سازمان مجاهدین خلق در غارجهل ونادانی زندگی می کند.

با حرکت امروز وزارت خارجه نه چشم بر تحرکات تروریستی گذشته مجاهدین می بندد ونه آنرا به فراموشی می سپارد. این شامل دست داشتن این سازمان در قتل شهروندان امریکایی در ایران در سالهای 1970 و همچنین حملاتی است که در خاک امریکا در سال 1992 انجام داده اند. وزارت خارجه همچنین نگرانی های جدی در رابطه با مجاهدین خلق بعنوان یک سازمان دارد، بخصوص در زمینه اتهاماتی که به این سازمان در مورد سرکوب اعضای خودش وارد شده است . )

وزارت خارجه امریکا سازمان مجاهدین را نقره داغ کرد و از لیست تروریستی خود بیرون آورد، بر اثر این نقره داغ کردن تا 24 ساعت بعداز اطلاعیه وزارت خارجه که صادر شده بود مجاهدین به عمد خود را سر گرم جشن سرور نشان دادند تا مقداری فضای مطبوعات آرام بشود. در این مدت هم هرچه اطلاعیه در سایت های رنگارگشان صادر کردند، به کل بیانیه ای که وزارت خارجه صادر کرده بود اشاره نمی کردند.همین طور در مصاحبه ای سرکرده این فرقه یعنی مریم قجر عضدانلوانجام داده بود. به پراگرف دوم بیانیه که اصل موضوع بود اشاره نکرد.الان قرن بیست و یکم ،قرن ارتباطات است نمی شود از رسانه ها و مردم چیزی را پنهان کرد. اما فرقه رجوی در غار جهل و نادانی زندگی می کند، سرش را مانند کبک زیر برف کرده فکر می کند دیگران هم مانند خوشان هستند .

بعد از بیست وچهار ساعت سخنگوی مجهول الهویه سازمان مجاهدین آمده در مقابل بیانیه وزارت خارجه بطور سر بسته صحبت می کند و پراگراف دوم را توضیح نمی دهد که چی است، در این جا قسمت پراگراف دوم بیانیه وزارت خارجه با ترجمه آن از نظر می گذرانیم

*)With today’s actions, the Department does not overlook or forget the MEK’s past acts of terrorism, including its involvement in the killing of U.S. citizens in Iran in the 1970s and an attack on U.S. soil in 1992. The Department also has serious concerns about the MEK as an organization, particularly with regard to allegations of abuse committed against its own members.

با حرکت امروز وزارت خارجه نه چشم بر تحرکات تروریستی گذشته مجاهدین می بندد ونه آنرا به فراموشی می سپارد. این شامل دست داشتن این سازمان در قتل شهروندان امریکایی در ایران در سالهای 1970 و همچنین حملاتی است که در خاک امریکا در سال 1992 انجام داده اند. وزارت خارجه همچنین نگرانی های جدی در رابطه با مجاهدین خلق بعنوان یک سازمان دارد، بخصوص در زمینه اتهاماتی که به این سازمان در مورد سرکوب اعضای خودش وارد شده است . )

این هم اظهار نظر سخنگو مجاهدین بعد از 24 ساعت است که وزارت خارجه امریکا را به آخوند های می چسباند ، يک سخنگوی مجاهدين در اين باره گفت: (اگر وزارت خارجه راست می گويد بهتر بود که هر نمونه ای را که در مورد خشونت در داخل مجاهدين داشته و پرونده هايش آکنده از آن بوده است در دادگاه مطرح می کرد و از اين پس نيز پيشنهاد می کنيم به جای تکرار تبليغات آخوند ساخته به دادگاه و حکم قانون روی بياورد. هر چند که مطرح کردن اين قبيل ادعاها برای بالانس با رژيم آخوندی در اين موقعيت به لحاظ سياسی در عرف پراگماتيستی کاملاً قابل فهم و امری شناخته شده است. اما اگر منظور وزارت خارجه از خشونتهای مزبور کشتن و سوزندان شماری از مجاهدين توسط اپورتونيستهای چپ نما در دهه های گذشته است سازمان مجاهدين خلق ايران به هيچ وجه نمی تواند مسئوليت اقدامات جنايتکارانه آنها را که به دقت و با جزييات در دادگاه ثبت شده است به عهده بگيرد.
سازمان مجاهدين خلق ايران صرفاً مسئول اقدامات و عملياتی است که در اطلاعيه های رسمی به عهده گرفته و طبق احکام دادگاههای اروپايی و دادگاه آمريکا جز از پشت عينک ملايان حاکم بر ايران تروريست محسوب نمی شود.)

موضوع دیگری که مجاهدین در این روزها آن را کتمان کرده اند در مصاحبه مریم قجر عضدانلو با ** آسوشیتدپرس بود که این قسمت را در سایت های خبری سازمان مجاهدین سانسور کرده اند که از نظرتان می گذرد:
(در همین حال به گزارش آسوشیتدپرس، روز جمعه یکی از مقام‌های ارشد وزارت خارجه آمریکا در مصاحبه با خبرنگاران گفت که خارج کردن سازمان مجاهدین خلق از لیست یادشده به این معنی نیست که آمریکا و این سازمان در جبهه مشترکی در برابر جمهوری اسلامی ایران قرار دارند.
این مقام آمریکایی که نخواسته نامش فاش شود افزوده‌ است که به باور واشینگتن، مجاهدین خلق گروهی نیست که به عنوان یک نیروی اپوزیسیون قادر به اشاعه ارزش‌های دموکراتیک در ایران باشد.
وی با اشاره به سازمان مجاهدین خلق گفت :این گروه در تصویری که ما از آینده ایران داریم جایی ندارد.
در سال‌های اخیر در مورد زنده یا مرده بودن مسعود رجوی، از اعضای ارشد سازمان مجاهدین خلق، گمانه‌زنی‌هایی زیادی صورت گرفته و خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز روز جمعه این گمانه‌زنی‌ها را با مریم رجوی مطرح کرده است. وی در پاسخ گفت که مسعود رجوی «زنده‌ است» اما جزئیات دیگری در این مورد ارائه نداد.
سوال اینجاست ، تاکی مجاهدین سر خود را مانند کبک زیر برف فرو خواهند کرد ودر غار جهل و نادانی زندگی خواهند کرد

http://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2012/09/198443.htm *

**http://www.radiofarda.com/content/f12_mko_raction_to_dropping_from_terror_list/24723650.html

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s