آنچه در رابطه با اپوزیسیون به مشام می رسد بوی کباب نیست آقای رجوی بلکه دارند………

سوال اساسی که باید آقای رجوی جواب بدهد این است. چی شد که بعد از30 سال دوباره عقب گرد کرده ، تغیر مشی داده فعالیت سیاسی را برگزیده.آن هم بدون نقد کردن گذشته خود و بدون انتقادی به خود و سازمان مربوطه.آقای رجوی شما اول باید 30 سال گذشته خود را نقد بکنید، توضیح بدهید به چه دلیل هزاران تن از بهترین فرزندان این میهن را بکشتن دادید ، به چه دلیل هزاران خانواده را بی سرپرست کردید. شما اول باید جنگ مسلحانه را تعین تکلیف کنید که به چه دلیل بعد از 30 سال آنرا رد می کنید؟

از خرمرد رندی های مسعود رجوی این بوده که وی در دنیای سیاست که پدر و مادر ندارد، مشام قوی داشته است. در جریاناتی که در این چند سال اخیر در ایران اتفاق افتاده است. جنبش سبز روی داده و کماکان هم آن جنبش سبز در ایران وجود دارد ، هر روز هم بهای روی پای خود بودن را دارد با زندانی شدن نفراتش می دهد که آن هم خالی از لطف نیست. بعد از اینکه جنبش داخل ایران فعال شد، بقیه نیروهای سیاسی که سالیان سال است در خارج هستند فعال شدند، بخواهند خود را به عنوان اپوزیسیون ایران معرفی کند. غرب هم گوی سبقت را در توی اپوزیسیون خارج انداخته است.(البته هستند شخصیت ها و گروه های که به همه پیشنهادهای اجنبی پشت پا زدند و بهای مستقل بودن خود را هم می دهند). در این رابطه بوی کباب به مشام مسعود رجوی هم رسید ، باید به رجوی گفت اینکه به مشام شما رسید بوی کباب نیست ، بلکه دارند خر داغ می کنند. اگر اگر خبری هم باشد آقای رجوی به شما حالا حالا نوبت نمی رسد، شما در آخر صف هستید . این آقایان و جریانات سیاسی که سالیان سال از شخص شما فحش شنیدند ، انواع و اقسام مارک ها را شخصا به آنها چسباندید، آیا الان آنها این اجازه را می دهند که بخواهید در راس قرار بگیرید، خود را تنها اپوزیسیون معرفی کنید. مسعود رجوی همیشه ادعا داشته که سازمان مجاهدین یا به معنای دقیق کلمه فرقه رجوی نوک پیکان تکامل بوده اند ، هستند و خواهند بود.

سوال اساسی که باید آقای رجوی جواب بدهد این است. چی شد که بعد از30 سال دوباره عقب گرد کرده ، تغیر مشی داده فعالیت سیاسی را برگزیده.آن هم بدون نقد کردن گذشته خود و بدون انتقادی به خود و سازمان مربوطه.آقای رجوی شما اول باید 30 سال گذشته خود را نقد بکنید، توضیح بدهید به چه دلیل هزاران تن از بهترین فرزندان این میهن را بکشتن دادید ، به چه دلیل هزاران خانواده را بی سرپرست کردید. شما اول باید جنگ مسلحانه را تعین تکلیف کنید که به چه دلیل بعد از 30 سال آنرا رد می کنید؟ گذشته سازمان مجاهدین خلق را نقد و تجزیه تحلیل کیند، اگر نیروهای سیاسی که از عمل کرد 30 ساله سازمان شما آسیب های فراوانی دیده اند، نقد و انتقاد های که شما از عمل گذشته خود کردید پذیرفتند. آن موقع می توانید به عنوان یک نیروی سیاسی در صحنه ایران حضور پیدا کنید.آن هم در آخر صف به ایستید، نه خود را به عنوان تنها اپوزیسیون معرفی کنید .

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s