چرا سازمان مجاهدین خلق مرگ کاظم صادقی اکباتان ( کریم فلاحت )را سرپوش گذاشت؟

سوال اصلی این است که فرقه رجوی اعلام می کند که یک سازمان انقلابی،مستقلی است بدون وابستگی به ابر قدرتی یا دولتی !!این گروه های انتقال پول که دستگیر می شوند این پول و جواهرات را از کجا می آورند؟ آقای ابراهیم خدابنده و جلیل بصام در مرز سوریه دستگیر شدند با مبلغ 2میلیون دلار- دوجعبه جواهرات، مقدارزیادی پاسپورت تقلبی. کاظم صادقی اکباتان( کریم فلاحت ) با مبلغ 960 هزار دلار و مقداری جواهرات دستگیر شدند.مریم قجر عضدانلو در اور سورواز فرانسه بامبلغ11میلیون دلار که در کشوی میزکار وی بود دستگیر شد. این پول ها از کجا می آیند ؟

karim flahat

کاظم صادقی اکباتان با نام مستعار کریم فلاحت،پس از سقوط صدام حسین و مستقر شدن ارتش امریکا در عراق مانند تمامی مسئولین تراز اول ومهم سازمان اسم های دیگری بر آنها نهاده شد ، با آن نام به ارتش امریکا معرفی شده بودند، تاافراد قدیمی که در ترورها و پول شوئی ها وکارهای غیر قانونی و خلاف های که در اروپا و امریکا داشتند شناسائی نشوند . بهمین خاطر او را با نام احمد ناصری معرفی کرده بودند. وی از اعضاء قدیمی سازمان مجاهدین خلق ، مهندس الکترونیک بود. پس از خروج از ایران در فرانسه پناهنده گی گرفت . بخاطر تخصصی که داشت در فرانسه مسئول خرید و تدارکات برای عراق شد. با انتقال تشکیلات سازمان از فرانسه به عراق رفت،در عراق مسئول مخابرات بود . برای خرید های ویژه مخابراتی سازمان به فرانسه رفت آمد داشت. *در سال 2004 کاظم صادقی ( کریم فلاحت) بهمراه سه نفر دیگر در حال انتقال 960 هزار دلار و مقداری جواهرات بودند که در نزدیکی مرز اردن دستگیر می شوند. ارتش امریکا این چهار نفر را مورد بازجوئی قرار می دهد که این وجه پول و جواهرات را از کجا آورده اند و به کجا می خواهند ببرند.از آنجائی که سازمان مجاهدین می خواست انتقال پول و جواهرات در خفاء مطلق انجام شود به افراد گفته شده بود اگر دستگیر شدند،کسی در این رابطه صحبتی نمی کنند.وقتی که ارتش امریکا آن چهارنفر را دستگیر کرده بود آنها حاضر به همکاری نشده بودند و ضد اطلاعات ارتش امریکا به شدت دنبال سرنخ اصلی آن می گشت. علی رغم اینکه می دانست این ها نفرات سازمان هستند بدنبال منبع اصلی می گشتند .به همین دلیل در کمپی که در شمال کمپ سابق اشرف ، که اعضاء جداشده و متعرض از فرقه رجوی توسط ارتش امریکا حفاظت می شدند . ضد اطلاعات ارتش امریکا سراغ اعضاء باسابقه سازمان که در آن محل بودند آمدند و کلیت مسله را بیان می کردند بدون نام بردن از نفراتی که دستگیر کرده بودند.تا منبع اصلی برای آنها روشن شد . در این رابطه کاظم صادقی که مسئول گروه انتقال پول بود لب به سخن باز نکرده بود که در زیر بازجوئی کشته شد. سازمان مجاهدین در این سالیان بکلی این مسله مسدود گذاشت و در هیچ کجا به این مسله اشاره ای نکرده اند .** در آذرماه سال 1388 (2009) در سخنرانی که مسعود رجوی برعلیه خانواده ها انجام داد اشاره خیلی کلی کرد با این مضمون نقل قول از کتاب کارزارپیروزی در اشرف صفحه 204 (…در حالی که امریکائی ها پول ها و جواهرات اهدائی مردم ایران راکه از ما گرفته اند هنوز آزاد نکرده اند ). رجوی هیچ اشاره ای به دستگیر شدن نفرات و کشته شدن کاظم صادقی ( کریم فلاحت ) نمی کند .

پس از آنکه نام فرقه رجوی باحمایت صهیونیصم ها از لیست بیرون آورده شده البته برای مصرفی دیگر. همزمان وزارت خارجه امریکا آنها را نقره داغ کرد. نقل به بیانیه وزارت خارجه امریکا:

***)With today’s actions, the Department does not overlook or forget the MEK’s past acts of terrorism, including its involvement in the killing of U.S. citizens in Iran in the 1970s and an attack on U.S. soil in 1992.

The Department also has serious concerns about the MEK as an organization, particularly with regard to allegations of abuse committed against its own members.

با حرکت امروز وزارت خارجه نه چشم بر تحرکات تروریستی گذشته مجاهدین می بندد ونه آنرا به فراموشی می سپارد. این شامل دست داشتن این سازمان در قتل شهروندان امریکایی در ایران در سالهای 1970 و همچنین حملاتی است که در خاک امریکا در سال 1992 انجام داده اند.

وزارت خارجه همچنین نگرانی های جدی در رابطه با مجاهدین خلق بعنوان یک سازمان دارد، بخصوص در زمینه اتهاماتی که به این سازمان در مورد سرکوب اعضای خودش وارد شده است )
فرقه رجوی از پارگراف دوم این بیانیه که در بالا با رنگ ویژه نشان داده شده، به شدت سوزش گرفت و در مقابل بیانیه وزارت خارجه امریکا که اشاره کرده به سرکوب اعضای جدا شده . الان اذعان می کند که ارتش امریکا نفرات آن سازمان که داشتند پول و جواهرات غیر قاونی جابجا می کردند دستگیر کرده کاظم صادقی کشته شده ، آن را هم با موذی گیری خاص خودشان در جواب بیانه وزارت خارجه برملا کرده اند . وبه این شکل گنگ و مبهم کریم فلاحت کشته شد بدون انکه خاک سپاری و مراسمی گرفته شود . اینچنین است که جان اعضاء هیچ گونه ارزشی برا ی مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو ندارد

سوال اصلی این است که فرقه رجوی اعلام می کند که یک سازمان انقلابی،مستقلی است بدون وابستگی به ابر قدرتی یا دولتی !!این گروه های انتقال پول که دستگیر می شوند این پول و جواهرات را از کجا می آورند؟ آقای ابراهیم خدابنده و جلیل بصام در مرز سوریه دستگیر شدند با مبلغ 2میلیون دلار- دوجعبه جواهرات، مقدارزیادی پاسپورت تقلبی. کاظم صادقی اکباتان( کریم فلاحت ) با مبلغ 960 هزار دلار و مقداری جواهرات دستگیر شدند.مریم قجر عضدانلو در اور سورواز فرانسه بامبلغ11میلیون دلار که در کشوی میزکار وی بود دستگیر شد. این پول ها از کجا می آیند ؟

– سوال اینجا است که چرا در طی این سالیان فرقه رجوی مرگ کاظم صادقی اکباتان ( کریم فلاحت) را اعلام نکرده است؟

– کاظم صادقی با چه کسانی دستگیر شده بود و در کجا و توسط چه ارگانی بود؟

– پول و جواهرات را از کجا آورده بودند و به کجا می بردند ؟

– اگر ریگی به کفش سازمان مجاهدین نبوده و نیست چرا رهبری این فرقه به عمد این مسله را مسدود کرده بودند و در هیچ زمانی روی این مسله شفاف باز نکردند حتی همین حالا ………….

* http://www.aftabkaran.com/akhbar.php?id=7366

**http://www.mojahedin.org/links/books/900809_karzarpirozi.pdf

**http://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2012/09/198443.htm

Oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s