بزرگترین پیروزی یا بزرگترین ذلت و خواری برای سازمان مجاهدین خلق


این سوال پیش می آید مگر دولت بریتانیا در سال 2008 و اتحادیه اروپا در سال 2009 نام سازمان مجاهدین خلق را از لیست تروریستی خود بیرون نیاوردند. در این 4 سال در اروپا چه دست آوردی داشتند؟ در اروپا که هیچ گونه محدودیت نداشتند. آنقدر دستشان باز بود که اعضاء جدا شده خود را در کشور های مختلف اروپائی بشدت مورد ضرب وشتم قرار می دادند مورد تهدید جانی قرار می دادند ، بهجلسات و اکسیون های مخالفین حمله می کردند بدون آنکه مورد پیگرد قانونی قرار بگیرند . این آزادی عمل را از کجا بدست آوردند .

بزرگترین پیروزی یا بزرگترین ذلت و خواری برای سازمان مجاهدین خلق

وقتی که خروج از لیست تروریستی امریکا برای سازمان مجاهدین خلق تبدیل به بزرگترین پیروزی می شود، پس آن همه دم زدن از خلق، انقلاب، ایران، مبارزه با امپریالسم،چه می شود؟کجا می رود؟

اگر سازمان مجاهدین خلق بخصوص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو به اندازه سر سوزنی هویت و ماهیت ایرانی بودن داشتند،اینطور این ذلت و خواری ها را برای خود بزرکترین پیروزی قلم داد می کردند.در واقع امرمسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو که عنوان رهبران اول این فرقه مسیر و راه خود را گم کرده اند. دقیقا نمی دانند که دنبال چی هستند و سر از ناکجا آباد در آورده اند.نمونه ای از صدها نمونه آن که سخنگویان، سران طراز اول این فرقه در مصاحبه های که با آنان شده است توجه بفرمائید. در تاریخ ….. کانال تلویزون 24 فرانسه با دولت نوروزی یکی از سران طراز اول و سخنگوی اصلی این فرقه در امریکا که بفرانسه آمده است انجام داده .

مجری سوال می کند.: چرا خروج از ليست تروريستی اين قدر مهم بود؟
دولت نوروزی: همان طوری که شايد بدانيد اين بزرگترين پيروزی و دستآورد برای اصليترين جنبش اپوزيسيون مردم ايران عليه ديکتاتوری مذهبی در ايران است. سالهای متمادی از کارزار قانونی و سياسی عليه اين دروغپردازی توسط رژيم ايران، اين اقدام نامشروع که همه گونه محروميت و محدويت عليه جنبش اصلی اپوزيسيون اعمال کرد، اکنون برداشته شده است. لذا اين اين يک دست آورد عمده است.
این سوال پیش می آید مگر دولت بریتانیا در سال 2008 و اتحادیه اروپا در سال 2009 نام سازمان مجاهدین خلق را از لیست تروریستی خود بیرون نیاوردند. در این 4 سال در اروپا چه دست آوردی داشتند؟ در اروپا که هیچ گونه محدودیت نداشتند. آنقدر دستشان باز بود که اعضاء جدا شده خود را در کشور های مختلف اروپائی بشدت مورد ضرب وشتم قرار می دادند مورد تهدید جانی قرار می دادند ، بهجلسات و اکسیون های مخالفین حمله می کردند بدون آنکه مورد پیگرد قانونی قرار بگیرند . این آزادی عمل را از کجا بدست آوردند .

سوال دوم خبرنگار خیلی جالب است و جوابی که سخنگو می دهد مرغ پخته را بخنده می اندازد . مجری: شما الآن چه کاری می توانيد بکنيد که قبلاً نمی توانستيد؟
دولت نوروزی: البته روشن است و همان طوری که شايد بدانيد، در نتيجه اين ليست گذاری، آنها فقط به بی اعتبار کردن اين جنبش اصلی مبادرت نمی کردند، بلکه تلاشی از سوی رژيم ايران بود تا دست به همه نوع توطئه عليه اپوزيسيون اصلی بزند، خصوصاً عليه ۳۴۰۰ مخالف ايرانی در اشرف در عراق که بيش از 26سال است در عراق زندگی می کنند و تا کنون دو بار توسط دولت مالکی به بهانه بودن در ليست تروريستی آمريکا مورد حمله قرار گرفته اند. به عبارت ديگر اين به نوعی برای مشروع کردن حملات و قتل و استفاده از خشونت برای آنها عليه ساکنان مطلقاً بی دفاع چه مرد و چه زن بود. از يک موضع ما بايد از حقوق آنها در برابر قانون بی المللی دفاع کنيم و مانع شويم که عراقيها از اين بهانه برای انجام خشونتهای هولناک مشابهی که طی چهار سال گذشته انجام داده اند، باز هم استفاده کنند.  خروج از ليست همچنين مانع دادن دست باز به رژيم ايران و ديکتاتوری مذهبی حاکم بر ايران برای پيش بردن دستگيريهای خودسرانه، شکنجه و اعدام عليه دهها هزار تن از هواداران و طرفداران اين جنبش خصوصاً دانشجويان دانشگاهها و بخش روشنفکر و آکادميک ايران که خواستار آزادی و دموکراسی عليه ديکتاتوری مذهبی هستند می شود. بنابراين ما ترديدی نداريم که با برداشتن اين مانع، واقعيت در حقيقت پديدار خواهد شد و مانع پيش بردن سياست استمالت که به رژيم ايران کمک می کند به سرکوب خود و حکومت ترور در ايران ادامه دهد، می شود.

این خانم هم مانند رجوی و قجر عضدانلو در دنیای رویائی خود سیر می کند، طی این چهار سال گذشته افرادی که دستگیر شده اند چند نفر از هوادران شما بودند آیا به اندازه انگشتان یک دست می شود؟بقیه حرف ها پیش کش شما باد. با وقاحت تمام در رسانه ها دروغ می گویند و فکر می کنند که با دسته کورها طرف هستند .

این لیست دو دست آورد برای فرقه رجوی داشت : اول اینکه دست آنها باز شد برای جمع آوری و گرفتن پول از لابی های صهیونیستی شان و داشتن رابطه مستقیم ،دیگر سیاست بازانی راکه اجاره می کردند آنها مورد پی گرد قانونی امریکا قرار نمی گیرند. دوماً دست آورد هم کمک کرد که بدون به کشتن دادن افراد اسیر در عراق آنها ابرومندانه اردوگاه اشرف را ترک کنند.

خبرنگار دو سوال واضح و مشخص کرد. چرا خروج از ليست تروريستی اين قدر مهم بود؟

سوال بعدی : شما الآن چه کاری می توانيد بکنيد که قبلاً نمی توانستيد؟

این همه صغرا و کبری بافت اما از جواب دادن طفره رفت

http://www.mojahedin.org/pages/detailsNews.aspx?newsid=115985

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s