نامه ای سرگشاده به انجمن کارزار ایران تریبونال برای رسیدگی به کشتار زندانیان سیاسی در ایران .خانم لیلا قلعه بانی مسئول تیم سخنگویان دادگاه دهه ی خونین

خانم لیلا قلعه بانی : این موضوع را در سال 1380 در نشست های معروف طعمه که در قرارگاه باقرزاده شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو برگذار کردند. نزدیک 10 ساعت با این افرادی که نام بردم بحث کرد،به همه آنها تفهیم کرد که زنده ماندنشان به چه دلیلی بوده و همه آن افراد این موارد را برزبان آوردند و قبول کردند ، شهادت دادند…شعار آقایان فرمان آتش پاسداران بود ….. پاسداران سینه فرزندان این مرزو بوم را آماج گلوله قرار می دادند

من به عنوان فردی که زمان پهلوی زندان سیاسی بودم .در رژیم جمهوری اسلامی به دلیل فعالیت با سازمان مجاهدین محکوم به اعدام شدم که سال 1360از زندان فرار کردم . در سازمان مجاهدین به دلیل مخالفت هایم با سیاست های فرقه ای آن بیش از 6 ماه زندان فرقه رجوی بودم که با اعمال شاقه شکنجه می شدم . شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو به دلیل مخالفت با آنان که از این سازمان فرار کردم * حکم اعدام اعضاء جدا شده و مخالفین را صادر کرده اند . یک سوال از شما به عنوان مسول تیم سخنگویان رسمی کارزار ایران تربیونال در این دادگاه را دارم .

با چه شاخص و صلاحیتی اعضاء تیم سخنگویان رسمی کارزار ایران تریبونال را برگزیده اید؟ تیز سخنم در رابطه با آقای ایرج مصداقی است . آیا فرد مذبور را می شناسید ؟ آیا پروسه زندان وی بخصوص در رابطه با کشتار زندانیان در سال 1367 را اطلاع دارید؟توضیح مختصری از پروسه آقای ایرج مصداقی.

آقای ایرج مصداقی ازهواداران فاز سیاسی سازمان مجاهدین است که در سال 1360 دستگیر میشود ودر زندان های تهران بوده است. وی تا سال 70 در زندان به سر می برده است در زندان اوین وی فردی پا سفت نبود زیاد لب پر می خورد. اوج شاهکارهای وی یا به تعبیر درست رجوی کار وی در سال 1367 بود . داستان از این قرار بود که بعد از عملیات خودکشی سال 67 که فرقه رجوی به آن نام فروغ جاویدان گذاشت. در زندان های رژیم جمهوری اسلامی به جان زندانیان بی دفاع واسیر افتادند . در یک به اصطلاح دادگاه یک دقیقه ای از زندانیان سوال می کردند که مجاهدین را قبول داری یا نه، سر موضع هستی یا نه، نظرت در رابطه با مجاهدین چی است، از این قبیل سوالات . هر کس به هر نحوی جواب می داد که سازمان را قبول دارد در یک سمت قرار می دادند ، کسانی که سازمان را رد و محکوم می کردند در سمت دیگر قرار می گرفتند. زندانیان اسیررا از حسینیه اوین دسته دسته برای اعدام می بردند. در محل جوخه اعدام آنهارا به خط می کردند ،پاسداران لحظاتی بعد می خواستند سینه این فرزندان بی دفاع را آماج گلوله ها قرار بدهند . در کنار جوخه آتش آقایان: ایرج مصداقی ، اصفر مهدی زاده (که هم اکنون در فرقه رجوی است )، ( ا… ش…، م … ک…. و ع …. س…،ح… ح… این افراد چونکه از فرقه رجوی جدا شده اند و دنبال زندگی خود رفته اند از بردن نام کامل آنها معذورم ) این آقایان شروع به شعار دادن می کردند . پاسداران سینه فرزندان این مرزو بوم را آماج گلوله قرار می دادند. در واقع شعار آقایان فرمان آتش پاسداران بود .

خانم لیلا قلعه بانی : این موضوع را در سال 1380 در نشست های معروف طعمه که در قرارگاه باقرزاده شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو برگذار کردند. نزدیک 10 ساعت با این افرادی که نام بردم بحث کرد،به همه آنها تفهیم کرد که زنده ماندنشان به چه دلیلی بوده و همه آن افراد این موارد را برزبان آوردند و قبول کردند ، شهادت دادند که این کار را انجام داده اند که رجوی آنها عفوکرد . بارها باز این مسله تو سر آنها می زد که چکار کرده اند و الان زنده هستند.

پس ازآن آقای ایرج مصداقی مزد خود را گرفت که همانا چند صباحی زنده ماندن بود . در سال 1370 از زندان آزاد شد وبه ترکیه رفت ، مجدد به فرقه رجوی وصل شد و به اروپا رفت . در اروپا فرقه رجوی مسله پناهندگی اورا حل کردند وی مجدد شروع به فعالیت کرد . در سال 1373 وی مدتی به کار مالی اجتماعی در سوئد پرداخت ،پس ازآن به بخش پشتیبانی شورای ملی مقاومت در پاریس به دفتر شورا رفت .الان هم به مقالات وی ماجعه کنید متوجه می شوید که از قانون یکی به نعل یکی میخ زدن استفاده می کند .در بعضی جاها به نام فعال حقوق بشر خود را جا می زند واز سازمان مجاهدین حمایت می کند ،بعضی جا ها علنا به دفاع از این فرقه می پردازد .

متاسفانه انجمن کارزار ایران تریبونال که به این کار مهم دست زده است ، به چه دلیل افرادی مانند آقای ایرج مصداقی را به عنوان یکی از سخنگویان رسمی خود معرفی کرده است ؟ آیا بودن این فرد در توی این انجمن تمامی کارها وفعالیت شما ها را به زیر علامت سوال نمی برد ؟ فردی که دستش به خون فرزندان رشید این خاک وبوم آلوده است چگونه می تواند در این دادگاه شهادت بدهد؟به عنوان یک زندانی سیاسی سه نظام سرکوبگردرخواست دارم که اینگونه افراد را انجمن خود پاکسازی کنید نگذارید . تمامی زحمات و فعالیتی که بحق درست است زیر علامت سوال برود .

* http://www.youtube.com/watch?v=7SU4pasKddo

جدید ترین و قدیمیترین فیلم باقیمانده از مسعود رجوی*
در مورد قتل افراد معترض ،جدا شده ها؛

0yanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s