شتر در خواب می دید پنبه دانه ،گه لپ لپ می خورد گه دانه دانه…..

استراتژی سازمان مجاهدین خلق بکلی عوض شد. در وحله اول بنا را بر این نهادن که با تمام قوا در خدمت امپریالیسم امریکا باشند، تا به این طریق بتوانند دل آنها را در غلام حلقه بگوش بودن بدست بیاورند.الحق در این رابطه سنگ تمام گذاشتند.اما در مبارزه ، مبارزه با جمهوری اسلامی را به فراموشی سپردند مگر در جاهائی که می خواستند هوچی گر کنند و عرض اندام سیاسی کنند. در نشست های استراتژیکی که در سال 1382 ،83  مسعود رجوی تدوین کرده بود با شرایط جدید بر دو محور بود : محور اول بر این اساس بود که برای اخراج کردن از عراق اگر با ارتش امریکا مواجهه شدیم بصورت موازی با آنها تا جائی پیش می رویم که به درگیری فیزیکی کشیده نشویم، خط قرمز با ارتش امریکا در گیرشدن بود. 

 

بعد از سقوط صدام حسین پدر معنوی مسعود رجوی.ارتش امریکا بر عراق تسلط پیدا کرد،خبرهای بود در آن زمان که ارتش امریکا می خواهد سازمان مجاهدین را از عراق بیرون کند.استراتژی سازمان مجاهدین خلق بکلی عوض شد. در وحله اول بنا را بر این نهادن که با تمام قوا در خدمت امپریالیسم امریکا باشند، تا به این طریق بتوانند دل آنها را در غلام حلقه بگوش بودن بدست بیاورند.الحق در این رابطه سنگ تمام گذاشتند.اما در مبارزه ، مبارزه با جمهوری اسلامی را به فراموشی سپردند مگر در جاهائی که می خواستند هوچی گر کنند و عرض اندام سیاسی کنند. در نشست های استراتژیکی که در سال 1382 ،83  مسعود رجوی تدوین کرده بود با شرایط جدید بر دو محور بود : محور اول بر این اساس بود که برای اخراج کردن از عراق اگر با ارتش امریکا مواجهه شدیم بصورت موازی با آنها تا جائی پیش می رویم که به درگیری فیزیکی کشیده نشویم، خط قرمز با ارتش امریکا در گیرشدن بود. نشست های توجیح استراتژی که از طریق فرماندهان مراکز ( فرماندهان مراکز ،اعضاء ستاد فرماندهی هستند یعنی بالاترین سطح از مسئولین مجاهدین ) برگذار شد.توضیحات لازم برای هر لایه از اعضاء داده شد،  در این رابطه سازماندهی ها مشخص خودش هم انجام شد که به هریکان ابلاغ شد که در صورت مواجه شدن، هریکان چه کاری انجام بدهند. تا قبل از آن زمان در اردوگاه سابق اشرف مسجد موضوعیتی نداشت برای عوام فریبی سوله انبار مخارات ستاد مرکزی را تخلیه کردن و در عرض دو ماه تبدیل به مسجد کردند، قرار بود اگر با امریکائی ها مواجعه شدیم زنان در مسجد دست به تحصن بزنند. با عوام فریبی می خواستند تحت نام حمله به مذهب ، مسجد و زنان مسلمانان را تحریک کنند. محور دوم بحث استراتری این بود که برای اخراج کردن از اردوگاه اشرف اگر با دولت و ارتش عراق مواجه شدیم، سنگین ترین بهای ممکن سیاسی را از دولت و ارتش عراق می گیریم و بهای آن هرچه هم باشد می پردازیم .بر اساس همین استراتژی بود که سه سال قبل که مسله جابجائی فرقه از اردوگاه مطرح شده بود، با دست خالی افراد اسیر را تحریک کردن که با ارتش عراق درگیر شوند که در دومرحله درگیری درست کردند 54 نفر از اسیران را به کشتن دادن و بیش از 1000 نفر مجروح شدند. بعضی از مجروحان ناقض العضو شدند. با این استراتژی مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو در خواب توبره ای دوخته بودند که تا آنجا که می توانند اسیران در چنگ را بکشتن بدهند تا بتوانند به حیات ننگین و خائنانه خود ادامه بدهند. این نیرنگ بر اثر تلاش و افشاگری های اعضای جدا شده در متینگ ها ، اکسیون ها افشاگرانه، ملاقات های که با مجامع حقوق بشری و بین المللی وبامقامات عراقی داشتند برملا شد. (ازآنجائی که سازمان مجاهدین تحمل این افشاگری ها را نداشت،بارها بارها به اعضاء سابق تهاجم نمودند که بشدت مجروح و روانه بیمارستان ها کردند، چند ده بار تهدید به مرگ کردند اما این افراد به افشاگری های خود ادامه دادند و ادامه خواهند داد تا زمانی که مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو ودیگران سران جنایت کار این فرقه در دادگاه های بی طرف به جرم جنایت علیه بشریت محاکمه شوند. )

 پس از آن که دولت عراق در دام فرقه رجوی نیفتاد که بخواهد با خشونت و خونریزی پاسخ فرقه را بدهد. آخرین مورد آن جابجائی سری ششم بود که بدنبال راه انداختن درگیری بود که صدها تن را به کشتن بدهد،بعد اشرف را ترک کنند.اما دولت عراق همان طور که گفته بود از هرگونه درگیری پرهیز کرد، بیش از 3ماه صبر کرد با صبرو بردباری این مسله را حل کرد.مسعود رجوی و دیگر سران را در طرح قتل عام اسیران ناکام گذاشت.کاکل کارشان هم بردن هیئت دیپلماتیک کشورهای غربی و رسانه های بین المللی به کمپ ترانزیت موقت لیبرتی بود. تمام خواب های پنبه دانه سازمان مجاهدین بر باد دادند.باند فرقه رجوی در صحنه سیاسی بین المللی کیش ومات کردند .    

oyanyoldash@yahoo.com       محمد کرمی

 

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s