افشاء چهره های پنهان سازمان مجاهدین خلق ایران

تشکیل دهندگان این انجمن بظاهر از پیر استعمارگران انکلیسی هستند . وقتی که بیشتر کندوکاو کردم و وارد بخشهای مختلف آن شدم دیدم که این سایت و انجمن یکی ازانجمن های پوششی فرقه رجوی است . با استخدام چند پیر استعمارگر از دور خارج شده انگلیسی راه اندازی کرده که بتوانند افراد سیاسی اروپائی و غیره دور خود جمع کنند . از این تزفند با این شیوه اخبار دروغ را بخورد خارجی ها می دهند که هیچ گونه اطلاعی از وضعیت ایران ، فرقه رجوی ، وضعیت مردم ایران ندارند. برای خود حامی و طرفدار جمع می کنند. وارد صفحات سایت که می شوید فقط یک خائن ایرانی یا به عبارت دقیق تر وطن فروش ایرانی نما دیده می شود آن هم مریم قجر عضدانلو هست . مابقی تماما مواجب بگیران امریکائی ، اروپائی هستند

افشاء چهره های پنهان سازمان مجاهدین خلق ایران

در دنیای اینترنت مشغول گشت و گدار بودم سایتی نظرم را جلب کرد که راجب به ایران بود . با مخفف International Solidarity for Democratic Change in Iran( I.S.D.C.I )

انجمن اتحاد جهانی برای تغیردموکراتیک در ایران .

بظاهر یک سایت انگلیسی است و تمام مطالب آن هم به انگلیسی است با یک اسم روشن فکر پسند . بدنبال هدف و بنیانگذاران این انجمن بودم که بخواهم با آنها همکاری داشته باشم . در قسمت درباره ما توضیح داده بود که شخصیت های سیاسی ، اعضای پارلمان، مدافعان حقوق بشر درسراسر جهان ، همچنین شخصیت ها ،انجمن ها وسازمان های مختلف ایرانی .

هدف آنها ایجاد یک جمهوری پلورالیستی مبتنی بر جدائی دین از دولت است . حمایت از قیام مردم ایران علیه دیکتاتوری مذهبی و بر قراری دموکراسی در ایران !

تشکیل دهندگان این انجمن بظاهر از پیر استعمارگران انکلیسی هستند . وقتی که بیشتر کندوکاو کردم و وارد بخشهای مختلف آن شدم دیدم که این سایت و انجمن یکی ازانجمن های پوششی فرقه رجوی است . با استخدام چند پیر استعمارگر از دور خارج شده انگلیسی راه اندازی کرده که بتوانند افراد سیاسی اروپائی و غیره دور خود جمع کنند . از این تزفند با این شیوه اخبار دروغ را بخورد خارجی ها می دهند که هیچ گونه اطلاعی از وضعیت ایران ، فرقه رجوی ، وضعیت مردم ایران ندارند. برای خود حامی و طرفدار جمع می کنند. وارد صفحات سایت که می شوید فقط یک خائن ایرانی یا به عبارت دقیق تر وطن فروش ایرانی نما دیده می شود آن هم مریم قجر عضدانلو هست . مابقی تماما مواجب بگیران امریکائی ، اروپائی هستند با این ترفند کثیف فقط از نام ایران برای خوشان استفاده می کنند.

هموطنان :عزیز برای افشاء چهره این مهرهای وطن فروش این اخبار را در همه جا پخش کنید بخصوص به دوستان خارجی خود توضیح بدهید که این انجمن کذائی همان نام سازمان مجاهدین خلق ایران است که بسرکردگی مریم قجر عضدانلو جوانان ایران را با کار های تروریستی خود به خاک و خون کشیدند. این آدرس بظاهر انجمن پوشالی اتحاد جهانی برای تغیردموکراتیک در ایران است .

Share

International Solidarity for Democratic Change in Iran (ISDCI)
145-157 St John
Suite 13013, 2nd Floor
London
EC1V 4PY
Email: info@isdciran.org

http://www.isdciran.org/ ادرس سایت انجمن مذبور است . تصاویر مریم قجر عضدانلو و مواجب بگیران که بنام شخصیت های سیاسی و مدافعین حقوق بشر عضو این انجمن هستند.

I.S.2

I.S.2

I.S.3

4

5

هیئت رئیسه انجمن کذائی !!!!

1

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s