جام زهری که سازمان مجاهدین خلق در سال 2013 نوشید(نوشیدن جام زهر توسط مسعود و مریم رجوی)

مسعود رجوی نمرد و به چشم دید که چگونه وقتی نفرات در خارج مقداری به فضای باز دست پیدا کردند که دیگر ان فشار و ضرب وشتم نبود چگونه نزدیک نصف نفرات از سازمان جدا شدند . به چشم دید علی رغم آن همه بگیر و ببند در اشرف و کمپ ترانزیت لیبرتی در همین سه سال اخیر بیش از 50 نفر از چنگ آنها فرار کردند . از زمان سقوط صدام حسین تاکنون نزدیک 1200 نفر از سازمان مجاهدین فرار کردند
نوشیدن جام زهر توسط مسعود و مریم رجوی
اولین جام زهری که مسعودرجوی مجبور شد بنوشد ، تسلیم شدن به ارتش امریکا ونصب پرچم های سفید بر روی تمام زرهی ها ، تحویل دهی تمامی سلاح ها و تسلیم شدن به توافق نامه ای که ارتش امریکا تنظیم کرد .علت آن هم که مسعود رجوی شخصا فرمان خلع سلاح را صادر کرد نه به خاطر جان اعضاء که در عراق اسیر شده بودند،بلکه به خاطر جان خودش بود و می دانست و می ترسید که با امریکا نمی شود شوخی کرد. اگر تیری به سمت ارتش امریکا شلیک میشد در هر سوراخی بود او را بیرون می کشیدند و به صلابه می کشیدند. بعد از 11 سپتامبر در این رابطه خیلی خوب شیر فهم شده بود. به دروغ در پیامش گفت من به جای تانک ، تانک نشان ها را انتخاب کردم و به جای سلاح تک تک شما را انتخاب کردم. چون سلاح را دوباره می شود بدست آورد اما شما را نمی شود بدست آورد.از این بابت دروغ می گفت که به چشم دید چگونه سنگر های که در دل کوه ها حمرین به عنوان ستاد فرماندهی کل درست کرده بودند تبدیل به تلی از خاک شد، چندین نفراز اعضاء ستادش کشته شدند. مسعود رجوی گفته بود اگر به سمت قراگاه یا یگان های ما یک گلوله شلیک شود نیاز به فرمان نیست و آتش به اختیار به سمت مرز ایران رخنه کنید . حتی شده با دست خالی . اما دیدیم چند ده با قرار گاه اشرف، جلولا،مقر ستاد فرماندهی کل که لانه خودش بودوچندین با ستون های سازمان مورد بمب باران قرار گرفتند. نه تنها دفاعی از خود نکردیم بلکه فرمان داده شد سلاح ها مخفی شود .این عدم پاسخ دادن به بمب باران ها و کشته شدن نزدیک 50 نفر ، آن همه چانه زدن با فرماندهان ارتش امریکا و…..به خاطر حفظ جان اعضا سازمان نبود. تمام این تلاش ها فقط برای حفظ جان خودش بود . نمونه های آن سنگر ضد بمب که 16 متر بتون مسلح ساخته شده بود . نمونه دیگر به کشتن دادن 54 نفر در اشرف که از بالاترین فرماندهان و مسئولین سازمان بودند.
جام زهر دوم
دومین جام زهری که باز شخص مسعود رجوی مجبور شد سر بکشد علی رغم خط نشان کشیدن های فراوانی که دی طی این 10 سال که از مخفیگاهش بیان میکرد و می گفت به هیچ وجه ما خارجه برو نیستیم .در دستگاه تبلیغات داخلی خودش از آن به نام ویروس نام می برد، تلاش می کرد حتی اجازه فکر کردن به خارجه را هم به کسی ندهد هرکس بخواهد روی این موضوع فکر کند یا حتی به ذهنش بزند خائن است. به انقلاب و خون شهدا خیانت کرده است .( اما معلوم نیست چرا وقتی که مریم رجوی به همراه حدود 500 نفر که 3ماه قبل از جنگ عراق را ترک کرده بودند یا به عبارت دقیق تر از ترس مرگ از عراق فرار کردند خیانت نبود) اما مجبور شد یعنی به وی تحمیل کردند و برای بار دوم زهر را به حلقوم وی ریختن و سر تسلیم فرود اورد. پذیرفت که نفرات به خارج از عراق بروند که نزدیک 200 نفر به کشور البانی و 100نفر به کشور المان رفتند . مسعود رجوی نمرد و به چشم دید که چگونه وقتی نفرات در خارج مقداری به فضای باز دست پیدا کردند که دیگر ان فشار و ضرب وشتم نبود چگونه نزدیک نصف نفرات از سازمان جدا شدند . به چشم دید علی رغم آن همه بگیر و ببند در اشرف و کمپ ترانزیت لیبرتی در همین سه سال اخیر بیش از 50 نفر از چنگ آنها فرار کردند . از زمان سقوط صدام حسین تاکنون نزدیک 1200 نفر از سازمان مجاهدین فرار کردند دستگاه سوراخ شده یعنی دیگر توان جمع و جور کردن آنرا ندارد

ادامه فرار نفرات از لیبرتی نشان میدهد که تبلیغات رجوی در درون سازمان که تلاش میکرده ، میکند که اینطور وانمود کند که هر کس فرار میکند ، از کمپ بیرون میرود به دامن رژیم میرود کارآیی نداشته و کسی آنرا باور نمیکند. وگرنه کسی به این راحتی فرار نمیکرد، بخصوص در رده های بالا اگر چه وقتی میگوییم رده بالا الان همه کسانی که در کمپ هستند حداقل 10 سال است آنجا هستند یعنی رده پایین نداریم.
نوشیدن جام زهر سوم توسط مسعود رجوی
موضوع محو شدن کمپ اشرف آنهم به خار ترین شکل ممکن که 53 تن از بالاترین کادرها و سران سازمان مجاهدین قربانی نقشه های شوم رجوی شدند، مکانی که برای سازمان مجاهدین از هر بابت با ارزش تر بود ، حاضر بودند هر 3000 نفر را به کشتن بدهند اما کمپ اشرف را از دست ندهند. زمانی که وزیر خارجه امریکا از طریق سناتور پادریک کندی با مریم رجوی معامله کرد به ازاء در آمدن از لیست سیاه تروریستی ، سازمان مجاهدین باید کمپ اشرف را تخلیه کند و مریم رجوی هم پذیرفت . درواقع سر کشیدن جام زهر بود که سازمان مجاهدین اول در بوق وکرنا کرد که پیروزی بزرگی بدست آوردیم ، جشن و پایکوبی به راه انداختن . جالب است در همان زمان که سازمان مجاهدین در پاریس خود را آماده جشن می کرد . مجید شهبازی از مسئولین مجاهدین در تماسی با خانم دکتر بهیه جیلانی فعال حقوق بشر در پاریس به وی چنین می گوید .( مجاهدین خودشون را دارند آماده جشن می کنند.) در جواب خانم جیلانی می گوید ( باید عزا داری کنید ، نه تنها از خونتون بیرونتون کردن ، شرفتون را هم گرفتند. باید گریه کنید بجای شادی کردن ، از لیست بیرون آمدن همانه و در به در شدن همانا) در واقع در بدری سازمان مجاهدین از آن زمان شروع شد . در پیامی که به نام مسعود رجوی خوانده شد برای جلو گیری از این متلاشی شدن نام آن را درست کردن هزار اشرف گذاشتن که به این شیوه هزار قطعه شدن اشرف را تشکیل دادن که به این شکل شکست و نوشیدن جام زهر را توجیح کنند.
قابل توجه است که تمام این سه بار جام زهر های که به حلقوم مسعود رجوی ریخته شده مصادف بوده با : ناموس مجاهدخلق ، شرف مجاهد خلق سلاح ایدئولوژیک … هویت سازمان مجاهدین بوده است . می بینیم که چگونه وقتی جام زهر عمل می کند ، ایدئولوژیک ، هویت ، ناموس، شرف مجاهد خلق محو و نابود می شود .
لینک مصاحبه با تلویزون مردم :

لینک به قسمت های قبلی :
https://mohamadkarami.wordpress.com/2013/12/29
https://mohamadkarami.wordpress.com/2013/12/31
https://mohamadkarami.wordpress.com/2014/01/03
https://mohamadkarami.wordpress.com/2014/01/05

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s