آیا سازمان مجاهدین خلق خشونت و تهدید وترور را کنار نهاده است ؟

این آموزش ها حتی در کمپ های پناهندگی البانی هم ادامه می دهد .سازمان مجاهدین با شکل الک در آوردن در البانی به تعداد معدودی از اعضاء مطمعن خود اجازه داده که در دینای مجازی برای پیش بردن خط وخطوط خود فعالیت کنند . این یک نمونه ای برخوردی است
سازمان مجاهدین خلق علیرغم اینکه از لیست تروریسیتی بیرون آمده است اما آموزش های تروریستی را به اعضایش کماکان ادامه میدهد. این آموزش ها حتی در کمپ های پناهندگی البانی هم ادامه می دهد .سازمان مجاهدین با شکل الک در آوردن در البانی به تعداد معدودی از اعضاء مطمعن خود اجازه داده که در دینای مجازی برای پیش بردن خط وخطوط خود فعالیت کنند . این یک نمونه ای برخوردی است از آموزش های که در پایگاه هزاران اشرف که برپا کرده اند ، بدون شرح و تفصیل انتشار می دهم .
hamid ghanbary

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

2 پاسخ به “آیا سازمان مجاهدین خلق خشونت و تهدید وترور را کنار نهاده است ؟

  1. مشگل دار و دسته مجاهد فقط خشونت و ترور نيست, حرفهاى اون جوجه را بخوانيد هم سلاح سنگين بلده و هم اينکه خدمت همه برسه. مشگل رهبران اين دار و دسته در خدمت بيگانه بودن براى تحميل خود بر مردم با استفاده از هر سلاح و امکانى. آيا حاضر شدند که ادعاى مالکيت شيوخ عرب بر جزاير سه گانه ايرانى را محکوم کنند? همکارى با خمينى و تکرار امام امام, وقتى خمينى گفت نه فرار و ناگهان امامشان شد جنايتکار. مريم ارتقا ايديولوژيک يافت بر شوهرش حرام وبر رهبر حلال و جايزه? ناديده رفتن حق انتخاب مردم وشد رييس جمهور مردم. ممانند آخوند ها دزدى و غارت اموال ديگران ولى انتخاب نامى ديگر بنام غنيمت , مزدورى جنايتکار صدام شد جوار خاک ميهن. ترک اسلام مستوجب مرگ است, ترک دار و دسته عواقب وخيم و خيل تعفنات بيشتر اين دارو دسته که نامى ديگر بجز مزدور بر آنان نمى توان گزارد….

  2. مشگل دار و دسته مجاهد فقط خشونت و ترور نيست, حرفهاى اون جوجه را بخوانيد هم سلاح سنگين بلده و هم اينکه خدمت همه برسه. مشگل رهبران اين دار و دسته در خدمت بيگانه بودن براى تحميل خود بر مردم با استفاده از هر سلاح و امکانى. آيا حاضر شدند که ادعاى مالکيت شيوخ عرب بر جزاير سه گانه ايرانى را محکوم کنند? همکارى با خمينى و تکرار امام امام, وقتى خمينى گفت نه, فرار و ناگهان امامشان شد جنايتکار. مريم شان ناگهان ارتقا ايديولوژيک يافت بر شوهرش حرام وبر رهبر حلال و جايزه? ناديده رفتن حق انتخاب مردم و شد رييس جمهور مردم. ممانند آخوند ها دزدى و غارت اموال ديگران ولى انتخاب نامى ديگر بنام غنيمت , مزدورى جنايتکار صدام شد جوار خاک ميهن. ترک اسلام مستوجب مرگ است, ترک دار و دسته, عواقب وخيم و خيل تعفنات بيشتر اين دارو دسته که نامى ديگر بجز مزدور بر آنان نمى توان گزارد….همانند آخوند ها که براحتى چهره عوض مى کننداينان هم مى توانند به همان راحتى دمکرات شوند نگاه کنيد به حرفهاى اين جوجه که انعکاس بالا سرشان هست «درود بر سلح و آزادى» ولى فراموش کرده بود که قرار بود خدمت هموطنان برسند.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s