جام زهری که سازمان مجاهدین خلق در سال 2013 نوشید

هیچ کدام از نفرات نمی دانستند که چی امضا کردند، با ارتش و پلیس عراق دیگر شدند و به انها حمله کردند . دخالت در ناآرامی های عراق ، اموزش دادن به نفرات عراقی که در کار های تروریستی شرکت می کردند حمایت مالی به تروریست ها و ده ها مورد دیگر وجود دارد که سازمان مجاهدین در امورات داخلی عراق دخالت داشتند ….

جمع بندی کلی ازشرایط سازمان مجاهدین خلق ایران در سال 2013 که در برنامه تلویزونی جعمه 27 دستامبر به خدمت شنوندگان رساندم که در طی سلسه مقالاتی به نام جام زهری که سازمان مجاهدین خلق در سال 2013 نوشید از گفتاری به نوشتاری تبدیل می کنم .
قبل از هر چیز فرا رسیدن سال جدید را به تمامی دوستان و هموطنان مسیحی در هر کجا که هستند تبریک عر ض می کنم و بهترین ها را در سال جدید برای آنها ارزو می کنم .
متاسفانه شب گذشته برای چهارمین بار کمپ ترانزیت لیبرتی مورد تهاجم موشکی قرار گرفت که سه تن از دوستان عزیزمان در گذشتند. این عمل جنایتکارانه از جانب هر گروه وسازمان و دولتی باشد محکوم است. انجمن فریاد آزادی و کانون اوا این حمله جنایت کارانه را بشدت محکوم می کنند.
بخش اول پاسخ به سوالات هموطنانی است که برای ما ارسال کرده اند .
سوال اول: معمولا دکتر ها درشرایط اورژانس و بحرانی باید در بیمارستان ها و اتاق های اورژانس باشند .در فیلمی که مجاهدین از محل بیمارستان پخش می کنند ، امدادگر ها و مجروحین همه کشته شده اند . بعد که شرایط عادی میشود دکتر وحید بالای سر اجساد نشان داده می شود ، در آن شرایط وی چرا در بیمارستان حضورنداشته و کجا بوده ؟ جواب: این یک سوال واقعی است که مسئولین وسران سازمان باید جواب بدهند که تنها دکتر انجا کجا رفته بوده و نزد کی بوده.سابقا وی دکتر شخصی رجوی بود و در حوالی او می چرخید. الان باید سران سازمان جواب بدهند که خون کی رنگین تر از خون این نفرات بودکه کشته شدند . باید درهمان جائی بوده باشد که تازگی ها این فیلم ها رو شده ، وی هم انجا بوده است و این نظر فردی من است . سوال دوم : این قراردادی که سازمان می گوید که بین نفرات سازمان و دولت یا ارتش امریکا امضا شده و بسته شده چی است ؟ جواب: این قرار دادی است که بین ارتش امریکا و تک تک نفرات سازمان مجاهدین خلق در عراق امضا شده است که نامه اول با امضا سرگرد ژنرال میلر فرمانده نیروهای اتلاف در سال 2004 می باشد که مضمون نامه به شرح زیر است :* ( نامه برای تک تک نفرات در قرارگاه اشرف است ،ازاینکه شما ها به عنوان افراد حفاظت شده تحت کنوانسیون چهار ژنو شناخته شده اید تبریک عرض می کنم .این تصمیم تسریع می کند تلاش های سازمان های بین الملیی که مطابق با حقوق بین المللی می خواهند به شما کمک کنند.شما نامه ای را امضا کرده اید که خشونت و تروریسم را رد می کند . این پیام قوی و اولین گام قدرتمندی است که برداشته شده که وضع نهائی خواهد رسید . ما در تلاش هستیم برای رسیدن به اینده ای روش و صلح امیز برای ساکنین اشرف.ما همچنین به دنبال بهترین راه حل ها هستیم برای شما و سیایش می کنیم صبر وبردباری و همکاری شما در این راه طولانی.) سپس توافقنامه ای است که تک تک افراد پس از مطالعه می بایست امضا می کردند. اما درسازمان مجاهدین در کمپ اشرف این نامه را برای کسی ترجمه نکردند و هیچ کس نمی دانست که چی را دارد امضا می کند . برای امضا کردن ان یک دقیقه وقت بود که نفر اسم خودش را می نوشت و تحویل میداد به مسئولش . تا الان هیچ کدام از افرادی که در عراق هستند نمیدانند که برگه ای که امضا کردند و چه قوانینی را باید رعایت کنند و ملزم باشند . متن توافق نامه مابین ارتش امریکا و تک تک نفرات سازمان در عراق به شرح زیر است
(** توافقنامه برای افراد سازمان مجاهدین خلق ایران
به شما آزادی از کنترل و بازداشت در ازای قول تان مبنی بر برآورده کردن شرایط مشخص ارائه می شود .در ازای قول هایتان ، شما در اولین فرصت منطقی عملی از کنترل و بازداشت نیروهای چند ملیتی –عراق آزاد میشوید.
لطفا توافقنامه زیر راب بخوانید . اگر با رعایت این شروط موافق هستید پائین صفحه را امضا کنید.
توافقنامه
من…………..آگاهانه،مشتاقانهو داوطلبانه وارد این توافقنامه با نیروهای چند ملیتی –عراق می شوم.من باموارد زیر موافقم :
الف:شرکت در تروریسم و یا حمات از آن را رد می کنم.
ب: کلیه تجهیزات و تسلیحات نظامی تحت کنترل و مسئولیت ام را تحویل داده ام.
ج:خشونت را رد کرده وبصورت غیر قانونی اسلحه برنداشته و در هیچ عمل خصمانه ای دخالت نمی کنم .از قوانین عراق و احکام مربوطه ی سازمان ملل متحد مادام که در این کشور اقامت دارم اطاعت می کنم .
متوجه هستم هنگامی که گزینه های با دوام در دسترس باشد من آزاد خواهم بود این کشور را ترک کرده وبه میهنم باز گردم .
متوجه هستم که تعدادی از این گزینه ها شامل ذیل هستند:بازگشت به میهنم ، پذیرش در یک کشورثالث، تقاضا از وزارت مهاجرت برای تمدید اقامت در عراق یا تقاضا از سازمان های بین المللی از قبیل کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد.
موافقت می کنم مادامی که این گزینه ها دنبال می شوند با نیروهای چند ملیتی –عراق همکاری کنم . موافقت می کنمکه همچنان در کمپ اشرف در بازداشت نیروهای چند ملیتی –عراق تا زمانی که این گزینه ها تکمیل شوند بمانم،اگر هریک از شروط این توافقنامه را نقض کنم تحت تعقیب یا توقیف و مجازات های اجرایئ قرار بگیرم. من قول میدهم با دقت مطابق این توافقنامه عمل کنم .)
هیچ کدام از نفرات نمی دانستند که چی امضا کردند، با ارتش و پلیس عراق دیگر شدند و به انها حمله کردند . دخالت در ناآرامی های عراق ، اموزش دادن به نفرات عراقی که در کار های تروریستی شرکت می کردند حمایت مالی به تروریست ها و ده ها مورد دیگر وجود دارد که سازمان مجاهدین در امورات داخلی عراق دخالت داشتند و دارند. البته به لحاظ حقوقی دقیقتر باید به این توافقنامه نگاه کرد و برسی کرد هیچ موردی از این توافقنامه نبوده که سازمان مجاهدین رعایت کرده باشد. سوال سوم: در سال 1364 که مریم رجوی با مسعود رجوی ازدواج کرد یکی از دلائلی که در نشریات ان زمان می نوشتند به دلیل اینکه مجبور هستند در یک محل کار کنند و کنتاکت های مختلفی دارند و به خاطر رابطه تنگاتنگ که داشتند و این دو با هم نامحرم بودند ازدواج کردند. سوال این است الان که مریم رجوی با اکثر این سناتورها یا نماینده های امریکائی و اروپائی که رابطه تنگاتنگ کاری دارد ایا به عقد آنها هم در امده است ؟ چون آنهاهم نامحرم هستند ؟ جواب: این یک کلاه شرعی بود که مسعود رجوی سر مذهبی جماعت گذاشت ،اگر مسائل شرعی و اسلامی که یک زن مسلمان باید رعایت کند چطور است که در سال 2004 شهردار اور وقتی که مریم رجوی از زندان ازاد شده بود و می خواست بالای سن برود دست به کمرش گذاشته بودو هدایت می کرد که بالای سن برود ، اگر به موارد شرعی اعتقاد داشتند نباید بدن برهنه زن مسلمان را نامحرم ببیند چرا خانم مریم رجوی با پای برهنه در انظار ظاهر می شود چرا با نامحرم ها دست می دهد .در یک کلام بگویم در این مراسم ازدواج مریم قجر عضدانلوبا مسعود رجوی هیچ مورد شرعی و عرفی رعایت نشد که این قصه سر درازی دارد .
دیدن فیلم مصاحبه با تلویزون مردم تی وی به صورت کامل :

*img012
**img011
ادامه دارد

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s