آش آن قدر شور شد که سر آشپز برای ماست مالی کردن آن در صحنه ظاهر شد!

zakri1

سایت فریاد آزادی محمدکرمی :…رجوی از این کار دو هدف داشت ، در وهله اول می خواست حساب اعضاء جدا شده در خارج را برسد ، در قدم بعدی برسراه آنها موانع درست کند که آنها نتوانند به فعالیت افشاگرانه خود ادامه بدهند….هدف دوم به نفراتی که خواهان جدا شدن از سازمان هستند بفهماند که خارجه رفتن بسته است و هرکس برد این چنین خواهد شد . و همه افرادی که می خواهند جدا بشوند به ایران گسیل کند. خوب است مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو این را بدانند که اعضاء جدا شده در هرکجا که باشند جنایت های باند رجویسم را بر همه برملا خواهند کرد و این صدا ها خاموش نخواهد شد. ….

در طی ماه های اخیر برنامه تلویزونی اعضاء جدا شده راه اندازی شده،همین تعداد کمی از اعضاء که موفق شدند در این برنامه دو ساعته که هفته ای یک بار اجرا می شود ، در این برنامه ها گوشه های کوچکی از جنایت ها، خیانت های سازمان مجاهدین، تحت رهبری مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلواتفاق افتاده را برملا کنند، همه این اعضاء شاهدین زنده آن جنایت ها هستند.

از آنجائیکه در این افشاگری ها ماهیت واقعی رجویسم برای تمامی هموطنان برملا شده و می شود دادو فغان شخص رجوی بلند شد ، در پیام درونی یا نشست های صوتی که برای افراد درون فرقه در لیبرتی برگذار کردند. در سایت رسمی فرقه (همبستگی ملی) قسمت های از آن را روخوانی می کنند. از آنجائی که شخص مسعود رجوی بیماری جنسی دارد. خانم ها: سلطانی ، میرباقری، ابراهیمی، این راز رجوی را افشاء کردند. در این پیام رجوی با دشنام از اعضاء جدا شده نام می برد، بدون مدرک تهمت های اخلاقی، مزدوری….. می زند. البته تمام این کارها دلیل دارد که توضیح خواهم داد.

بر اثر این سوزش ها سازمان مجاهدین از طریق لابی های خود به تلاطم افتاد ، در نظر داشتند تحت نام پنتاگون یا وزارت دفاع امریکا فیل هوا کنند، اعضاء جداشده فعال در خارج از ایران که تعداد آنها چند ده نفر هستند را با یک دروغ ونیرنگ از سرراه خود بردارند. کسی هم به این دروغ بزرگ شک نکند. داستان به این شرح بود که در سال 2005 دریکی از سایت های سا زمان مجاهدین مطلبی انتشار داده شده بوده در آن سال لابی اسرائیلی سازمان خاخام دانیل زاکر قسمتی از آن مقاله را کپی می کند . در سال 2007 خاخام دانیل زاکر با اهل و عیال مهمان مریم قجر عضدانلو بوده اند، بعد از ملاقات آن کپی های که داشته در قدر دانی از کادو های مریم قجر در وب سایت خود قرار می دهد . البته در همان سال بی محتوا بودن آن ثابت می شود وپاسخ آن داده شده است *. این دو سایت مدت ها است که غیر فعال شده اند. اما این بار سران فرقه با کودنی تمام از طریق لابی دیگر با هزینه ای گزاف در کتابخانه کنگره ثبت می کنند ، سپس به نام پنتاگون و وزارت دفاع در سایت های خود شروع به تبلیغ آن کردند . پس از یک روزکه دیدند هیچ واکنشی نداشت و آنطور که برنامه ریزی کرده بودند که فیل هوا کنند نگرفت . پس از مدتی با هزینه های زیادی سعی کردند از طریق رادیوهای محلی مانند رادیو کوچه و غیره این فیل را هوا کنند. در دنیای مجازی عوامل خود را اجیر کردند که سینه چاک می دادند و به سر کول خود می زدند که بیا و ببین اما بازاین فیل به جائی راه نبردند. دست از پا درازتر باعث شد ابروی نداشته خود را مانند ناموس ایدئولوژی خود برای چند دهمین بار از دست بدهند.

از آنجائی که مقاله مذبور بدون هیچ گونه سند ومدرکی بود از دسترس خارج شد در همین رابطه:( یک مقام رسمی کتابخانه کنگره ایالات متحده می‌گوید گزارشی که اخیراً درباره وزارت اطلاعات ایران منتشر شد و مورد استناد بسیاری قرار گرفت به دلیل عدم استفاده از منابع موثق از دسترس خارج شده است)

( دیوید آزبورن، مدیر بخش پژوهش فدرال، در ایمیلی تأکید می‌کند: «این گزارش بعد از آن از دسترس خارج شد که کارکنان این بخش به قسمتی از متن برخوردند که نیازمند اصلاح بوده)،

( آن اجکومب، سخنگوی این وزارتخانه، به سایت پروپابلیکا گفته است: ما معتقدیم که یافته‌های این گزارش موجب غنی شدن گفت‌و‌گو‌ها و نظرات سیاستگذاران خواهد شد.) از ارائه توضیحات بیشتر خود داری کرده است.

رجوی از این کار دو هدف داشت ، در وهله اول می خواست حساب اعضاء جدا شده در خارج را برسد ، در قدم بعدی برسراه آنها موانع درست کند که آنها نتوانند به فعالیت افشاگرانه خود ادامه بدهند. هدف دوم رجوی این است ، از انجائی که بخوبی می داند امسال سال تعین تکلیف نفرات در کمپ لیبرتی است می خواست بعد از پیروزی در هدف اول، به نفراتی که خواهان جدا شدن از سازمان هستند بفهماند که خارجه رفتن بسته است و هرکس برد این چنین خواهد شد . و همه افرادی که می خواهند جدا بشوند به ایران گسیل کند. خوب است مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو این را بدانند که اعضاء جدا شده در هرکجا که باشند جنایت های باند رجویسم را بر همه برملا خواهند کرد و این صدا ها خاموش نخواهد شد.

*http://groups.yahoo.com/group/stopiranwar/message/1557

oyanyoldash@yahoo.com

 

zakri2

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s