کنوانسیونی که تروریست های سوری بر اعضای اسیردر لیبرتی ارجعیت دارند..

انجمن های کنوانسیون ادعا می کنید هوادارسازمان مجاهدین خلق هستید، افرادی که در کمپ موقت لیبرتی در عراق در میان آتش و خون قرار دارند ،عضوی از سازمان مجاهدین خلق ایران هستند یا خیر؟ اگر آنها از اعضای سازمان مجاهدین هستند چرا در این قطعنامه هیچ بندی یا ماده ای برای نجات آنها قید نشده است ؟ نکند شما ها هم مانند مسعود و مریم رجوی آنها را برای قربانی شدن در عراق حساب کرده اید؟
در تاریخ 19 بهمن 1392 سازمان مجاهدین خلق مدعی شد که اولین کنوانسیون سراسری خود را درپاریس برگزار کرده اند . به ادعای سازمان مجاهدین این کنوانسیون متشکل است بیش از 300 انجمن،در برگیرنده هزاران متخصص و دانشمند و استاد و …..وهمچنین اقلیت های قومی و مذهبی…. نام برده شده است .
سازمان مجاهدین ادعا کرده که این اولین کنوانسیون سراسری است که برگذار می شود. در حالی که این یک دروغ محض است، *اولین کنوانسیون در 12 مهر ماه 1392 در برلین بگذار شد که در سایت کنوانسیون هم قید شده که با 27 عضو بود برگذار شد که همان اعضاء هم زیر علامت سوال هستند و اکثرا هم تک عضوی هستند .
همانطور که همگان دیده اند هر کجا جلسه یا کنفرانسی …. برگذار می شود مستقبلین ومسئولین برگذار کننده در روی سن هستند، برنامه را اعلام و اجرا می کنند . در این عکس به خوبی دیده می شود که مستقبلین و مسئولین اصلی این کنوانسیون چه کسانی هستند!a1

استروان استيونسون،، برنارد كوشنر، پاتريك كندي جان بولتون، مارك گينزبرگ، اميل بليسيگ،
بنا بر ادعا سازمان مجاهدین خلق مریم رجوی به عنوان مهمان ویژه دعوت شده بوده. چرا یک ایرانی در این عکس دیده نمی شود . واقعیتی است که نمی شود انکار کرد ، خود خروس از زیر عبا بیرون زده و پشت میز ایستاده است .
در کنگره یا کنفرانس یا به قول مریم رجوی کنوانسیون همیشه پیام اصلی آن تجمع یا محفل به زبان اصلی برگذار کنندگان نوشته می شود ، پشت سر آنها در روی سن نمایش داده می شود. چرا در اینجا به فارسی نوشته نشده است ؟ به انگلیسی نوشته شده: ( تعهد برای عوض کردن رژیم در ایران) این تعهد چه کسی است ؟ همان سناتور های امریکائی که جدیدامطرح کرده رژیم ایران را باید عوض کینم؟ این چه چیزی را نشان می دهد ؟ چرا گزارش کاملی از این کنوانسیونی که سازمان مجاهدین ادعا دارند نمایندگان بیش از 300 انجمن که در برگیرنده، ده ها هزار دانشمند ، دکتر ، مهندس، …..اقلیت های مذهبی بودند ، گزارشی ندادند .مگر قرار نبوده طبق مفاد کنوانسیون همه انجمنها حداقل گزارشی از خود بدهند ؟ اگر هر انجمنی ادعائی می خواست 5 دقیقه صحبت کند 25 ساعت زمان می برد . چطور این کنوانسیون ادعائی در عرض 3 ساعت بحث کرد .بحث های دستورکار چی بود و به کجا رسید؟ سروته قضیه از کجا شروع شد و چطور تمام شد ؟ هدف و دست آورد های این تجمع چی بود ؟ اگر این کنوانسیون به معنای واقعی از ایرانیان آزاده است چرا روی موضوعات اصلی که سازمان مجاهدین در عراق درگیر است ، بیش از 2000 نفر جانشان در عراق در خطر است اصلا روی این موضوع بحثی نکرده ، راه حلی برای آن در نیاورده اند .مگر آن 2000 نفر اسیر در لیبرتی از اعضاء سازمان مجاهدین نیستند ؟ چرا در نشست بر سر مسله مشگل نزدیک 200 نفری که در البانی به عنوان پناهنده پذیرفته شده اند ، قرار بودبعد از شش ماه پاسپورت انها داده شود . الان بیش از 8 ماه است هیچ کاری برای ان افراد انجام نشده و سرگردان و تعین تکلیف نشده هستند . از همه مهمتر این است که مریم رجوی در سخنرانی که در این کنفرانس انجام داد .هیچ اشاره ای به مسله جابجائی بیش از 2000 نفر در کمپ لیبرتی که قربانی و گوشت دم توپ هستند اشاره نمی کند! مگر مبرم تر از این مسله موضوعی دیگر وجود دارد . چرا مریم رجوی روی این مطلب لب به سخن نگشود ؟ آیا از قربانی کردن این اسیران در عراق سود می برند ؟ اما در همین سخنرانی اش چهار بار به داستان سوریه می پردازد وبعد به عراق و لبنان و مصر . چرا دیگر کشورها برای مریم رجوی مهم است اما اسیران لیبرتی اهمیتی ندارند . در چند جا اشاره شده که این کنوانسیون بیش از یک سال است تشکیل شده . به چه دلیل دروغ می گویند مگر این کنوانسیون در تاریخ 12 مهر 1392 افتتاح نشد که فقط 27 عضو دارد که در سایت رسمی انها اعلام شده است .
چرا این کنوانسیون اسامی انجمن های تشکیل دهنده آن را اعلام نمی کنند در اروپا ، امریکا، کانادا چه تهدیدی انها دارند ؟ واقعیت این است که این انجمن ها ی تک نفره اکثر از مسئولین سازمان مجاهدین هستند . بعضا افرادی هستند که در توی جامعه ایرانی منفور هستند مانند اقایان: علیرضا یعقوبی که سارق است ، منصور قدر خواه در المان خلاف قانونی داشته که فرار کرد به امریکا رفته ، مهرداد هرسینی است که در آتش زدن نفرات در سال ژوئن 2003 دست داشت.از اتش بیاران معرکه بود، در ان مقطع در فرانسه چه کار می کرد؟
چرا اکثر برنامه به زبان انگلیسی بود مگر انجمن های ایرانی نبودند ؟ 7گروگان که در کمپ اشرف گرفته شده یک تن از آنها که کشته شده و سازمان مجاهدین در این رابطه هم اطلاعیه داد که محسن نیکنامی کشته شده ، الان دوباره او را می خواهند وی کجا اسیر است . واقعا خودتان مسله دار نمی شوید از این عمل کرد. اما چند موضوع مهم که در قطعنامه پایانی این کنوانسیون 10 ماده ای که ارائه داده شده است :
انجمن های کنوانسیون ادعا می کنید هوادارسازمان مجاهدین خلق هستید، افرادی که در کمپ موقت لیبرتی در عراق در میان آتش و خون قرار دارند ،عضوی از سازمان مجاهدین خلق ایران هستند یا خیر؟ اگر آنها از اعضای سازمان مجاهدین هستند چرا در این قطعنامه هیچ بندی یا ماده ای برای نجات آنها قید نشده است ؟ نکند شما ها هم مانند مسعود و مریم رجوی آنها را برای قربانی شدن در عراق حساب کرده اید؟ چگونه است که رژیم سوریه و عراق ولبنان برای شما مهم است در ماده 5 قطعنامه به آن اشاره می کنید ، همانطور که خانم رجوی در بحث خود در 4 مورد به ان اشاره داشتند اما در رابطه اعضای اسیر در لیبرتی و نفرات اسیر در البانی هیچ اشاره ای نمی کنید . این قطعنامه شما چه اختلافی با سخنرانی خانم مریم رجوی دارد شما از روی دست وی این قطعنامه را نوشته اید یا وی دیکته کرده شما مکتوب کرده اید .
ماده 4 قطعنامه شما به این شرح است: ( آخوندهادر محاصره بحرانهای داخلی و اقتصادی و تحریمهای بین المللی و در وحشت از قیام عمومی توافقنامه ژنو را پذیرفت و یک قدم ازپروژه های اتمی عقب نشست.ما ضمن هشدار به هرگونه امتیاز دادن به رژیم در مراحل بعدی تاکید میکنیم تنها با یک سیاست قاطع شامل تشدید تحریمها، اجرای قطعنامه های شورای امنیت، اعمال پروتکل الحاقی و بازرسی های سرزده و تعطیلی تمامی سایتهای هسته ای، می توان تروریستهای حاکم بر ایران را از دسترسی به بمب اتمی باز داشت) چه کسانی در این دنیا این حرف را دارند می زنند صهیونیسم ها و لابی های انها . شما و سازمان محبوب شما چه رابطه ای با آنها دارید ؟
ماده 9 ، 10 قطنامه شما در برعلیه اعضای جدا شده و منتقدین سازمان مجاهدین است ،بنا بر اظهارات شما و رهبر سازمان مجاهدین در هر کشور تعداد این اعضاء جدا شده از انگشتان دست هم کمتر است .به چه دلیل تهدید به مرگ می کند و مارک و تهمت می زنید ؟ آیا این ترس از روشنگری و افشا گری این اعضاء قدیمی نیست که پته رهبری این فرقه را برای همگان رو کرده است که به این شکل حکم قتل و کشتار انها را میدهد .لازم است یاد اوری است ، شما دیر امدید در سال 1374 شخص مسعود رجوی این حکم را صادر کرده است و بار ها و بارها هم به انجام ان تاکید کرده است .
اگر در کفش شما ریگی نیست شما اعضای این کنوانسیونی را که ادعا دارید در بر گیرنده دها هزار متخصص و…. را اعلام کنید تا بگویم هر کدام چه کار هستند و چه مسئولیتی در سازمان مجاهدین دارند .
سوال آخر هم این است که شما در این رابطه درست می فرمائید که این کنوانسیون از انجمن ها ی مختلف در سراسر دنیا درست شده است . یک سوال پیش می اید برای تردد از امریکا، کانادا ، استرالیا و…به فرانسه هزینه خیلی زیادی می خواهد این هزینه سر سام اور را کی و از کجا تامین شد هرفرد خودش نمی تواند چنین کاری کند . ماهم در اروپا زندگی می کنیم ؟
a1
استروان استيونسون، رئيس هيأت پارلمان اروپا در رابطه با عراق، برنارد كوشنر، وزير خارجه فرانسه (2007-2010)؛ پاتريك كندي، نماينده كنگره آمريكا (1995-2011)؛ فرانسيس تاونزند، مشاور رئيس جمهور در امور امنيت داخلي و تروريسم (2004-2008)؛جان بولتون، سفير آمريكا در ملل متحد (2005-2006)؛ مارك گينزبرگ، سفير آمريكا در مراكش (1994-1998)؛ و اميل بليسيگ، نماينده سابق مجلس فرانسه سخنراني كردند
harsini
مهرداد هرسینی مسئول وتنها عضو بنیاد توسعه ودمکراسی در خاورمیانه!!
*http ://iran-spring.com/konvent افتتاحیه کنوانسیون

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s