جام زهری که سازمان مجاهدین خلق در سال 2013 نوشید ( قسمت سوم )

ضربه اول سپتامبر یعنی کشتار اشرف تمام خوابهای پنبه دانی رجوی را بر هم زد به این ترتیب که بر خلاف دفعات قبل حتی دیگر صحبت از شهدای این کشتار نمیکند و حتی سوال نمیکنند که آیا دفن شده اند یا نه که این نشان میدهد اوضاع در داخل کمپ خیلی خراب است و نارضایتی رو به افرانش است کسانی که اخیرا بیرون آمده اند همین را گواهی میدهند.
اهداف ودست آورد های اعتصاب غذا سازمان مجاهدین در لیبرتی و پنج کشور
108 روز اعضاء و هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران به فرمان مریم رجوی وارد یک چرخه اعتصاب غذا شدند.این چرخه اعتصاب به صورت چرخشی در لیبرتی یا در هر نطقه دیگر با برنامه ریزی اجرا می شد که در هر نوبت تعدادی را وارد این چرخه می کردند چند روز بعد عوض می کردند و تعدادی را واردمی کردند که قرار بود مانند برنامه اعتراضی که بیش از 900 روز در مقابل درفتر سازمان ملل در ژنو جمع شده بودند ادامه پیدا کند که که به قول خود وفا نکردند.
اهداف این اعتصاب غذا :
رهبری سازمان مجاهدین پس از شکست ایدوئولوژی در کمپ اشرف از راه اندازی این اعتصاب غذا دو هدف را دنبال می کرد .
الف – هدف بیرونی : پس ازآن شکست برای انحراف دادن اذهان از روی مسله سازمان ،از این شگرد استفاده کرد تا راه هرگونه سوالی بسته شود . خود را در مجامع عمومی مطرح کند ، چونکه زمان زیادی بود دیگرسازمان مجاهدین خلق در هیچ کجا مطرح نبودند. که در همین رابطه 6 خواسته مطرح کردند به شرح زیر است : 1 – آزادی هفت نفر گروگان 2- استقرار نیروهای کلاه آبی سازمان ملل به صورت 24 ساعته در لیبرتی 3 – الزامات حفاظتی مانند 17500 تی وال ، کلاه خود ، جلیقه ضد گلوله برای افراد لیبرتی 4 – حق ما لکیت سازمان بر اموال منقول و غیر منقول و اجازه فروش آن زیر نظر نماینده قانونی سازمان مجاهدین خلق ایران سناتور تورسیلی ( سناتور امریکائی)5 – اعلام پناهندگی کلیه پناه جویان در لیبرتی 6- انجام یک تحقیقات مستقل در باره قتل عام اشرف در یک زمان بندی محدود . دولت آمريكا و خانم اشتون بايد اين موضوع را به دادگاه لاهه ارجاع دهند.
هدف درون تشکیلات : درست کردن فضائ که کسی نتواند سوال یا مسائلی در رابطه موضوع تخلیه اشرف آن هم با دادن 53 کشته ، یعنی شکست ایدئولوژیک بیان کنند . به نوعی درست کردن فضای خفقان تا این پروسه را پشت سر بگذارند.
دست آورده های : دست آورد سیاسی و بین المللی که سازمان مجاهدین دنبال آن بود ، هیچ دست آوردی نداشت و تبدیل به تف سربالا شد. که بارها مریم رجوی اه و فغان سر داد که چرا امریکا وسازمان ملل و اروپا توجهی نمی کنند و سکوت اختیار کرده اند . در مدت 108 روزی که اعتصاب غذا به اصطلاح برپا کرده بودند مریم رجوی 12 کنفرانس در کشورهای مختلف برگذار کرد.در خیلی از سخنرانی هایش در این کنفراس ها در طی این مدت اذعان می کند که هیچ یک از دولت مردان امریکائی و اروپائی و مسئولین سازمان ملل توجهی به خواسته های سازمان مجاهدین نکرده و بشدت شکوه و شکایت می کند
مریم رجوی در 9 مهر 1392 ( 30سپتامبر14) در مجمع پارلمانی شورای اروپا درباره گروگانهای اشرفی و جنايت عليه بشريت در اشرف گفت، (….تماشا کردن و سکوت پيشه کردن، تأييد جنايت و تن دادن به اراده يک فاشيسم دينی خونريز است….)
در سخنرانی 13 آذر 132خود در سنای بلژیک میگوید:( . . . ایالات متحده و سازمان ملل سکوت کرده اند. آمریکا و ملل متحد به قول خود در مورد کمپ لیبرتی عمل نکردند . . . از دولت بلژیک می خواهم در سطح اتحادیه اروپا رهبری یک ابتکار مؤثر برای واداشتن دولت عراق به آزادی ۷ گروگان عضو مقاومت و تأمین امنیت لیبرتی انجام دهد ).
همینطوردر پارلمان اروپا نیز گفت: ( . . . مجاهدان لیبرتی و ایرانیان در ۸ کشور جهان به اعتصاب غذا دست زدند تا وجدان جامعه جهانی را در مقابل این بی عدالتی بزرگ به حرکت در آورند ولی آمریکا و ملل متحد در این باره سکوت کرده اند)
مریم رجوی همچنین در کنفرانس پاریس در 16 آذر1392 نیز میگوید: ( . . . ما قبل و بعد از این فاجعه، صدها بار ایالات متحده، اتحادیه اروپا و نهادهای ملل متحد را فراخواندیم که دست به اقدامی بزنند. اما هیچ اقدامی انجام نشد)
دست آورد تشکیلاتی سازمان مجاهدین خلق از این اعتصاب غذا : پشت سر نهادن جام زهر های که نوشیده بود که عبارت است : جام زهر خروج از عراق که رجوی گفته بود به هیچ وجه از عراق خارج نخواهد شد و هرکس بخواهد در این رابطه فکر کند و به ذهنش بزند خائن و مزدور است .جام زهر دوم شکست ایدئولوژیک تخلیه اشرف رجوی سالیان بود اعلام می کرد که اشرف ناموس و شرف و همه چیز سازمان مجاهدین است . اشرف به ایستد جهان خواهد ایستاد ……
دست اورد دیگر،ضربه اول سپتامبر یعنی کشتار اشرف تمام خوابهای پنبه دانی رجوی را بر هم زد به این ترتیب که بر خلاف دفعات قبل حتی دیگر صحبت از شهدای این کشتار نمیکند و حتی سوال نمیکنند که آیا دفن شده اند یا نه که این نشان میدهد اوضاع در داخل کمپ خیلی خراب است و نارضایتی رو به افرانش است کسانی که اخیرا بیرون آمده اند همین را گواهی میدهند.
ساعاتی بعد از پیام مریم در حمایت از زندانیان در ایران،که سازمان مجاهدین در اطلاعیه های مختلف امار آن را تا 3000 نفر رساند. در حالی که فقط شش نفر بودند که اعتصاب کرده بودند که کماکان اعتصابان آن شش نفر ادامه دارد. خبر اعتصاب غذا در لیبرتی از جوش و خروش افتاد و از این نقطه شاهد بودیم که سایتهای سازمان مجاهدین خبری از لیبرتی انتشار نمی دهند و نهایتاً انتشار خبر به صفر رسید. مریم رجوی می خواست با برجسته کردن خبر جعلی اعتصاب سراسری زندانیان در ایران، به مرور مبحث داخلی خود را از روی میز بردارد و به صورت آبرومندانه ای از آن گذار کند. که با افشاگری های که انجام شد تیر به هدف نخورد .خیلی واضح بود که مریم رجوی به هرجائی چنگ می زند که بتواند از این بن بست خارج شود که دست به دامان خوان گارسه وکیل اسپانیای شدند ان هم با هزینه ای گزاف که بخواهد داستان 3 سال قبل را دوباره تکرار کند در*19 دی 1389 این اطلاعیه و حکم صادر شده بود آن هم فقط بر علیه فالح فیاض بوده است . د ادگاه اسپانیا چنین قدرتی یا قانونی ندارد که بخواهد بر علیه دولت یک کشور حکم صادر کند.در همان سال 1389 سازمان مجاهدین 119 بار با نام حامیان مختلف روی ان تبلیغ کردند که عکس های ان ضمیمه است .
پیروزی !!
اعلام پیروزی مریم رجوی با اعلام قصد آغاز تحقیق توسط دادگاه اسپانیا در مورد دست داشتن فقط مشاور امنیتی دولت عراق در کشتارهای اشرف بعد از طرح شکایت ! علیه کل دولت و ارتش و پلیس عراق!! تماما به فراموشی سپرده شد
درصد و هشتمین روزاعتصاب غذا اطلاعیه مطبوعاتی وکیل سازمان مجاهدین در اسپانیا اعلام می کند که آغاز تحقیق برای شکایت از مشاور امنیتی دولت عراق شد بود
به عوامفریبی همیشگی فرقۀ رجوی نگاه کنید: اطلاعیۀ مطبوعاتی وکیل به جای مدرک اعلام آغاز تحقیق توسط دادگاه اسپانیا!!
اگر حکم دادگاه مبنی بر آغاز تحقیق وجود دارد چرا وکیل در اطلاعیۀ مطبوعاتی اش آن را منتشر نکرده؟!! و اصلا چرا اطلاعیۀ وکیل؟ کو حکم دادگاه؟!!
روشن است که برای پایان دادن به بن بست رهبری مفلوک فرقه در رابطه با اعتصاب غذا مریم قجر دست به دامان خوان گارسه وکیل اسپانیائی شدند آن هم با خرج چند صد هزار یورو.
دروغ های مریم رجوی : مریم رجوی در ژنو گفت که من از آنها خواستم به اعتصابشان پایان بدهند ولی قبول نمی کنند!! پس چی شد این بار قبول کردند ؟ معلوم شد که دستور شروع و اعلام پایان دست خودتان است و اینگونه باید رسمی و علنی اعلام شود؟!! همگان می دانند درون سازمان مجاهدین هر کاری با دستور و فرمان از بالا است ، هیچ فردی اجازه ندارد کاری غیر تشکیلاتی انجام دهد .
در ثانی : دادگاه اسپانیا می خواهد تحقیق در مورد فقط یک شخص درجه چندم در دولت عراق را آغاز کند که اگر این تحقیق که سه سال بعد از بازشدن پرونده یعنی طرح شکایت در علیه کل دولت و ارتش و پلیس عراق!! تازه می خواهد آغاز بشود و اگرآغاز شود تا به نتیجه رسیدنش چند دور دولت عراق تغییر می کند و شاید دولتهای دیگری هم عوض شوند بعد هم چند سال طول می کشد که دادگاه شروع شود (طبق استاندارهای شناخته شده حقوق جزا، در غالب کشورهای جهان حق تجدید نظر و استیناف وجود دارد و رسیدگی فرجامی هم در قوانین پیش‌بینی شده‌است. یعنی مراحل تحقیقات، درخواست مجازات، رسیدگی نخستین، رسیدگی پژوهشی و احتمالاً رسیدگی فرجامی (در دیوان عالی کشور) لازم است تا امکان قطعیت یک حکم فراهم شود. بگذریم که چنین احکامی قبل از ابلاغ به متهم، عنوان قطعیت ندارد.)
چرا سازمان مجاهدین خلق نفر 53 را اعلام نمی کند
لازم است اشاره کنم که کمیته تحقیق اشرف یک جسد سوخته را هم اعلام کرد که در جریان کشتاراشرف بوده است . اما سازمان مجاهدین از اعلام نام این نفر تابه حال خود داری کرده است . هویت این را مشخص نکرده اند در حالی که 102 نفری که انجا بودند مشخص بود چه کسانی بودند اما بعد از گذشت بیش از 3 ماه کماکان سکوت کرده اند .
خبر مهم دیگری که وجود دارد این است که دولت عراق اعلام کرده که در جستجوی اشرف یک جسد دیگر که متعلق به محسن نیکنامی ( محمد راتبی ) را پیدا کرده که جز کشته شدگان می باشد . سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه طی اطلاعیه ای ادعا کرد این کار دولت عراق بوده است .اما در کمتراز 24 ساعت این اطلاعیه را از سایت های اصلی سازمان مجاهدین حذف گردیده چرا؟ (**عکس محسن با اطلاعیه سازمان) بعد از یک روز در سایت های جانبی خودمجدد انعکاس دادند.
لینگ به مصاحبه با تلویزون مردم تی وی :

محمد کرمی oyanyoldash@yahoo.com

قتل عام و اعدام جمعي در اشرف – شماره 107 **
اذعان يك مقام عراقي به كشتن يكي از گروگانها و حضور آنها در عراق.
خبرگزاري رسمي رژيم ملايان ( ايرنا ) در روز چهارشنبه 4دي (25دسامبر) از بغداد به نقل از «يک مقام آگاه» عراقي گزارش كرد پيكر «نيكنام» (محمد راتبي) يكي از 7 گروگان كه در روز اول سپتامبر در اشرف ربوده شد، در بغداد و در اختيار دولت عراق در شمار ساير قربانيان قرار دارد. مقام مزبور «نيكنام» را استراتژيست مجاهدين توصيف كرد.
اين يك اذعان آشكار از سوي حكومت عراق به اين حقيقت است كه گروگانها در عراق و در معرض شكنجه و قتل قرار دارند. پيش از اين مقاومت ايران در اطلاعيه هاي متعدد با جزييات اعلام كرده بود گروگانها در عراق و توسط نيروهاي تحت امر مالكي نگهداري مي‌شوند.
اين در حاليست كه يك مقام ارشد وزارتخارجه آمريكا در جلسه استماع در زير كميته خاورميانه كميته خارجي كنگره در روز 22 آبان (13 نوامبر) اعلام كرد «ما نمي‌توانيم دقيقاً مشخص كنيم كه اين افراد كجا هستند… اين 7 نفر در عراق نيستند».
در همين رابطه فارين پاليسي در روز 26 آذر (17 دسامبر) نوشت: «مقامات اطلاعاتي آمريكايي معتقدند… تكاوران و نيروهاي مزدور ايران در عراق 7 تن از اعضاي اين سازمان را ربوده و آنها را به ايران باز گردانده اند. پس از حمله اين افراد مفقود شده هرگز ديده نشده اند و از آنان هيچ خبري در دست نيست». فارين پاليسي كه مطالبش را از سه مقام اطلاعاتي نقل مي‌كرد با تأكيد بر اينكه «سربازان عراقي سد راه آنچه در كمپ اتفاق افتاد، نشدند» خاطر نشان كرد مقامات اطلاعاتي «مي گويند افراد مفقود شده پس از باز گردانده شدن به ايران ممكن است براي بازجويي در زندانهاي مخفي نگهداري شوند و يا پس از مدت كوتاهي اعدام شده باشند».
اذعان امروز مقام عراقي به كشتن يكي از گروگانها دليل انكار ناپذيري بر حضور آنها در عراق است. به خاطر حفظ جان ساير گروگانها اكنون بسيار ضروري و حياتي است كه دولت آمريكا و سازمانهاي اطلاعاتي آن با شفافيت كامل همه اطلاعات و يافته هاي خود را در مورد گروگانها و حمله به اشرف را ارائه نموده و اجازه ندهند مانند مواردي از قبيل حمله تروريستي به نمايندگي آمريكا در بنغازي حقيقت فداي ملاحظات سياسي شود .
مقاومت ايران بار ديگر بر ضرورت يك تحقيقات مستقل و همه جانبه از سوي ملل متحد و معرفي مسئولان جنايت عليه بشريت و احاله آنها به دادگاه بين المللي جنايي تأكيد مي‌كند.
كارت اين شهيد به عنوان يك شخص حفاظت شده، كه از سوي دولت آمريكا صادر شده ، ضميمه است.

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران
4دي 1392(25دسامبر2013)

منابع:
1- سی و سومين روز اعتصاب غذای مجاهدين در زندان ليبرتی در اعتراض به قتل عام اشرف
http://www.mojahedin.org/pages/imgReports.aspx?imgId=8676

2- قتل عام و اعدام جمعی در اشرف- شماره 71 / پنجمين هفته اعتصاب غذای مجاهدان ليبرتی و ايرانيان در ۵ کشور جهان
http://www.mojahedin.org/news/125936

3- اطلاعيه شماره 58، اعتصاب غذا در كمپ ليبرتي، شهرهاي برلين، لندن، ژنو، اتاوا وارد چهارمين هفته مي‌شود- فراخوان به آمريكا و ملل متحد براي آزادي فوري هفت گروگان اشرفي
http://www.hambastegimeli.com/index.php?option=com_content&view=article&id=44383:58&catid=10&Itemid=320

4- سخنرانی مریم رجوی در جلسه بزرگ و بین المللی در ژنو
http://www.maryam-rajavi.com/index.php?option=com_content&view=article&id=960:2013-09-21-15-26-42&catid=9:2009-08-04-19-10-46&Itemid=55
http://www.hambastegimeli.com/index.php?option=com_content&view=article&id=40944:6-7-88&catid=143&Itemid=315 حکم دادگاه اسپانیا در سال 1389

http://www.iranncr.org/index.php?option=com_content&view=article&id=2399:107&catid=38&Itemid=قتل عام واعدام جمعی در اشرف اطلاعیه 107101

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s