خلاصه مصاحبه با تلویزون مردم تی وی در رابطه با تاریحچه اعتصاب غذا در سازمان مجاهدین 25 اکتبر 2013

وقتی که عکس های اعتصاب کننده ها را نشان می دهند ، همه مرتب و آرایش کرده ، حمام رفته و بعضا موهای خود را رنگ کرده، سیبل ها انکار شده.به چهره ها نگاه کنی تماما خوب لب ها شفاف ، هیچ نشانی در لب ها وجود ندارد که این افراد در اعتصاب غذا هستند. در خارجه هم طبق فیلمی که از اعتصاب کنندها نشان دادند با خانمی که دارند مصاحبه می کنند ، می گوید که شب ها می روند خانه و صبح ها برا ی ادامه اعتصاب می ایند …….
در 25 اکتبر 2013 مصاحبه ای با تلویزون مردم انجام گرفت که به طور خلاصه از نظرتان می گذرد .
در وهله اول جواب سوال یکی از شنوندگان که سوال کرده بود که کارت های شناسائی که برای مفقودین سازمان مجاهدین در برنامه سه هفته قبل نشان دادم انها ساختگی بوده که منبع ان که سایت انگلیسی سازمان مجاهدین بود را نشان دادم که در اینجا هم ادرس لینک را قرار می دهم .
http://www.ncr-iran.org/en/ncri-statements/ashraf-liberty/14808-iraq-maliki-continuously-relocates-camp-ashraf-hostages-to-clear-traces-quds-force-agent-interrogate-them
موضوع بحث اصلی تاریخچه اعتصاب غذا در سازمان مجاهدین و چرا اعتصاب غذا:برای اولین بار در تاریخ 1358 سازمان در زمان دستگیری محمد رضا سعادتی در خارج دست به اعتصاب غذا زد که به نفرا ت گفته بودند که اعتصاب کنند که شب ها می رفتند خانه و صبح برای ادامه اعتصاب غذا می امدند . در این بین زمان های که برنامه داشتند خبر نگار یا شخصیتی برای بازدید بیاید، به نفراتی که زخم معده داشتند و یا دیابتی بودند می گفتند یک یا ماکزیمم دو وعده غذا نخورند ، حال انها وخیم می شد و به خبرنگارها نشان میدادند که نفرات حالشان بد است.برای بار دوم در سال 1366 بود که تعدادی از نفرات را به گابن فرستادند که دولت گابن می خواست انها را به دیپورت کند که مجاهدین دست به اعتصاب غذا زدند اما در پشت پرده معاملات سنگینی در جریان بود از جانب سازمان مجاهدین به دلال های سیاسی پول کلانی داده شد که رابط با دولت گابن و… شدند تامسله حل شد . اما این افتضاء در سال1372 در نشست های انقلاب ایدئولوژی که نسرین سپهری برای سعید اسدی طاری که پرچمدار ان اعتصاب غذا بود برپا کرد رو شد .سعید اسدی هم در کتاب خاطرات خود ریز این مسائل را بیرونی کرد .سومین اعتصاب غذا در ژوئن 2003 بود که مریم رجوی به همراه 169 تن از فرماندهان ومسولین دستگیر شدند که با بسیج کردن هواداران انها را تشویق به خود سوزی و اعتصاب غذا می کردند که 10 نفر خود را به اتش کشیدند . دونفر کشته شدند و ازانجائی که برگ بر علیه مجاهدین چرخید مریم رجوی دستور داد کسی خود را اتش نزند. این اعتصاب غذا هم با زدو بند به پایان رسید اما پرونده قضائی مریم رجوی درفرانسه در این رابطه کماکان باز است . وقتی که مریم رجوی به پادگان یا قلعه اورسوراواز برگشت وبا شهردار اور دست داد و اقای شهردار هم در موقع راهنمائی مریم رجوی بلای سن دست به کمر وی گذاشته بود . باعث مسله دار شدن نفرات در سازمان شده بود.
اعتصاب بعدی درسال 1388 بعد از درگیری در اشرف بود که به اصطلاح خودشان 72 دو روز اعتصاب کرده بودند بعد که توی جمع امده بودند می رقصیدن!!!
اعتصاب غذا لیبرتی که در 55 روز خود بود وقتی که عکس های اعتصاب کننده ها را نشان می دهند ، همه مرتب و آرایش کرده ، حمام رفته و بعضا موهای خود را رنگ کرده، سیبل ها انکار شده.به چهره ها نگاه کنی تماما خوب لب ها شفاف ، هیچ نشانی در لب ها وجود ندارد که این افراد در اعتصاب غذا هستند. در خارجه هم طبق فیلمی که از اعتصاب کنندها نشان دادند با خانمی که دارند مصاحبه می کنند ، می گوید که شب ها می روند خانه و صبح ها برا ی ادامه اعتصاب می ایند …….
موضوع بعدی در رابطه با کمک 1 میلیون دلاری دولت امریکا به صندوق سازمان ملل بود که برای جابجائی افراد از لیبرتی به کشور های ثالث بود.در واقع میخ هائی بود که برتابوت این سازمان در عراق کوبید که مصرف این سازمان در عراق تمام شده است …..
موضوع اخر در رابطه با کنفرانس مطبوعاتی مهدی ابریشم چی بود . در اوهله اول باید به این پرسش جواب داده شود که سازمان مجاهدین این کنفرانس های افشاگرانه!!! را در چه زمان های ، با فرمان چه کسانی ، از چه منابعی است که تامین می شوند .اقای اسکارت ریتر بازرس سازمان انرژی اتمی در کتاب خاطرات خودش در این رابطه افشاء می کند که منابع اطلاعاتی سازمان مجاهدین خلق چه کسانی هستند . سوال این جا است که چرا تمام کنفرانس های این سازمان در مقاطعی است که یکی از ارگان بین المللی در رابطه مسله اتمی ایران جلسه دارد مانند این اخرین کنفرانس که سازمان مجاهدین سنگ روی یخ شدند و هیچ کجا انعکاس پیدا نکرد و سخنگوی وزارت خارجه هم در یک جواب دندان شکن گفت این خبر های صحت ندارد اگر چنین موضوعی بود از چشم ماهواره های دولت امریکا مخفی نمی ماند.جالب اینجاست که این کنفرانس در رابطه افشاگری اتمی بود که یک باره بحث ان عوض می شود و سرازجریانات سوریه در می اورد و سپس به سرکوب های داخل ایران برمی گردد.حال خود پیدا کنید پرتقال فروش را.
لینک به مصاحبه :

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s