هردم از این باغ بری می رسد تاره تر از تاره تری می رسد وطن فروشانی که برای حراج خاک وطن به هر اجنبی آویزان می شوند.

سازمان مجاهدین خلق که ادعا دارد متکامل ترین، پیشتاز ترین ، انقلابی ترین،مردمی ترین، سازمان در روی زمین است .طبق کدام قانون مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو حکم کشتن نفراتی که مخالف تشکیلات هستند را صادر کرده اند؟ در طی این سالیان بیش از صد نفر را با همان فرمان درون تشکیلات کشتند و سربه نیست کردند؟ طبق کدام قانون مسعود رجوی حکم اعدام اعضاء جداشده از سازمان مجاهدین را صادر کرده ، در هر سر فصل درونی روی آن تاکید دارد؟ چه سازمان انقلابی وپیشتازی است افراد معترض آن برای رهائی از دست فرقه رجوی دست به خود کشی و خود سوزی می زنند. طبق کدام قانون یا کتاب آسمانی مسعود رجوی زنان را از شوهرانشان به زور جدا کرده، زن مطلقه را مورد سو استفاده جنسی قرار داده است ؟ کدام آیه ، سوره قران ، انجیل، تورات چنین آمده که می تواند زنان را مورد سو استفاده جنسی قرار بدهند،اگر زنان قبول نکردند آنها را بکشند ؟ آیا این عمل کرد همان کلید تغییر است که شما ادعا می کنید در دست داشته اید و دارید، آن هم از نوع کلید دموکراتیک آن .

مریم قجر عضدانلو روز چهار شنبه 5 دسامبر در یکی از سالن های کنفرانس مجلس ملی فرانسه با هزینه ای کلان توسط لابی هایشان توانست پس از سال ها تلاش حضور پیدا کند.سوال اینجا است که این حمایت بدون چشم داشت بود!!! واقعاً یک حمایت سیاسی بود؟ یا حمایتی بود که با صرف چند صد هزار یورو به دست آمده بود؟ ضرب المثل پارسی است می گویند: هیچ گربه ای در راه خدا موش نمی گیرد. دقیقا شرح حال فرقه رجوی می باشد، اما شرح حال خانم رئیس جم هور مادالعمر در این برنامه خیلی جالب است. خود را در خانه دموکراسی یافته و دارد قمپز دموکراسی خواهی در می کند. سوال کرد: از کجا می آئی ؟ گفت از حمام گرم وگوی تو، خود پیداست از زانوی تو. ماکه بیش از 30 سال دموکراسی را با گوشت و پوست خود درون تشکیلات فرقه لمس کردیم. در دنیای دموکراسی مجاهدین یک پروسه زندان به ما خورد، در چهار نوع زندانی که دیده بودم هیچ کدام گرد آن به پای زندان مجاهدین نرسیده و نخواهد رسید.در نشست های آموزشی دموکراسی که شخص مسعود رجوی در حضور شخص اول فرقه برپا می کرد، هفت پشت نفر در مقابل چشمانش ظاهر می شد ، برای خلاصی از آن وضعیت مانند بلبل زبان باز می کرد . از جمله می توان به : نشست های معروف حوض در سال 1374،نشست های معروف طعمه 1380، نشست های سرفصلی، 12بند انقلاب درونی به سلامتی امام وفرعون فرقه که……کف کرده بود. می خواست زنان بقیه مردان را هم از دستشان در بیاورد . نشست ها غسل هفتگی …….

دنیا دموکراسی که مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو درون فرقه بوجود آورده بودند!! مسعود رجوی ادعا داشت با امام زمان رابطه خاص الخاص دارد! خود را نایب بر حق امام زمان می دانست. ( نشست های امام زمان در سال 1371 و 1272 که مریم قجرعضدانلو در یکی از نشست ها جوش آورد.در مقابل نگاه های مبهوت نفرات برگشت گفت شما ها همه تان نامرد هستید، الان چند ساعت است دارد با شما بحث می کند نانش را می خورید، لباسش را می پوشید،قرارگاهش را دارید در مقابل چشمان شما قرار دارد اما لالمانه گرفتید که اسمش رابزبان بیاورید ای نامرد های زمان!!!) در آن دنیای دموکراسی با مغز شوئی سالیان، زنان شوای رهبری را برده گی جنسی کشاند. زنان قهرمانی که در این رابطه تسلیم دستگاه رجوی نشدند حذف فیریکی شدند که می توان از : مهری موسوی، مینو فتحعلی، مرجان اکبریان،نام برد. و نفرات دیگری که برای رها شدن، از این فرقه که ادعای پیشتازبودن ، نوک تکامل بودن را داشت دست به خود کشی و خودسوزی زدند مانند: الان محمدی، هما بشردوست،زهرا فیض بخش، محمد علی ملک اندی، خدام گل محمدی، علیرضا باباخانی، پرویز احمدی، قربانعلی ترابی…….داخل خاک میهن هم دموکراسی از دهانه خمپاره ، بمب، سلاح گرم در توی مردم بی دفاع پیاده می کردند.در این کنفرانس خانم مریم قجر عضدانلو از کشتار اعدام غیره صحبت می کند. سوال اینجاست که سازمان مجاهدین خلق که ادعا دارد متکامل ترین، پیشتاز ترین ، انقلابی ترین،مردمی ترین، سازمان در روی زمین است .طبق کدام قانون مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو حکم کشتن نفراتی که مخالف تشکیلات هستند را صادر کرده اند؟ در طی این سالیان بیش از صد نفر را با همان فرمان درون تشکیلات کشتند و سربه نیست کردند؟ طبق کدام قانون مسعود رجوی حکم اعدام اعضاء جداشده از سازمان مجاهدین را صادر کرده ، در هر سر فصل درونی روی آن تاکید دارد؟ چه سازمان انقلابی وپیشتازی است افراد معترض آن برای رهائی از دست فرقه رجوی دست به خود کشی و خود سوزی می زنند. طبق کدام قانون یا کتاب آسمانی مسعود رجوی زنان را از شوهرانشان به زور جدا کرده، زن مطلقه را مورد سو استفاده جنسی قرار داده است ؟ کدام آیه ، سوره قران ، انجیل، تورات چنین آمده که می تواند زنان را مورد سو استفاده جنسی قرار بدهند،اگر زنان قبول نکردند آنها را بکشند ؟ آیا این عمل کرد همان کلید تغییر است که شما ادعا می کنید در دست داشته اید و دارید، آن هم از نوع کلید دموکراتیک آن .

خانم مریم قجر عضدانلو با این عمل کرد ها از طریق لابی ها خود در مجلس ملی فرانسه مطرح می کند، بله یگانه راه حل مسلًه ایران آن است که دولت فرانسه همان نقش پیشتازی(در بازی قدرت که قبلا در لیبی و الان برای سوریه عوامل و مواجب بگیران خود را قدرت رساندند) برای اپوزیسیون سوریه اجرا کرده است، در رابطه با ایران هم برای ما بازی کنند. به این قشرجماعت می گویند هرزه های سیاسی. زمانی خاک و خلق ایران را به صدام حسین فروختن، پس از سقوط صدام حسین. کل تشکیلات این فرقه در خدمت ارتش امریکا در عراق بود و کاسه لیسی دولت امریکا را انجام می دهند.در این میان که شاید زمانی در ایران به قدرت برسند به هر ناکسی که می رسند، خود را به حراج می گذارند.باید به این قماش گفت خوب تاریخ را بنگرید. اگر اگر جدّ ایدئولوژیک شما توانست از گندم ری بخورد، خانم مریم قجر عضدانلو شما هم از گندم ری خواهید خورد.

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s