مدرسه بازکردن سازمان مجاهدین خلق چیز غریبی است، مثل اینکه گرگ جگرکی باز کند !

در همین رابطه به تمامی هموطنان عزیز هشدار می دهم که مواظب شگرد کثیف فرقه رجوی باشند . چون آنها در پوش انجمن و مدرسه هدفهای پلیدی را در سر می پرورانند که به بطور مختصر به آنها اشاره می کنم …..این مدارس تبدیل به مکانهای می شود برای جذب نیرو، که اول به نام تشکیل جلسه ، برنامه های فرهنگی ، مناسبت های عمومی است و سپس جذب نیرو برای متینگ های رسمی فرقه می باشد . در مرحله بعد هم جذب کردن به تشکیلات است .این همان شیوه ای است که ندا حسنی و ندا های دیگررا جذب کردند ، ندا حسنی در کلاس آموزش آنها تا آنجا پیش رفت که وقتی مریم قجر عضدانلو دستگیر شد به خاطر وی خود سوزی کرد.

بعد از فتح المبینی! که سازمان مجاهدین خلق داشتند که طی یک عملیات پیچیده ، باهزینه نزدیک صد میلیون یوروی که به لابی های صهیونیستی دادند و توانستند از لیست سیاه تروریستی بیرون بیایند.الان به فکرآن هستندکه ابتر بودن خوشان را به هرشکلی که می توانند حل کنند. در این رابطه به فکر راه اندازی مجدد مدرسه برای آموزش زبان پارسی و فرانسه هستند. در این رابطه در فرانسه و انگلیس می خواهند مدرسه برای آموزش زبان بازگشائی کنند. در کشور های آلمان ، هلند، نروژ، فرانسه ، انگلیس برای بعضی از هموطنان کارت دعوت فرستاده اند ، آنها دعوت کرده اند که در برنامه ها فرهنگی و هنری و جلسات فرقه شرکت کنند.

در همین رابطه به تمامی هموطنان عزیز هشدار می دهم که مواظب شگرد کثیف فرقه رجوی باشند . چون آنها در پوش انجمن و مدرسه هدفهای پلیدی را در سر می پرورانند که به بطور مختصر به آنها اشاره می کنم .

یکم : با ثبت کردن نام مدرسه به نام یک انجمن ، از این طریق از دولت کشور مذبورکمک مالی می گیرند . در فرانسه به انجمن های که ثبت قانونی شده باشند درراستای کارشان کمک مالی می شود .و در این رابطه با مراجعه به خیریه ها و انجمن های حقوق بشری سعی می کنند که آنها را سر کسیه کنند . این یکی از رایج ترین شیوه های این سازمان است که سالیان از آن استفاده می کرده و می کنند.

دوم : این مدارس تبدیل به مکانهای می شود برای جذب نیرو، که اول به نام تشکیل جلسه ، برنامه های فرهنگی ، مناسبت های عمومی است و سپس جذب نیرو برای متینگ های رسمی فرقه می باشد . در مرحله بعد هم جذب کردن به تشکیلات است .این همان شیوه ای است که ندا حسنی و ندا های دیگررا جذب کردند ، ندا حسنی در کلاس آموزش آنها تا آنجا پیش رفت که وقتی مریم قجر عضدانلو دستگیر شد به خاطر وی خود سوزی کرد.

سوم : با نشان دادن آمار و عکس های تبلیغی که از این برنامه ها تهیه می کنند می خواهند نشان بدهند که در بین ایرانیان پایگاه اجتماعی دارند، لیست سیاه تروریستی باعث شده بود که ایرانیان نتوانند با آنها تماس بگیرند .در این رابطه فقط سیاهی لشگر می خواهند درست کنند برای نشان دادن به غربی ها.

چهارم : از بین شرکت کنندگان و یا کسانی که حمایت می کنند در صدد هستند که شرکت به نام آنها ثبت کنند ، این شرکت های حقوقی که فرقه رجوی تشکیل می دهد فقط برای پول شوئی و جایجائی پول است. قابل توجه است این کاری بودکه در بین سال های 1377 الی 1380 از طریق قاچاقچی ها و کانال های رابط خود در ایران انجام می دادند . نزدیک 800 نفر را به نام و پوش کار کردن در اروپا و گرفتن پناهندگی برای آنان با فریب به عراق آورده بودند ، نزدیک 700 نفر آنها پس از سقوط صدام حسین از فرقه رجوی جدا شدندکه به ایران برگشتند .

در رابطه با شیوه فریب آنها برای کارکردن در اروپا ، مدرسه برای کودکانی که به زور از پدر مادرهایشان در عراق جدا کردند و به اروپا انتقال دادن ، این مدرسه ها در آلمان،فرانسه، اسپانیا بود، در مقاله بعدی به فاکت و نمونه های آن اشاره خواهم کرد .

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s