خط برخورد جدید سازمان مجاهدین خلق با مخالفین

پس از ضربات سیاسی و تشکیلاتی که از جانب اعضای جدا شده ومنتقدین بر سازمان مجاهدین خلق بخصوص طی ماه های اخیر و بطور خاص از مقطع کناره گیری دکتر کریم قصیم، محمدرضا روحانی و روشنگریهای هادی افشار (سعید جمالی )، ایرج مصداقی وارد شده است، رهبری این سازمان درنشستی با مسئولیت مریم رجوی ( مریم قجر عضدانلو) به نقد و عملکرد ضربات و آسیب های سیاسی و خطی که خورده اند پرداخت. در جمعبندی نهایی این نشست، نکات زیر به عنوان خط کاری و مقابله با اعضای جدا شده وکسانی که به لحاظ سیاسی مخالف سازمان مجاهدین خلق هستند تصمیم گیری شده است…
بنابر اخبار دریافتی از درون تشکیلات سازمان مجاهدین در فرانسه ، پس از ضربات سیاسی و تشکیلاتی که از جانب اعضای جدا شده ومنتقدین بر سازمان مجاهدین خلق بخصوص طی ماه های اخیر و بطور خاص از مقطع کناره گیری دکتر کریم قصیم، محمدرضا روحانی و روشنگریهای هادی افشار (سعید جمالی )، ایرج مصداقی وارد شده است، رهبری این سازمان درنشستی با مسئولیت مریم رجوی ( مریم قجر عضدانلو) به نقد و عملکرد ضربات و آسیب های سیاسی و خطی که خورده اند پرداخت. در جمعبندی نهایی این نشست، نکات زیر به عنوان خط کاری و مقابله با اعضای جدا شده وکسانی که به لحاظ سیاسی مخالف سازمان مجاهدین خلق هستند تصمیم گیری شده است:
– فضا سازی و آلوده کردن محیطی که اعضای جدا شده مخالفین در آن زندگی می کنند و در مرحله بعدی جمع آوری مضا برعلیه آن افراد .
– ارسال طومارهای امضاء شده به شهرداری ها و شوراهای محل و معرفی افراد مخالف خود بعنوان تروریست و کسانی که با ایران ارتباط و همکاری دارند.
– خط دهی فرقه به لابی خارجی در پارلمانها مبنی بر تهیه گزارش علیه نفرات مخالف سازمان مجاهدین خلق و ارسال آن به وزارت خارجه کشور مربوطه .به عنوان عناصر نامطلوب .
– ملاقات عناصر فرقه با کانالهای قضایی، پلیس ،پارلمانترها،لابی ها ارائه اطلاعات علیه افراد.
اقدام سازمان مجاهدین به شرح محورهای فوق برای مقابله با کلیه افراد جداشده فعال و غیر فعال و ایرانیانی است که به لحاظ سیاسی مخالف سازمان مجاهدین هستند و موضع گیری های علنی علیه آن می کنند .

نمونه آن همان کاری است که امرالله ابراهیمی از مواجب بگیران سازمان مدتی است با لابی های سازمان مجاهدین درمجلس هلند دارد. سازمان در هلند از طریق امرالله ابراهیمی در دنیای مجازی به شدت دارد بر علیه مخالفین سازمان مجاهدین فعالیت می کند و آنها را عناصر نامطلوب معرفی می کند اما بجز هواداران سازمان در دنیای مجازی کسی اهمیتی بر وی نمی گذارد
oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s