پیام اسطوره اشرف مسعود رجوی … یا بن بست مسعود رجوی در اشرف

این کشتار از نظر وجدان انسانی محکوم است چون که فارق از هر طرز تفکر و عملکردی که داشتند انسان بودند .نبایستی به این شکل فجیع بقتل می رسیدند.بعضا که حتی در کشتار های عراق هم دست داشتند می توانستند دستگیر کنند و عادلانه محاکمه کنند…سیاست بقلمون سازمان جواب این دوران نیست در جامعه مدنی الان کسی به دنبال انتقام گیری نیست . مسله این است هر کدام از سران و مسئولین مجاهدین خلق هم که خلاف و قتل وجنایتی که کرده اند نباید به شیوه عشیره ای با ان برخورد شود باید به دست قانون سپرد . برخلاف عمل کرد عشیره ای که مسعود رجوی در ذهن دارد .

( خلاصه بحث با برنامه تلویزون مردم تی وی برای دیدن کامل بحث می توانید به اردس زیر مراجعه کنید )

توضیح مختصری از وضعیت اعضا جدا شده در البانی ، اینکه سازمان مجاهدین افراد جدا شده را به لحاظ روحی و روانی شکنجه می کنند و توهین می کنند ، تهمت و افترا می زند .
داستان لیبرتی که در اعتصاب غذا هستند چرا ؟ اگر این7 نفر نبود سر چی اعتصاب می کردند . با این کار سازمان به دنبال بر طرف کردن شکست هایش در اشرف است و بدین وسیله می خواهد نیروهایی که در لیبرتی هستند را مشغول کند … شایدهم در نظر دارد به این طریق باز تعدادی را به کشتن بدهند
چند سوال در رابطه با شرکت عیسی علپور در برنامه سربی با مردم بود که به دستم رسیده خلاصه جواب می دهم .سازمان مجاهدین کسی رابه خاطر انتقاد کردن اخراج نکرده …برای بار دوم وی در سوئد فعالیت می کرده که اخراج می شود ان هم در اروپا که این حکایت از چیز دیگری دارد.
بحث اصلی ام که در رابطه پیام مسعود رجوی است ، با عنوان به بن رسیدن مسعود رجوی
این کشتار از نظر وجدان انسانی محکوم است چون که فارق از هر طرز تفکر و عملکردی که داشتند انسان بودند .نبایستی به این شکل فجیع بقتل می رسیدند.بعضا که حتی در کشتار های عراق هم دست داشتند می توانستند دستگیر کنند و عادلانه محاکمه کنند .کما اینکه مسئولین و فرماندهان آنها در لیبرتی و پاریس هستند ، چرا آنها را دستگیر نمی کنند تا قضیه روشن شود. در قضیه این جنایت الان سازمان مجاهدین در تمامیت دارد مظلوم نمائی می کند ، افکار عمومی را روی این قضیه متمرکز کرده است .در حالی که باید بیاید جواب گو باشد که چرا این افراد را یک سال در اشرف نگاهداشته، علیرغم اینکه تحلیل داشته اند و طبق ادعای خودشان می دانستند که می خواهد حمله شود چنین کشتاری اتفاق خواهد افتاد .
سیاست بقلمون سازمان جواب این دوران نیست در جامعه مدنی الان کسی به دنبال انتقام گیری نیست . مسله این است هر کدام از سران و مسئولین مجاهدین خلق هم که خلاف و قتل وجنایتی که کرده اند نباید به شیوه عشیره ای با ان برخورد شود باید به دست قانون سپرد . برخلاف عمل کرد عشیره ای که مسعود رجوی در ذهن دارد . سازمان مجاهدین سر این جنایت به مجامع بین المللی مراجعه می کنند ، تبلیغ می کنند. اما شخص مسعود رجوی فرمان کشتار و قتل مخالفین و جدا شده ها را می دهد. (مثال : نژاد پرست های المان با اقوام و خانواده های که بیان می کردند ما به دنبال عدالت هستیم نه انتقام )
چه کسی باعث شد که این افراد در اشرف بمانند؟
تعهد مسیر سال 92 چی بود و چرا گرفته شد؟
آیا نگه داری یک مشت اجناس اسقاطی ارزش ان را داشت که این تعدا نفرات در این جنایت کشته شوند
ان هم در کشوری که روزانه صدها نفر در اثر بمبگذاری و انفجارات کشته می شوند؟
ایا امکان ان نبود که این اجناس در طی این دوسال تعین تکلیف شود ( مانند حراج اجناس در سال 2004) ؟
چرا بعد از سه هفته رجوی پیام داد ؟
چرا مانند سری های قبل دیگر نتوانست مرثیه خوانی کند؟
چرا پیامش بدون نام بردن از خدا یا ایه از قران در رابطه کشته شدن 52 تن از بالاترین فرماندهان و مسئولین شروع نکرد و چرا به عنوان یک فتخ المبین نام نبرد ؟
إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُبِينًا
پیامش را با چی تمام کرد ؟
چرا پیام مسعود رجوی که به عنوان رهبر عقیدتی بیرون داده در سایت های رسمی سازمان وجود ندارد ؟
چرا پیام بعد از سه هفته داده شد 10 شهریور مصاف با اول سپتامبر جنایت اتفاق افتاد رجوی ادعا کرده 27 شهریور پیام را بیرون داده در حالی که برای اولین بار در 31 شهریوردرتلویزون انها پخش شد؟
در اول پیام از خون و خون ریزی برای نبردهای بیشتر در همه جا صحبت می کند سوال این است اقا ی رجوی تا کی می خواهید خون ریزی را ادامه بدهید ایا کافی نیست ؟
چطور رژیم به دنبال شما ، شما به دنبال گروگان ها ؟چه کسی گروگان ها را دیده ؟
در اول پیام خواسته ارتیس بازی کند و می گوید که ساعاتی با تب و التهاب بسیار طولانی توانستیم آنها را یک به یک از چنگ دشمن بیرون بکشند .
اولا انتخاب این 100 نفر هیچ کدام به خواست خودشان نبوده ، همه می دانند که در سازمان بر اساس دستور است که سازماندهی می کنند …..
برای یک سال از چی نگهبانی می دادند و ان اجناس چه ارزشی داشت ؟ جان انسان چقدر ارزش داشت ؟
چه ارزش های جاودانه و فدا بود پایداری در اشرف زمین های قصبی بود؟ مقابل کی و چی ؟
یک سال جنگ و ایستادگی در برابر کی کدام استبداد؟
مقایس با عاشواری امام حسین و شکلک دراوردن ان ….. اما م حسین روز عاشورا در میدان بود که اسامی تک تک یاران شهیدش را به زبان اورد. شما کجا قایم شده بودید ؟
ادعا کرده که اگر یاران ..مسولان سینه سپر نمی کردند با دست خالی رزم بی امان را ادامه می دادند تا همه شهید شوند ( دروغ به این گندگی در همان فیلم های که در همان روز اول نشان دادند مگر عظییم ناروبی فرمان نمی دهد که بچه به خط بشوید که بروند جلو که چند لحظه بعد انها را به رگبار می بنددند در زیر اتش به خط کردن نفرات به عقل سلیم ….
اگر مریم مداخله نمی کرد بی گمان همگی شهید می شدند ؟ ادعا اول مسعود که می گوید تک به تک از چنگ دشمن توانستیم بیرون بکشیم ( دروغ گو کم حافظه می شود) بعد در اطلاعیه شماره 3 اول سپتامبر ادعا می شود که تماس با اشرف قطع شده ؟! الان ادعا ی دیگری ( دروغ گو کم حافظه می شود)بالاخره کی نفرات را نجات داد ؟
چطور از نیمه شب روز قبل از تحرکات دشمن اطلاع داشتند که می خواهند حمله کنند؟ چرا اقدامی نکردند در فضای 4 + 6 کیلومتر پخش بشوند؟ شعار بی محابا این بوده گلوله ها بگیردم !!!؟؟؟بفرمان کی این جوسازی برا کشتار درست شد؟
در خطاب به سرور شهیدان..این قهرمانان در دیگر ازمایشات زندگی خود نیز پیروزمن و سر فراز باشند … کمال مطلوب هر مجاهد رستگاری جاودانه ؟؟؟ دوباره چه خوابی برای به کشتن دادن دیده شده چرا نمی خواهید نفرات را از جهنم عراق بیرون بیاورید؟
ادعا شده که از قبل خودروهای برای اسیران اماده کرده بودند … در همان اطلاعیه های اول سپتامبر ادعا شد که با مینی بوس خود سازمان برده شدند…….
ازکجا می دانستند که قرار نبوده که اصلا کسی در اشرف باقی بماند یا گروگان یا تیر خلاص زده شود
سوزاندن اشرف به هر قیمت ؟ مگر توافق اولیه سازمان با وزارت خارجه امریکا این نبوده که شما را از لسیت تروریستی بیرون می اورد به شرط تر کردن اشرف …
رجوی ادعا کرده که اتوبوس ها را در مقابل چشم سازمان ملل وناظران و…به موشک های ارپی جی بستند!! انفجار و بمب گذاری کردند …معمولا ارپی جی اتوبوس معمولی را منهدم می کند نه سوارخی در ابعاد 10 سانت . یا عکس های که نشان داده اید دروغ است یا گفته شما
به درخواست مریم بر اساس نامه معاون خاور نزدیک وزیر خارجه امریکا خانم بت جونز، ترک کردن اشرف بعد از 10 روز صورت گرفت ایا این لکه ننگ بر دامن سازمان مجاهدین نیست
چرا این قدر تهدیدها را رجوی در این سخنرانی تکرار می کند وهمین طور قبلا ها (. سازمان مجاهدین سر این جنایت به مجامع بین المللی مراجعه می کنند و تبلیغ می کنند. اما شخص مسعود رجوی فرمان کشتار و قتل مخالفین و جدا شده ها را می دهد که جریان بحث اشاره بیشتر می کنم )
دراین پیام 25 دقیقه ای که با سخنرانی ها دوسال قبل ان مخلوط کرده اند چرا فقط تهدید به کشتن ها را تکرار می کند از سال 1374 به این سو بیش از صد باز علنا این تهدید ها را تکرار و به اعضا یاد آوری کرده هدف چی است ….

لشکر فدائی چی بود و فدای چه کسی
هر سوالی در رابطه پیام رجوی که نقد کردم هموطنان دارند دوهفته دیگر مهمان برنامه هستم که جواب خواهم داد که هر سوالی هست برای کانون اوا یا برای سایت فریاد ازادی می توانند بفرستند

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s