کمیسیون امنیت و ضد تروریسم سازمان مجاهدین خلق از خواب بیدار شده ، علی منصوری را دریافته است

جالب است بعد از 30 سال فعالیت کردن تازه متوجه شدند که مامور بوده و می خواسته نفوذ کند. اگر اگر اگر همین نوشته اعلامیه مجاهدین درست باشد و به آن مقید باشند .پس باید درب این سازمان وشورای ملی را گل گرفت که 30 سال یکی درون انها نفوذ کرده تازه متوجه می شوند و افشا می کنند. خوانندگان گرامی این آن روی سکه وطن فروشی سازمان مجاهدین خلق را نشان می دهد که درراه وطن فروشی چه مرز هائی را در نوردیده است .
وقتی که در تاریخ 30 سپتامبر خبر دستگیری یک ایرانی مظنون به جاسوسی در تل آویو در روز نامه ها پخش شد ، سازمان مجاهدین خلق ایران قند توی دلش آب شد و آن را حلوا ،حلوا می کرد. در این رابطه با اسرائیلی ها کورس گذاشته بودند و از آنها داغ تر بودند. غافل از اینکه ممکن است این آوار برسر خودشان خراب شود .بعد از مدتی که از بازجوئی ها فرد دستگیر شده یعنی علی منصوری گذشت، ورق ها تماما برگشت. آقای منصوری اعتراف کرده بود که هوادار سازمان مجاهدین خلق ایران است ، با آن سازمان فعالیت می کند و از هوادران سازمان است . وقتی که پته سازمان مجاهدین را روی آب انداخت سریعا مجاهدین به کسی که سالیان بود کمک مالی می کرد وبرای آنها فعالیت می کرد .طبق معمول تهمت مامور و مزدور بودن و زدند!! شروع کردن به آسمان و ریسمان بافتن که بخواهند نشان بدهند که وی نفر رژیم بوده است . به نام کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شروع به پرونده سازی از سوابق آقای علی منصوری کردند ، آنهم به صورت ناشیانه .که توجه شما را به آن جلب می کنم .*( اين شخص از 1359 در تركيه به تجارت اشتغال داشت و ظاهراً نسبت به مجاهدين ابراز سمپاتي مي كرد. وي همزمان با 4عمليات تروريستي رژيم عليه مجاهدين در استانبول يعني ربودن مجاهد خلق ابوالحسن مجتهد زاده (آذر1367) ترور مجاهد خلق حسين عابديني (اسفند 1368)، ربودن و شكنجه و به شهادت رساندن مجاهد خلق اكبر قرباني (خرداد 1371) و ترور مجاهدان شهيد زهرا رجبي و علي مرادي (اسفند 1374) در اين شهر حضور داشت.
در تيرماه1384 در جشني كه در اورسوراواز به مناسبت سالگرد آزادي خانم رجوي از زندان برگزارشد، به طور غيرمترقبه و بدون دعوت قبلي شركت كرد و زير اين عنوان كه مي‌خواهد نامه يي را به طور شخصي به دست خانم رجوي برساند قصد نزديك شدن به ايشان را داشت كه با ممانعت مسئولان حفاظت، موفق به انجام اين كار نشد
اين مزدور براي نفوذ در شبكه هواداران مقاومت از تاكتيك و ادعاي كمك مالي استفاده مي‌كرد. اما وقتي متوجه شد اين تاكتيك مؤثر نيست، خواستار پس گرفتن كمكهاي مالي شد و از جمله مدعي شد پس از ترور مجاهد خلق حسين عابديني در سال68 وامهايي را در اختيار سازمان مجاهدين قرار داده و خواستار باز پس گرفتن آنها شد. اما در واقع هيچ وامي در ميان نبود و او تنها پس از آن عمليات تروريستي مبالغي براي هزينه هاي درماني مجاهد خلق حسين عابديني هزينه كرده بود. هيچ سندي هم در اين رابطه وجود نداشت. با اين حال سازمان مجاهدين همه مبالغي را كه اين فرد مدعي هزينه كردن آنها بود به او پرداخت كرد كه رسيدهاي آن موجود است.
كميسيون امنيت و ضدتروريسم شورا در سال 1386 مطلع شد كه اين فرد به رغم ادعاي مخالفت با رژيم و گرفتن تابعيت از بلژيك، به بهانه دلتنگي و ديدار با برادرش، مخفيانه به ايران رفت وآمد دارد و به همين خاطر به هواداران مجاهدين و پشتيبانان مقاومت توصيه كرد هرگونه ارتباط با او را قطع كنند.)
در همین چند خط سراپا متناقض دارند سخن می گویند ، آقای منصوری از سال 1359 تا سال 1377 که در ترکیه زندگی می کرده از هواداران نزدیک سازمان بوده در واقع یکی از رابطین و فعالین سازمان در ترکیه بوده که به همراه ابوالحسن مجتهدزاده، حسین عابدینی و اکبر قربانی کار می کرده است .نزدیک 18 سال در ترکیه هوادار فعال سازمان بوده که در این رابطه کمک مالی های خیلی زیادی به سازمان مجاهدین کرده است ، در اینجا سازمان دارد اشاره می کند که کمک مالی های او را بر گردانده است . همگان می دانند سازمان مجاهدین هیچ مو قع کمک مالی هیچ فردی را تا به حال به آنها باز نگردانده است و بازنخواهد گردادند . که این ادعا یک جوک بیشتر نیست . سپس اقای علی منصوری به کشور بلژیک می رود . در بلژیک از عناصر فعال و سازمانده برنامه های سازمان مجاهدین بوده است. چندین بار برای برنامه های که سازمان در پاریس برگذار می کرد ، وی تعدادی را هم به همراه خود به پاریس می اورده بخصوص در برنامه ویلپنت که سال قبل و امسال برگذار شد .
از سوئی دیگر سازمان مجاهدین ادعا کرده که در تیر ماه 1384 بطور غیر مترقبه و بدون دعوت در جشنی که به مناسبت سالگرد آزادی مریم رجوی در اورسوراواز بوده وی شرکت کرده!! در ثانی می خواسته نامه شخصی به دست مریم رجوی بدهد که مسئولان حفاظت ممانعت م یکنند!!! اولا: بادسته کورها طرف نیستید . دوما: تمامی افرادی که در برنامه های اورسور اواز شرکت می کنند تماما از قبل تائید شده بالا ترین فرمانده هان و مسئولین مجاهدین هستند . باز علی رغم این باید از هفت خان رستم رد بشوند . سوما: اطراف مریم رجوی شش الی هفت لایه سیستم حفاظتی چیده می شود بجز خودی هایتان چه کسی می تواند نزدیک شود چهارما: این چه نفوذی بوده که نزدیک 30 سال بودکه هوادار فعال مجاهدین بوده اما تا زمان دستگیری هیچ موقع این کمیسیون امنیت و ضد تروریست صدایش در نیامد ، حتی زمانی هم که اسرائیل روز های اول اعلام کرد که یک نفر را مظنون به جاسوس ایران دستگیر کرده با آب وتاب ساز و دهل در بوق و کرنا کرده بودند . از بد شانسی سازمان مجاهدین از انجائی که با رابط اسرائیلی شان نتوانسته بودند خوب هماهنگی کنند . آقای علی منصوری هم وقتی که دیده بود همه چیز دارد سر او خراب می شود واقعیت را با سرویس های امنیتی اسرائیل بیان کرده . وقتی این خبر بیرونی شد و دست سازمان مجاهدین در این رابطه رو شد . از هول حلیم توی دیگ افتادند و کمیسیون امنیت وضد تروریستی سازمان مجاهدین از خواب بیدار شد و سریع یک اعلامیه شدید برعلیه آقای علی منصوری صادر کرد، بله وی از همان اول مامور وزارت اطلاعات بوده و می خواسته درون مجاهدین نفوذ کند . جالب است بعد از 30 سال فعالیت کردن تازه متوجه شدند که مامور بوده و می خواسته نفوذ کند. اگر اگر اگر همین نوشته اعلامیه مجاهدین درست باشد و به آن مقید باشند .پس باید درب این سازمان وشورای ملی را گل گرفت که 30 سال یکی درون انها نفوذ کرده تازه متوجه می شوند و افشا می کنند. خوانندگان گرامی این آن روی سکه وطن فروشی سازمان مجاهدین خلق را نشان می دهد که درراه وطن فروشی چه مرز هائی را در نوردیده است . در همکاری با سیستم های امنیتی اسرائیل بر علیه ایران هوادران و اعضا ء خودش را هم قربانی آن می کند. ایا چین سازمانی هویت و شرف ایرانی دارد ؟ ایا فردا می خواهند در ایران خیالی خوشان از این خاک و بوم دفاع کنند .مشت نمون خروار است به این کلیپ های ویدئو که چگونه وطن را برای قدرت رسیدن می فروشند نگاه کنید . برای سازمان مجاهدین فقط ارباب عوض شده ولا غیر.
*http://www.aftabkaran.com/akhbar.php?id=13125
oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s