اعتراض در حضور مریم قجر عضدانلو

در میتینگی که مریم قجر عضدانلو در ماه قبل اجرا کرد تعدادی از جوانان فرانسوی که در آن مراسم شرکت کرده بودند اقدام به پخش برشور و شعار های بر علیه مریم قجر عضدانلو سر داده بودند. از این برنامه فیلم کوتاهی تهیه دیده بودند. ترجمه فیلم ، و خود فیلم در زیر از نظرتان می گذرد.
ویلپنت 22 ژوئن 2013
چیزی که اینجا می بینید متینگ مجاهدین خلق است، ارگان مجاهدین خلق ایران،چیزی که می بینید یک شرط بندی موفق میباشد….هزاران نفر آمده اند که از مریم رجوی در22 ژوئن پیشباز کنند. …در صورتی که اگر کمی عمیق نگاه کنیم ،جمعیت همان هائی هستند که در پارکینگ مشاهده شدند.هزاران توریست ، اتوبوس های پر توریست از : لهستان، اکرائین ، المانی ، افریقا ….اینها برای تنها یک چیز آمده اند. یک تعطیلات آخر هفته در پاریس با هزینه مجاهدین . این فرقه حالا دیگر رودربایستی نمی کند( ابائی ندارد). به هر شکلی می خواهد قدرت خود را نشان بدهد. می بینید فقط یک نمایش توریست های محتلف است ، توریست های که مجبور هستند بمانند،برای یک نمایشی که هیچ کدام دلشان نمی خواهد که شرکت داشته باشند ، ولی مجبور هستند.یک تعطیلات آخر هفته که این فرقه هزینه اش را می پردازد، یک ساندویچ مجانی ویک نوشابه . اما واقعیت یک چیز دیگری است ،این صندلی های خالی….. این صندلی های خالی را ببینید برای افراد خودشان است . آنها هم سردر گم هستند و نمی دانند با این پرچم ها و روپوش ها چه کار کنند. استرون استیونسون از سیا ست مدارا های است که جهت مشارکت در این سخنرانی به او پول داده اند ، وی نماینده پارلمان اروپا از اسکاتلند استو عضو محافظه کاران اسکاتلند است .در سالن فیلم حمله به اشرف را برای شرکت کننده ها نمایش می دهند، اما یک فیلم عجیبی است . اما همه فیلم با یک دوربین است که همه اش تکان می خورد و یک نفر هم هست که جلو دوربین می دود، چند انفجار . ولی هیچ چیز واقعی نیست . ویدئو که تمام شد مجری می آید مریم رجوی را معرفی می کند ، ….مریم رجوی زیر کنترل شدید محافظین وارد میشود .. .چیزی که عجیب هست سکوت قبل از ورود مریم رجوی نیست بلکه هیجانات مردم بعد از ورود رئیس فرقه میباشد.
اظطراب لحظه ای است که ادم احساس می کند که نگاه های سنگین سگ های نگهبان را که در پی کنترل افرادی هستند که تشویق نمی کنند. چشم غوره می روند به کسانی که پرچم ندارند چشم غوره می روند، یا افرادی که هنوز روی صندلی خود نشسته اند چشم غوره می روند. اینجا متوجه می شویم همه چیز تحت کنترل است.همه چیز زیر نظر و کنترل شده می باشد وقتی رئیس فرقه صحبت می کند همه باید سکوت کنند. مردم موقعی می توانند تشویق کنند که به آنها دستور داده می شود.
در توی سکوت فریادی شنیدم ، شنیدم می گفت : دروغ گو ، اینجا یک فرقه است، اینها تروریست هستند. اینها کلماتی است که به این سازمان سزاوراست . این حرف های افرادی است که موفق شدند خودشان را از این فرقه نجات بدهند . افراد توانستند کار انجام بدهند که افراد معدودی می توانند انجام بدهند .افرادی هستند حاضرند هر کاری را بکنند و اعلام کنند این یک مسخره بازی است، بازی دروغین را افشاء کنند.
وقتی از آنهامی پرسیم شما چه کسانی هستید ؟ می گویند یک عده شهروند فرانسوی هستیم، فرانسوی های که هوشیار هستیم، حاضر نیستیم در خاک ما فرقه ای بتواند فعالیتی انجام بدهد. این فرقه زمانی که ما خوابیم آنها بیدار ودر حال رشد.
همانجا نگهبان ها یا بادیگارد های شخصی مریم رجوی او را می گیرند ( شخصی که اقدام به پخش برشور کرده است ). و به زور بیرون می کنند، او افشا گری می کند، و ادامه می دهد که آنها خائن هستند ، تروریست هستند ، آنها یک فرقه هستند. ساده است که بخواهی وارد یک فرقه بشوی، مشگل و سختی موقع بیرون آمدن است . ما یکی از برشورهای پخش شده در سالن را بدست می آوردیم که روی آن نوشته : این چهره واقعی مجاهدین است ، خطر خطر، نگذارید اینها قربانی جدید بگیرند ( عکس نفری که خودش را آتش زده را نشان می دهد). وقتی ازیکی معترضین سوال کردیم چرا آنها این کار را انجام می دهند، جواب داد نباید امید را از دست داد، برای اینکه کسی که امید را ازدست می دهد، براحتی می شود گولش زد و به راه دیگر انداخت ، این چیزی است که مریم رجوی می خواهد . یک امید کاذب که بتوانند اینگونه افراد را گول بزنند و سو استفاده کنند.این چیزی است که رجوی می خواهد.
( در ادامه برشور ) اطلاعیه دیده بان حقوق بشر در سال 2005 مصاحبه بانفرات جدا شده : محمد حسین صبحانی، یاسر عزتی، علی رضا میرعسگری،امیرموثقی، فرهاد جواهریان. است
در مجاهدین زوج ها باید جدا بشوند و طلاق بگیرند. در مجاهدین آزادی این است که خودشان حقیر کنند برای رهبرشان. توی مجاهدین ایا ما آزاد هستیم که بیرون برویم ؟ از آنها سوال کنید !
لینک به فیلم ترجمه شده

(ما تمام تلاش خود را کردیم که فیلم را گفتاری فرانسه به نوشتاری فارسی ترجمه کنیم . دوستان اگر نکته یا اشکالی بود در ترجمه بود پیش شا پیش معذرت می خواهیم .)
oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s