هموطنان ایرانی هستند که بخاطر تعهداد اخلاقی که دارند ، وجدان های بیدار جامعه که بنا به مسئولیت خود واقعیت های که هول سازمان می بینند و بیان می کنند و انتقاد می کنند ، ایا اینها مزدور هستند یا منصور قدر خواه ومسعود اسدالهی و امثالهم .
باید خدمت اقای قدر خواه و دیگر قدر خواه های بی قد و قواره برسانم که ان زمانی که من در زمان شاه مبازره می کردم وزندان شاه بودم شما داشتید تو کوچه تیله بازی می کردی . ان زمانی که در زندان جمهوری اسلامی بودم و حکم اعدام گرفته بودم شما و امثال شما دست بوس اخوند ها بودید. ان زمانی که در زیر مخوف ترین بمباران های تاریخی عرا ق بودیم مواجب بگیران مانند شما و مهدی سامع و خزائی در خارجه لنگر انداخته بودید وجرئت نمی کردند جیک بزنند.
اقای قدر خواه ان مقاله که به نام شما انتشار داده شده نوشخواری است که 12 سال قبل استفراغ شده بود که شما دوباره نشخوار کردید.
اقای منصور قدر خواه و مهدی سامع و هزارخانی و خزائی وفیلابی و دیگر قدر خواه ها زالو خود شما و عوان انصار شما هستند نه مبارزین ایران ، منتقدین و اعضاء جدا شده .
کرم و زالو شما و خانواده نامحترمتان هستید که خون دوستان اسیر ما در لیبرتی را دارید می مکید
زالو شما ها هستید که خودتان را این طور فروخته اید . نه ما که داریم واقعیت های درونی سازمان مجاهدین را افشا می کنیم . زالو شما هستید که باعث شدید بیش از 110 نفر از دوستان ما در عراق کشته شوند . بیش از هزار نفر زخمی و مجروح شوند . شما با پول های که می گیرید خونشان را می خورید و شعار میدهید که در عراق بمانند و بیشتر کشته شوند .
اگر شما خانواده داشتید که ندارید ! هیچ موقع نمی امدید این تهمت ها و مارک ها را به کسانی بزنید که زندگی خود را در این فرقه از دست دادند که به اسم مردم به اعتماد ها خیانت کردند.
اقای قدر خواه بی قد قواره تو خودت را این قدر ارزان فروختی ، افغانی که در پاریس استخدام فرقه شده اند 1500 یور می گیرند یعنی بیش از دوبرابر تو پس ببین چقد ر خودت را ارزان فروختی ، چقدر خار و ذلیل هستی که از افعانی ها هم کم ارزش تر هستی

oyanyoldash@yahoo.com

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s