زنجیر پاره کردن های سازمان مجاهدین خلق ایران برای چی است ؟

مسیو مسعود رجوی می گفت اگر می خواهید بدانید که عمل کرد شما یا حرکتی که کرده اید،  روی دشمن یا حریف مقابل چی بود ؟ همیشه به عکس العمل او نگاه کنید . اگر به هدف خورده باشد، زنجیرپاره می کنند. دقیقا درست فرموده است . افشاگری های اعضاء جدا شده از سازمان مجاهدین و عکس العمل سازمان مجاهدین مثال بارز گفته مسعود رجوی است . بخصوص فعالت این دو ماه اخیر جدا شده آنچنان فرقه رجوی را افشاء کردند ، که تمام بافته های آنها پنبه شد . بیش از دوماه بود که کل تشکیلات سازمان مجاهدین بسیج جمع کردن نیرو های خارجی شده بود ، سراغ تعداد زیادی از شخصیت های از دورخارج شده رفته بودند ، چندین میلیون یورو خرج کرده بودند ، اتنظار داشتند که حداکثر بتوانند سالن هفت هزار نفره را پر کنند که یک امار صد هزار نفره را اعلام بیرونی کنند!

همیشه مسیو مسعود رجوی می گفت اگر می خواهید بدانید که عمل کرد شما یا حرکتی که کرده اید،  روی دشمن یا حریف مقابل چی بود ؟ همیشه به عکس العمل او نگاه کنید . اگر به هدف خورده باشد، زنجیرپاره می کنند. دقیقا درست فرموده است . افشاگری های اعضاء جدا شده از سازمان مجاهدین و عکس العمل سازمان مجاهدین مثال بارز گفته مسعود رجوی است . بخصوص فعالت این دو ماه اخیر جدا شده آنچنان فرقه رجوی را افشاء کردند ، که تمام بافته های آنها پنبه شد . بیش از دوماه بود که کل تشکیلات سازمان مجاهدین بسیج جمع کردن نیرو های خارجی شده بود ، سراغ تعداد زیادی از شخصیت های از دورخارج شده رفته بودند ، چندین میلیون یورو خرج کرده بودند ، اتنظار داشتند که حداکثر بتوانند سالن هفت هزار نفره را پر کنند که یک امار صد هزار نفره را اعلام بیرونی کنند! بخاطر افشاگری ها و روشن گری های که اعضاء جدا شده کرده بودند ، زیر پنج هزار نفر توانستند از اتباع افریقائی ، عرب ، افغانی ، از کشور های اروپای شرقی که شناخت چندانی از آنها ندارند ، با کلی وعده و  وعید جمع کردند ،که یک سوم آخر سالن خالی بود . و دوربین فقط این جلو  سه – چهار ردیف اول را نشان می داد.

در این رابطه سازمان مجاهدین هم نصبت به عمل کرد اعضاء جدا شده بیکار ننشسته بود . در تاریخ 15 ژوئن بازجوئی از مریم قجر عضدانلو در کاخ دادگستری پاریس بود،همزمان ما هم اکسیون اعتراضی نصبت به سازمان مجاهدین داشتیم. حدود 15 نفر از مسئولین اطلاعات فرقه رجوی به محل آمده بودند . با فیلم برداری و تهدید کردن نفرات از جمله خود من می خواستند بترسانند که دست از افشاگری برداریم . انتظار نداشتند که 22 ژوئن دوباره ما جمع بشویم . این بار تعدادی از چماقداران و تروریست های حرفه ای خود که حدودآ بیست نفر می شدند ، چند نفر آنها هم عرب بودند به تظاهرات قانونی ما حمله کردن و شروع به ضرب و شتم نفرات کردند ، پلیس آنها را دستگیر کرد و برای بازجوئی برد،  تهاجم آنها درمیدان سنت میشل وسط شهر پاریس یکی از شلوغ ترین محل های توریستی است صورت گرفت ، توسط خیلی از توریست ها که شاهد این صحنه بودند فیلم برداری شد . کار تروریست های فرقه رجوی در اینجا تمام نشد ، وقتی دیدند که با این کارهایشان نتوانستد جلو فعالیت و افشاگری اعضاء جدا شده را بگیرند شروع به تهاجم و هک کردن سایت ها که صدای رسانه ای ما است اقدام کردند . قبلا سایت آریا ایران را هک کرده بودند که مجدد ترمیم شد ، بعد سایت کانون وبلاک نویسان ، وبلاک حسن زبل هک شده بود که مجدد ترمیم شد . در همین جریان اخیر سایت کانون آوا هک شد که در عرض کمتر بیست و چهار ساعت ترمیم شد . چند روز بود تلاش زیادی می کردند که سایت ایران اینترلینک را هک کنند که موفق نشدند ، یک برنامه ایزائی  روی آن فرستادند که کسی نتواند از این سایت استفاده کند ودر آن رابطه هم تیرشان به سنگ خورد. اعضاء جدا شده از سازمان مجاهدین چیزی ندارند که نگران آن باشند که از دست بدهند ، تمامی آنها زمانی که سازمان مجاهدین منحرف نشده بود به سازمان مجاهدین پیوستن برای مردم و وطن خود ، همه چیز خود را در کف دست گذاشتند و تمام بلا ها را بجان خریدند.

الان با این ضرب و شتم ها و تهدید ها از میدان بدر نمی روند تا زمانی که رهبری این سازمان را بجرم جنایت های که در حق اعضاء معترض انجام داده از جمله حذف فیزیکی مخالفین درون تشکیلات ، زندان و شکنجه کردند مخالفین ، جنایت های که در حق مردم بی دفاع ایران انجام دادند، خون های که بناحق ریختند .در دادگاه های بین المللی مورد محاکمه قرار بگیرند، ما تمامی اعضاء جدا  شده شاهدین آن جنایت ها بوده ایم ، برای شهادت دادن در هر دادگاهی حاضر هستیم . وعده نهائی ما در دادگاهی که سران سازمان مجاهدین مورد محاکمه قراربگیرند .

در تاریخ هیچ زندانی وجود ندارد که تا ابد پایدار بماند . هیچ جنایتکاری هم از دست دادگاه های عدالت گریزی ندارند .

این هم فیلم ویدیو هموطنان شرکت کنند مریم قجر عضدانلو در مراسم وی در 23 ژوئن

http://youtu.be/M1sS7oxCSPM2012

oyanyoldash@yahoo.com  محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s