حمله موشگی به کمپ ترانزیت موقت لیبرتی به سود کیست ؟

.در طی روز گذشته 17اطلاعیه صارد کرده اند،تماما اصرار دارند که به کمپ سابق برگردانده شوند! چرا سران سازمان مجاهدین بجای آن تلاش نمی کنند که نفرا را از عراق خارج کنند؟سازمان مجاهدین خلق که ادعا دارد در طی یک سال گذشته بیش از 100بار به مارتین کوبلر و دیگر مقامات ملل متحد و مقامات وزارتخارجه امریکا خاطر نشان کرده اند تلنبار کردن 3200در کمپ موقت لیبرتی خطرناک است، چرا همکاری نمی کنند که این نفرات عراق را ترک کنند.

حمله موشگی به کمپ ترانزیت موقت لیبرتی به سود کیست ؟

در این حمله جنایت کارانه که از طرفل هر سازمان و گروهی که باشد محکوم است . این کشتار فقط به سود سران سازمان مجاهدین خلق است .

اولین سوالی که پیش می آید این است در جنایتی که در رابطه با لیبرتی اتفاق افتاد سازمان مجاهدین خلق چقدر مقصر است ؟ دراین جنایت تنها به مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو کمک شایانی می شود. بارها و بارها به سازمان های بین المللی و عفوبین الملل هشدار داده بودیم،دوستان اسیر ما در کمپ موقت لیبرتی در دست سازمان مجاهدین خلق از این بابت تضمین جانی ندارند. چون از جان این اسیران برای پیش برد هدف های شوم خود استفاده می کند. این اعلام هشدارهای اعضاء جدا شده صرفا از این بابت بود که شناخت کافی نصبت به اهداف شوم مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو دارند ، می دانیم که آنها برای باز کردن بن بست های سیاسی و استراتژیکی خود حاضر هستند هر چند نفر که نیاز باشد به کشتن بدهند .این یکی از قانون های مهم ام الکتاب مسعود رجوی است.( در هرکجائی که موضوعی به بن بست رسیده که با سیاست ، ایدئولژیک ،نتوانست موضوع را حل کند،این عنصر مجاهد خلق است که با خون خود راه را باز می کند) این قانون بیش از 30 سال است که قدمت عملی در سازمان مجاهدین خلق دارد.مثلا : آزادی مریم رجوی از زندان فرانسه که با خود سوزی پاسخ می دهند، برای باقی ماندن در کمپ اشرف سابق در دو مرحله بیش از 50 کشته و هزاران زخمی ،برای تحت فشار قراردادن عراق و سازمان ملل افراد بیمار را برای درمان به خارج از نمی فرستاد که در کمپ سابق اشرف چندین نفر کشته شدند از جمله هایده وحمیرا همتی،مهدی فتحی،….. الان هم که بن بست نفرات مستقر در کمپ موقت لیبرتی مواجه هستند. تمام باعث بانی آ ن سران سازمان مجاهدین هستند که به هیچ وجه حاضر به همکاری با کمیساریای عالی پناهندگی و نماینده یژه سازمان ملل آقای مارتین کوبلر نیستند .مسعود رجوی درپیامی که قبل از مصاحبه ها به افراد مستقر در لیبرتی داد به طور واضح دستور داد که در مصاحبه مطرح کنند که حاضر نیستند کمپ لیبرتی در عراق را ترک کنند. در واقع ادامه همان خطی است که در سال 2003 در مصاحبه با وزارت خارجه امریکا دیکته کرده بودند که افراد باید بگویند.این موضوع را کارمند کمیساریای عالی پناهندگی هم بیان کرده که اکثر افراد که برای مصاحبه می آیند می گویند ما به هیچ کشوری نمی خواهیم برویم و در عراق می مانیم .مسعود رجوی ترک کردن عراق را مرز سرخ تعین کرده است .

جنایت کاران واقعی مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو هستند که به هیچ وجه حاضربه همکاری خارج کردن افراد از عراق نیستند.برای برگذاری هر کنفرانس در اروپا با اجیر کردن یک مشت سیاست باز از دور خارج شده نزدیک دومیلیون یورو هزینه می کنند. سوال این جا است که چرا این هزینه ها را صرف خارج کردن نفرات از عراق نمی کنند .در طی روز گذشته 17اطلاعیه صارد کرده اند،تماما اصرار دارند که به کمپ سابق برگردانده شوند! چرا سران سازمان مجاهدین بجای آن تلاش نمی کنند که نفرا را از عراق خارج کنند؟سازمان مجاهدین خلق که ادعا دارد در طی یک سال گذشته بیش از 100بار به مارتین کوبلر و دیگر مقامات ملل متحد و مقامات وزارتخارجه امریکا خاطر نشان کرده اند تلنبار کردن 3200در کمپ موقت لیبرتی خطرناک است، چرا همکاری نمی کنند که این نفرات عراق را ترک کنند.

سازمان مجاهدین خلق دراطلاعیه شماره یک خود ادعا کرده : (* ساکنان و نمایندگان و وکلای آنها دیروز و پریروز نسبت به یک قتل عام دیگر توسط رژیم ایران و نیروهای عراقی هشدار دادند…….. تنها راه فوری جلوگیری از کشتار مجدد پناهندگان بی دفاع ساکن در لیبرتی بازگشت به کمپ سابق اشرف است.) سوال اول این است که از کجا خبر دار شدند و این برنامه کشتار را می دانستند و می دانند که دوباره اتفاق خواهد افتاد؟ آیا این زیر علامت سوال رفتن سازمان مجاهدین نیست ، دسیسه خودشان با دیگر تروریست ها باشد که بخواهند کشتار این اسیران را اهرمی برای باج خواهی برگشت به کمپ سابق اشرف کنند؟ در تمام اطلاعیه هائی که تا این زمان داده اند فقط درد و مرگ آنها باز کشت به اشرف است. این جنایت را بار دیگر محکوم می کنم که کشتن اسیران فقط فقط تبدیل به ابزاری برای باج خواهی سران مجاهدین می شود . از تمامی ارگان های حقوق بشری در خواست می شود که تمام تلاش خود را بکار بگیرند تا بتوانند این اسیران در کمپ موقت لیبرتی به دنیای آزاد برسانند

*http://www.aftabkaran.com/akhbar.php?id=9490

Oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s