وقتی که سازمان مجاهدین خلق ایران تبدیل به بلند گو عوامل بیگانه می شود .

بنیان و ریشه این فرقه بر می گردد که ذاتأ خوشونت طلب هستند. همین باعث پیوند ایدئولوژیک و استراتژیک مجاهدین با این گروه های تندروو افراطی است و تماما هم با این نوع گروه های تند رو و تروریست رابطه دارند………،…….مریم قجر عضدانلو فراتر از آن در ضیافتی شاهانه به نام افطار صدها تن سوریه ها را بنام شخصیت سیاسی !! دعوت می کنند . که خود جای خیلی سوال ها دارد که آنها اگر انقلابیون سوریه ای هستند ، دراین برهه از انقلابشون در پاریس چه کار می کنند. در این ضیافت بطور غیر مستقیم به غرب انتقاد می کند که چرا مانند لیبی به سوریه تهاجم نظامی نمی کنید!

نقش های که سازمان مجاهدین خلق در جریانات اخیر داشته است ، عمل کرد و ماهیت واقعی این فرقه را بخوبی نشان می دهد.اگر اتفاقاتی که در این دوسال اخیر در کشور های عربی روی داده است ( بهار عربی) نگاه کنید ، خیلی واضح و روشن است که چه خطی را دارند پیش می روند. با هم به خلاصه ای از عمل کرد این فرقه نگاه می کنیم .

در جریان انقلاب لیبی ، اکثر خبر سایت های رسمی آنها از آنقلاب لیبی بود که برای آنها تبلیغ می کردند وانعکاس می دادند . وقتی داستان لیبی را آنهای که می خواستند تمام کنند ، تمام شد . سازمان مجاهدین دیگر از اتفاقاتی که در آنجا روی داد انعکاسی نداد ( از قبیل کشتار و زندان سیاه پوستان در لیبی ، اعتراضات داخلی نصبت به عمل کرد دولت موقت و …..)

در جریان انقلاب مصر ،علاوه بر آنکه تمام خبر های آنها را انعکاس می د ادند . آن را با موضوع و جریانات ایران پیوند می دادند ! کاکل و ثمره آن را هم سازمان مجاهدین خلق می دانستند که هسته مرکزی آن در عراق ، اردوگاه اشرف است. همگان می دادند که بعد از سقوط حسنی مبارک و روی کار آمدن دولت نظامی اعتراضات زیادی در میدان التحریر روی داد. در جریان این اعتراضات ده ها نفر کشته و صدها نفر مجروح شدند ، جریان انقلاب برهنگی اتفاق افتاد که انعکاس فروانی داشت . اما سازمان مجاهدین بعد از سقوط حسنی مبارک اتفاقاتی که در ادامه همان جریان است انعکاس نمی هد .

در جریان انقلاب سوریه: فراترازدو موضوع قبلی انعکاس می دهند ، آن هم فقط آن سری اخبار که چهره به اصظلاح انقلابیون را خوب نشان بدهد ،خیلی از خبر گزاری ها با عکس گزارش داده اند که یکی از گذرگاه های سوریه به ترکیه در دست گروه القاعده است؟سخنگوی همان انقلابیون در مصاحبه می گوید از فرانسه سلاح و کمک می گیریم،…….مریم قجر عضدانلو فراتر از آن در ضیافتی شاهانه به نام افطار صدها تن سوریه ها را بنام شخصیت سیاسی !! دعوت می کنند . که خود جای خیلی سوال ها دارد که آنها اگر انقلابیون سوریه ای هستند ، دراین برهه از انقلابشون در پاریس چه کار می کنند. در این ضیافت بطور غیر مستقیم به غرب انتقاد می کند که چرا مانند لیبی به سوریه تهاجم نظامی نمی کنید!

اما رویکرد دیگر فرقه رجوی در این بهار عربی که در منطقه در حال وزیدن است . بهار عربی به بحرین هم رسید ، مردم توی خیابان ها ریختند . دولت بحرین به تنهائی نتوانست مردم را سر کوب کند ، نیروی نظامی عریستان سعودی که به عنوان ژاندارم دول غرب عمل می کند با قوای زرهی وارد بحرین شد ، انقلاب و بهار عربی را بشدت سرکوب کرد . ده ها کشته و صدها زخمی بر جای گذاشت، صدها تن سیاه چال ها فرستاده شدند. مطلقا سازمان مجاهدین از انقلاب بحرین خبری انتشار نداد.

در روند تکاملی بهار عربی به عربستان سعودی هم رسیده است ، دولت وهابی سعودی جمعیت اقلیت شیعه آن کشور که خواستار برسمیت شماخته شدن حقوق اولیه شهروندی خود هستند ، بشدت تظاهرات ها ی آنها را سرکوب کرد . تعدادی کشته و مجروح بر جای گذاشت ، صدها تن از جمله رهبر آنها را پس از زخمی کردن زندانی کرد . مطلقا سازمان مجاهدین از انقلاب عربستان سعودی هم خبری انتشار نداد.

ورود فرقه رجوی به این جریانات دو روی کرد دارد : اولین رویکرد آن هزینه هنگفتی است که عربستان سعودی و اسرائیل به سازمان مجاهدین خلق می دهند . بلندگوی تبلیغاتی آنها هستند . از طرفی هم این کشور ها غیر مستقیم به آخوند ها پیام می رسانند که از اپوزسیون تو حمایت می کنیم .

رویکرد دوم که فرقه رجوی وارد این مناقشات می شود ،به بنیان و ریشه این فرقه بر می گردد که ذاتأ خوشونت طلب هستند. همین باعث پیوند ایدئولوژیک و استراتژیک مجاهدین با این گروه های تندروو افراطی است و تماما هم با این نوع گروه های تند رو و تروریست رابطه دارند و از آنها حمایت می کنند

shekh

برنامه سورچرانی افطار با سفره رنگین برای سیاست بازان سوریه ای در اورسوراواز

yyyyy

افرادی از القاعده که یکی از گذر کاه سوریه را اشغال کرده اند

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s